چگونه می تواند شما در پیدا کردن حقیقت را با سرمایه T?

Jennene Koglin به طور منظم می خواند اعلامیه در جمهوری. برخی از آنچه که او می خواند احساس می کند آشنا به مانند زمانی که او یک بار خواندن اگهی یک زن که تا به حال شده است یک پرستار فقط به عنوان Jennene مادر شده بود.

او به من نوشت به تازگی به دلیل او تا به حال در سراسر چیزی است که ناآشنا بود. این یک اگهی برای یک زن به نام اموزش الن Porterfield که درگذشت Jan. 31 در سن 95.

وجود یک خط بود که گفت: “حق آمد به جنوب آریزونا در سال 1932” و سپس بعد از آن در وابسته به وفات آن گفت: “او به یاد می شود همه به او عشق بزرگ برای خانواده او و حقیقت است.”

“من یک دوست است که در تلاش برای کمک در کشف این, از, بیش از حد, اما ما در از دست دادن” Jennene نوشت.

از آنچه که من در مورد اموزش, او در بر داشت او را “حقیقت” با سرمایه T در او ایمان آوردند و او را غسل تعمید.

همه ما در جستجوی آن حقیقت ما با یک سرمایه T. چیزی که در مورد این نوع از حقیقت است که مردم آن را از طریق زندگی خود را.

بر خلاف منظم حقیقت دو به علاوه دو برابر است با چهار حالت واقعی از این موضوع منطبق با واقعیت عینی و قابل اثبات حقیقت حقیقت با سرمایه T بزرگتر ذهنی و نه همیشه قابل اثبات. وجود خدا. معنای زندگی. به اعتقاد شما هرگز بیش از حد قدیمی برای پوشیدن Converse All-Stars.

حقیقت من با سرمایه T تغییر کرده است. در حال حاضر آن را شامل این باور است که مردم خوب هستند, من لایق عشق, بهترین churros در دیزنی لند که خانواده برای همیشه لطفا برای است و شما می توانید خود را انتخاب کنید ، آن را به من می گوید آن را هرگز خیلی دیر به می گویند شما ببخشید که تاپیک های زیادی آموخته می شود از هری پاتر که وجود دارد این است که قدرت در یک مادر را در آغوش بگیرید.

برخی از افراد پیدا کردن حقیقت خود با سرمایه T در دین دیگران در کار می کنند و یا مردم آنها را دوست دارم.

به نظر می رسد مانند اموزش یافت او زود و در آن زندگی می کردند. همه ما باید خیلی خوش شانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>