روچستر N. H. — در ساعت پایانی قبل از نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه رای گیری آغاز می شود دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در زمان رویکردهای متنوع به انتظارات بازی شنبه به عنوان آنها نگاه کنید به پیش تر به آنچه می تواند تمدید نامزدی مبارزه است.

برنی ساندرز نشان داد همان اعتماد به نفس او نمایش داده شده پیش از هفته گذشته آیووا قفقاز که به پایان رسید با یک تصمیم گیری تقسیم بین ورمونت سناتور و شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Indiana. “اگر ما برنده شدن در اینجا من فکر می کنم ما باید یک مسیر به پیروزی برای حزب دموکرات نامزدی” ساندرز اعلام کرد در Rindge.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پس از آن که جبهه ملی-دونده کوبیده خواهد شد پایین انتظارات در میان چشم انداز دوم متوالی ناامیدی قبل از مسابقه نوبت به نژادی متنوع متحده او معتقد است که می تواند در بازگرداندن او مدعی وضعیت. “این فقط شروع کار است,” او گفت: CBS.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن کاهش یافت و در جایی بین این رویکرد تعهد را گشت اما نه پیش بینی پیروزی. “نگاه من شده است شمارش پایین و برای خیلی از زندگی من” وارن به خبرنگاران گفت:. “شما زدم. شما به عقب بر گردیم.”

Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq بزرگترین شگفتی از سال 2020 مسابقه تا کنون نگاه به گسترش سواری خود را با وجود عدم اطمینان در مورد آنچه پیش رو برای دو کمپین با اکثریت سفید پایگاه.

تقلا برجسته خطرناک نقطه برای دموکرات ها به عنوان آنها به دنبال یک رقیب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. هیچ می تواند نامزد هنوز جعلی یک ائتلاف قوی در سراسر این حزب نژادی و قومی و ایدئولوژیک جناح. وضعیت مبهم بیشتر با رای نامزدها غوغا در هفته گذشته آیووا قفقاز که در سمت چپ هر دو ساندرز و Buttigieg مدعی پیروزی حتی به عنوان نه به 30 درصد آرا در شکسته میشه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن مشتاق به بازیگران سایه بیش از کل دموکراتیک تخته سنگ به عنوان او سر به منچستر برای یک شنبه شب به تجمع خود را ادامه خواهد داد پیروزی و انتقام تور زیر سنا رای که تبرئه او در دو استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داد New Hampshire در سال 2016 کمتر از 3000 رای از بیش از 743,000 بازیگران و دولت است که در میان چندین انتخاب مجدد خود کمپین معتقد است که می تواند تلنگر در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شروع پوشش در نیوهمپشایر در روز یکشنبه و جمعیت تنها رشد با وجود انجماد آب و هوای مرطوب. رئیس جمهور موفق مشابه در آیووا روز پیش از قفقاز رسم هزاران خشن و بی ادب هواداران که در تقابل با پایین تر از حد انتظار مردم در انتخابات به صورت حزبی دموکرات ها ،

در برابر این پس زمینه بایدن اصرار دوشنبه که او باقی می ماند خوبی قرار برای نامزدی و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. وی با اشاره به تاییدیه بین المللی اخوان المسلمین از کارگران برق و میشیگان قانونی سیاه حزبی که او بدست از آیووا قفقاز. “من هنوز هم پیشرو ملی” بایدن گفت: CBS با اشاره به ماه از نظر سنجی های ملی. آن را به دور از برخی هر چند که بایدن باقی خواهد ماند و در چنین موقعیت در هفته های آینده.

بایدن در اقبال به نوبه خود می تواند بر رای دهندگان مانند پت Barrick یک 70 ساله مستقل که گفت او یک بار محکم با بایدن اما در حال حاضر نیز با توجه به Klobuchar که به پایان رسید فقط پشت بایدن در آیووا و پس از دیده گزاف گویی در نیوهمپشایر.

“او منطبق من ارزش” Barrick گفت: بایدن. “من فقط نمی دانم اگر او می تواند برنده.”

در واقع هیچ دموکرات ها از هم جدا شده اند خود را از بسته.

ساندرز و Buttigieg می خواهید به دندانه بایدن ادعا می کند به حمایت ملی. اما Sanders دموکراتیک سوسیالیستی کمی حمایت از حزب چپ هسته ای و استقرار برخی از ارقام آشکارا اخم در مورد ساندرز پیشرو بلیط در ماه نوامبر.

Buttigieg دوشنبه شب کوک در ورمونت سناتور بلند پروازانه “مدیکر برای همه” پیشنهاد به عنوان میان یک تخته سنگ از برنامه هایی که از لحاظ مالی قابل کنترل.

توصیف خود را در مراقبت های بهداشتی پیشنهاد به عنوان “فضیلت پرداخت شده” با لغو کاهش مالیات مصوب تهمت و تحمیل مالیات بر شرکت ها است که پرداخت هیچ Buttigieg گفت: “در حالی که سناتور. ساندرز’ آرمان قطعا آرمان من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها سهم در پایان روز, ما قصد داریم به توضیح دهید که چگونه می توانید از اینجا وجود دارد.”

“و یک سوراخ وجود دارد در طرح های پیشنهادی خود را که به مقدار $25 تریلیون بزرگتر از کل حجم اقتصاد آمریکا,” Buttigieg گفت: بیش از 500 نفر در نوسان-رای گیری میلفورد.

در یک بسته بندی اکستر تاون هال در شب دوشنبه Klobuchar بوق و کرنا خود را افزایش نظرسنجی اعداد و 3 میلیون دلار او مطرح شده آنلاین از روز جمعه بحث است. او خود را نجات داد بهترین jabs به عنوان او اغلب برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حاضر به پس از هر یک از دیگر دموکرات ها با نام.

“او سرزنش باراک اوباما. او را مقصر می داند ژنرال که او دستورات” Klobuchar گفت. “او را مقصر می داند رئیس فدرال رزرو که او منصوب کرد. او مقصر وزیر انرژی است که او نامزد شده است. او را مقصر می داند — این یکی از آنهایی که مورد علاقه من — کل پادشاهی دانمارک. چه کسی است که?”

وارن در ضمن نشان داده چشمک می زند از یک ائتلاف گسترده ای از رای دهندگان و او اضافه نسبتا جدید استدلال در نیوهمپشایر با تبادل خودش را به عنوان نامزد چه کسی می تواند بهترین متحد کردن حزب. او به دنبال تکه تکه کردن تکه از ساندرز’ پایه پیشرو و Buttigieg هسته کالج تحصیل رای دهندگان گرسنه برای تغییر. اما او و بایدن صورت بالقوه پول خرد اگر اهدا کنندگان spooked سه شنبه نتایج.

فراتر از نیوهمشایر, میلیاردر, مایکل بلومبرگ همچنان شخم صدها میلیون دلار را به “شنبه” متحده در مارس 3 در حالی که پرش چهار فوریه مسابقات. بلومبرگ است میانه نامزدی بستگی دارد تا حد زیادی در بایدن عملکرد ضعیفی و این گزاره که نه Buttigieg و نه Klobuchar می تواند شکاف را پر کنید. مبارزات انتخاباتی خود در روز دوشنبه اعلام کرد کارکنان جدید سرمایه گذاری در ایالت یوتا و کلرادو آوردن ملی خود را پا به 2,100 کارکنان با 18 متحده مباهات حداقل 40 کارکنان.

با وجود این سوالات رو دموکراتیک زمینه, New Hampshire دموکراتیک رئیس Ray باکلی گفت: او همچنان خوش بینانه در مورد شانس خود را برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن حتی رفتن تا آنجا که به استقبال رئیس جمهور روز شنبه مراجعه کنید.

“نفس خود را نمی تواند ایستاده ایده چیزی در رفتن و او را در وسط آن” باکلی به خبرنگاران گفت:. “این است نتیجه معکوس بر او قبل و به اعتقاد من قصد نافرجام او در این زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de