چگونه آریزونا 5 تا از بزرگترین مدارس برنامه ریزی برای بازگشایی

برای بسیاری از آریزونا خانواده کلاس درس خواهد بود و در آشپزخانه یا اتاق نشیمن برای چند ماه اول سال تحصیلی.

برنامه های در حال انجام برای بازگشایی مدارس در برخی از ظرفیت.

اما اکثریت بچه ها را به کلاس درس تقریبا. برخی را در فرد — اما نه بلافاصله. هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. mlb پرده برداری از یک طرح به بازگشایی مدارس بر بهداشت عمومی داده است. آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی باید مجموعه داده محک برای مدارس به دنبال Aug. 7. این بدان معناست که داده ها نه تاریخ را رانندگی تصمیم به بازگشایی شده است.

زمان Ducey تا به حال ساخته شده خود را اعلام بسیاری از مناطق در حال حاضر ساخته شده برنامه ای برای بازگشایی شده است. برای برخی از Ducey اعلام چیزی تغییر نکرد. دیگران را به عقب رانده هدف بازگشایی خرما برای کلاس های حضوری و اشاره کرد که آنها می خواهم در نهایت تکیه بر بهداشت عمومی معیار در حال حاضر در توسعه است.

Q & A: چه آریزونا مدرسه بازگشایی طرح وسیله ای برای دانش آموزان ، والدین و معلمان

مدارس نیز باید تصمیم بگیرید که چگونه آنها را به انجام برسانند نیاز در Ducey را جهت ارائه در سایت فرصت های یادگیری شروع Aug. 17 برای دانش آموزانی که نیاز به یک مکان برای رفتن در طول روز.

در اینجا چیزی است که آریزونا پنج تا از بزرگترین مناطق آموزش و پرورش در حال برنامه ریزی:

1. مسا مدارس دولتی

شروع مدرسه در مسا در دوشنبه ، 4. برای تمام دانش آموزان مدرسه آغاز خواهد شد آنلاین از صفحه اصلی.

در نامه ای به مسا خانواده سرپرست اندی Fourlis نوشت که منطقه “توسعه را در فرد و یادگیری توصیه” هنگامی که ADHS انتشار داده های معیار برای مدارس.

زمانی که بهداشت عمومی داده های سیگنال که آن را امن برای بازگشایی مسا برگزار خواهد شد در شخص یادگیری با استفاده از اصلاح شده طرح. دانش آموزان به دو گروه تقسیم شده و به طور متناوب به روز حضور آنها در کلاس های حضوری آموزش از راه دور در روز آنها نه در فرد.

پدر و مادر می توانید بین بخشی در برنامه ریزی و یا به طور کامل آنلاین برنامه. آنها می توانند ذهن خود را تغییر دهید یک بار در طول ترم.

Fourlis هفته گذشته گفت که این منطقه در روند بررسی جامعه خود را به ببینید که چه کسی ممکن است نیاز به در فرد گزینه های مورد نیاز Ducey را شروع Aug. 17. او گفت که این منطقه را اولویت بندی کودکان ضروری کارگران است.

در یک سند منطقه ارسال شده حاضر حدود 7 درصد از مسا 62,000 دانش آموزان لازم نیست دسترسی به اینترنت قابل اعتماد.

2. چندلر Unified School District

آموزش مجازی آغاز خواهد شد در چندلر در سه شنبه ، 5.

سخنگوی تری لاک نوشت: در یک ایمیل به آریزونا جمهوری اسلامی که منطقه در حال انتظار در مقامات بهداشت به انتشار معیار برای راهنمای بازگشایی برنامه. او گفت: “اکثریت” از پدر و مادر را انتخاب کرده اند به فرستادن فرزند خود به مدرسه در فرد زمانی که کلاس های درس بازگشایی شده است.

پدر و مادر باید این انتخاب را با چوب آنلاین و یا حرکت به فرد در یادگیری هنگامی که بازگشایی. اگر دانش آموزان در شخص آنها خواهد بود فاصله به پاسخگویی اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

لاک نوشت که این منطقه است که هنوز هم کار بر روی برنامه های در سایت فرصت های یادگیری برای دیدار با اوت. 17 مورد نیاز و به اشتراک گذاری این برنامه زمانی که نهایی.

3. توسان Unified School District

همه توسان یکپارچه دانش آموزان خواهد شروع به یادگیری آنلاین در اوت. 10 و تکیه بر اطلاعات از مقامات بهداشت عمومی برای بازگشایی کلاس های حضوری. توسان دارای یک ترتیب با پیما شهرستان در بخش بهداشت و درمان نیز به ارائه معیارهای برای کمک به راهنمای تصمیم به بازگشایی سرپرست گابریل Trujillo گفت: در یک سالن شهر در روز دوشنبه ،

پدر و مادر را انتخاب آموزش مجازی و یا در فرد است.

اما حتی در کلاس های حضوری تدریس می شود توسط معلمان عملا تحت توسان واحد طرح. در مدرسه آموزان نظارت را نظارت بر دانش آموزان در حالی که آنها یاد بگیرند که از یک دستگاه.

معلوم نیست چه توسان در حال برنامه ریزی برای Aug. 17.

4. پیوریا Unified School District

پیوریا را شروع مدرسه تقریبا در سه شنبه ، 5 با آزادی های اولیه برای چند روز اول به سهولت به کنترل از راه دور مدل.

منطقه مدرسه مدیره رای به شروع مدرسه در شخص هیچ زودتر از سپتامبر. 8 اما در نهایت پایه تصمیم به بازگشایی کلاس های حضوری در سلامت معیار از ADHS.

پیوریا نیز وظیفه یک مشاوره پزشکی تیم از پزشکان و اپیدیولوژی به کمک راهنمای تصمیم به بازگشایی شده است.

منطقه سخنگوی دانیل Airey گفت: نظرسنجی نتوانسته نتایج متفاوتی از پدر و مادر: بعضی از آنها مشتاق به بازگشت در حالی که دیگران در حال سپاسگزار برای شروع آنلاین.

برای سال تحصیلی پدر و مادر می توانید بین مجازی آموزش و یا چه خواهد شد در نهایت فرد در مدرسه. دانش آموزان در مدرسه مجازی برای سال آموزش داده می شود از طریق نرم افزاری به نام فلوریدا مجازی که در آن درس خواهد آموخت زنده سه تا پنج بار در هفته.

دانش آموزان ثبت نام شده در فرد برنامه را شروع مدرسه آنلاین.

پیوریا است که هنوز بررسی آن در جامعه به درک نیاز به در-سایت فرصت های یادگیری شروع Aug. 17 و باید نتایج اوایل هفته آینده Airey نوشت.

5. گوزن دره Unified School District

دانش آموزان در دره آهو منطقه که sprawls در سراسر ققنوس گلندیل و پیوریا را شروع آموزش از راه دور در دوشنبه Aug. 3.

همانطور که در حال حاضر دانشجو را نمی بازگشت به فرد در یادگیری حداقل تا اکتبر. 14. پدر و مادر باید دو گزینه برای دانش آموزان خود را: آنها می توانید انتخاب کنید همه مجازی گزینه برای سال تحصیلی و یا گزینه ای را که شروع عملا سپس انتقال به دانشگاه هنگامی که آن را امن برای دانش آموزان به بازگشت.

همه مجازی گزینه شامل آموزش زنده و self-paced مستقل کار می کنند.

در فرد گزینه آنلاین آغاز خواهد شد و حرکت به فرد در مدرسه هنگامی که آن را امن برای انجام این کار.

معلوم نیست چه دره آهو در حال برنامه ریزی برای ارائه به دانش آموزان که نیاز به در-سایت فرصت های یادگیری شروع Aug. 17.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im