چگونه بودن در ققنوس ساخته شده من عشق من فرهنگ بیشتر

زمانی که من نقل مکان کرد به ققنوس تقریبا دو سال پیش من اولین هدف این بود که به دیدار کسی که من می تواند مربوط به کسی که به نظر می رسد مثل من: یک زن سیاه و سفید.

من در اینجا نقل مکان کرد توسط خودم و به حال بسیاری از سوال: من نیاز به دانستن که در آن برای دریافت محصولات برای موهای من که بهترین غذای روح در دره و که در آن من می توانم رقص به دام موسیقی در شب جمعه.

من در حال حرکت از Atlanta, ملت, سیاه مکه به مقدار سفیدتر شهرستان. اما من با اعتماد به نفس من می تواند به سرعت پیدا کردن خود من تکه از خانه در اینجا.

من هیجان زده به احساس حرارت خشک و کمی ترس از دیدن یک haboob. کردم گرفتار در طوفان های گرد و غبار خانه رانندگی به تمپه. و من مواد غذایی پخته شده در ماشین من در طول 118-درجه روز, چرا که چرا که نه ؟ درست جنوبی من نمونه به اندازه چای شیرین به عنوان من می توانم رتبه بندی بهترین آنهایی که در دره.

اما چیزی احساس نمی کند حق چیزی گم شده بود.

در آتلانتا آفریقایی ساکنان را تشکیل می دهند 52% از جمعیت. در ققنوس آن را کمتر از 7 درصد.

وجود دارد من می توانم راه رفتن در اطراف محله فروشگاه های مواد غذایی و تقریبا همه شبیه من وارد شود به عنوان ساده به عنوان رفتن به بافت فروشگاه.

من با احساس امنیت است که من می تواند راه رفتن در اطراف unbothered و نترس چون من احاطه شده توسط مردم مانند من. همه چیز من نیاز — از مو, مراقبت از روح مواد غذایی به میله که روشن نمی 2 Chainz به تکنو بود به راحتی در دسترس و فراوان در آتلانتا.

من چند ماه اول در شهر فینیکس شد تنهایی. من احساس جدا شده است. زندگی رفت و از امن بودن و unbothered به زحمت. من تنها شخص سیاه و سفید در یک نوار در اسکاتسدیل آریزونا و نمی تواند متصدی بار به من نگاه.

ماه تاریخ سیاه 2020: همه چیز برای انجام در مترو ققنوس

چیز ساده بودند سخت برای پیدا کردن مانند یک سالن مو من می توانم راه رفتن و دریافت دوختن و یا یک فروشگاه که مبادرت به فروش هیکس لبه. من سوار از تمپه به گلندیل سپس جنوب ققنوس به اسکاتسدیل آریزونا در جستجوی زیبایی فروشگاه عرضه با مجموعه ای از محصولات مراقبت از مو.

در چند بازدیدکننده داشته است به محلی سرخ من جستجو برای کسی که شبیه من بیش از من برای مواد غذایی.

آن نیست تا زمانی که من رفتم به Archwood ارز را خرید و بازار که من پیدا کردم از طریق Facebook گروهی که من در نهایت احساس در خانه. فروشگاه و ماهانه خود از بازار کشاورزان از ویژگی های ده ها تن از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

هر اول روز شنبه در پارسونز در مرکز شهر فینیکس, سیاه زنان و مردان راه اندازی ردیف از جداول خود را به نمایش مارک های لباس, زیبایی, محصولات دست ساز, طلا و جواهر, مواد غذایی, ادویه جات ترشی جات و آثار هنری است.

من در بر داشت من تکه از آتلانتا در ققنوس.

اتاق پر شده بود با افرادی که شبیه من که درک من که من دیدم. که احساس متصل بودن به فرهنگ من بازگشته بود.

برای مشترکین: AZ تنها دبیرستان برای دانش آموزان سیاه پوست در حال حاضر ققنوس موزه است که می گوید داستان های خود را

مردم به من آمد به می دانم که من قادر به از همه کسانی که سوزش سوال: افرادی مانند اریکا الکساندر که در زندگی سیمرغ برای 15 سال است. او نمی دانست من اما لحظه ای که من او را دیدم مو طبیعی, تندرست در باد من می دانستم که او بود که من برای جستجو.

او تحصیلات من در پیدا کردن فرهنگ سیاه و سفید در ققنوس.

“این درایو من دیوانه زمانی که مردم به اینجا می آیند در این Facebook و گروه های پست ‘که در آن همه مردم سیاه و سفید?” یا ” هیچ چیز وجود دارد را برای مردم سیاه و سفید,’,” او گفت:.

“شما باید برای تغییر طرز فکر خود را و تلاش برای بیرون رفتن. شما را به مکان هایی مانند (Archwood ارز). شما می توانید دیدار با مردم در اینجا و پیدا کردن آنچه که مردم دیگر در حال انجام است.”

صحبت کردن به او به من کمک کرد تا متوجه من نمی توانم انتظار ققنوس به مانند زادگاه من. ققنوس نیست آتلانتا و من تا به حال برای تنظیم به تفاوت.

این شهر پر از مردم از جای دیگری و بسیاری از آنها به دنبال تکه ای از خانه درست مثل من بود. شما باید به جستجو برای آن.

این که چگونه من پاسخ من به دنبال زمانی که من در اینجا نقل مکان کرد: رفتن به لودگی و یا Mane de Jour زیبایی فروشگاه های عرضه برای مو محصولات; Stacy را دا قلاب بهترین مک و پنیر; شما می توانید روشن در Brunchish در روزهای یکشنبه و زمانی که نوارهای زیرزمین دی جی در دربان اغذیه فروشی و مشروب فروشی بروید و رقص شب دور.

در حال حرکت به ققنوس به من فهماند که چقدر من عاشق فرهنگ سیاه و سفید. که گفت می رود شما نمی دانید که آنچه شما تا زمانی که آن را رفته است — و یا باید به کار سخت به آن را پیدا کنید.

من سخت کار می کرد برای پیدا کردن فرهنگ من در ققنوس. پس من آن را من هرگز احساس بیشتر سیاه و سفید و یا بیشتر از آن افتخار.

الیزابت مونتگمری است یک تولید کننده برای Arizona Republic azcentral.com و آریزونا قصه گوهای. او معاون رئیس جمهوری آریزونا تنوع کمیته و معاون رئيس جمهور از انجمن آریزونا از روزنامه نگاران. رسیدن به او را در [email protected] یا 602-444-8764.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im