چگونه آریزونا دوخت علاقه مندان در حال کمک به حل ماسک صورت کمبود

داوطلبان در سراسر کشور پیشرو طرح به دوختن, در خانه, ماسک صورت برای متخصصان مراقبت های بهداشتی به عنوان ترس از قریب الوقوع کمبود فولاد ماسک صورت رشد می کنند.

تقاضا برای تجهیزات حفاظت فردی افزایش یافته است در سراسر جهان برای جلوگیری از گسترش coronavirus باعث کمبود جهانی به طور منظم از طریق کانال های توزیع.

آریزونا بیمارستان نیست با استناد به هر گونه کمبود در عین حال اما اعضای جامعه در سراسر کشور در حال آماده سازی برای امکان با دوخت ماسک های خانگی و ارائه مواد برای دیگران به شرکت. این جنبش با الهام از “100 میلیون ماسک چالش” آغاز شده توسط مشیت سنت جوزف سلامت در سیاتل. این طرح با هدف ارائه مواد برای اعضای جامعه با ماشین آلات دوخت که مایل به دوختن ماسک های خانگی برای مراقبان.

طرح های محلی

لیندزی نیل گیلبرت ساکن و مالک کوچک من, در خانه, فروشگاه شروع به دوخت ماسک به دلیل درخواست او در گرفتن از دوستان و خانواده.

او شروع به آنها را به صورت رایگان هنگامی که یک دوست در حال کار در یک بنر بیمارستان به او گفت که او دیگر در حال ارائه یک ماسک بود چرا که او در یک “خطر” و موقعیت. او همچنین توضیح داد که چگونه پزشکان در بخش مراقبت ويژه نوزادان کارکنان بودند با توسل به پوشیدن bandannas.

“آن را غیر واقعی است که این پزشکان در حال داشتن یا رفتن بدون ماسک در همه و یا سعی کنید به کشف کردن چیزی خود به خود” نیل گفت.

نیل کسب و کار به طور معمول به فروش می رساند موارد دست گردد. کمبود الهام نیل به ارائه رایگان کیت که شامل یک الگو و پارچه به اندازه کافی برای 10 ماسک برای کسانی که به دنبال زمین با ابتکار عمل. یک مقدار محدود در دسترس برای انتخاب کنید تا در ماه گرد و غبار مزارع در مسا.

لیندزی واتسون صاحب غیر انتفاعی رشته با هم در فلگستفف است که با استفاده از بازیافت فولاد پارچه ارائه شده توسط فلگستفف مرکز پزشکی به دوختن ماسک.

واتسون گفت: او در حال حاضر فولاد پارچه زیرا او مشغول به کار بود با بیمارستان برای ایجاد حمل و نقل کردن کیسه های برای کارکنان. تیم او در حال حاضر معطوف به ساخت ماسک.

این سازمان پس از آن برای اولین بار کمک مالی به ارتش رستگاری چوب پرچم. آنها در حال حاضر کار به 150 ماسک برای فلگستفف پناهگاه خدمات برای کسانی که تجربه بی خانمانی.

“من فکر می کنم که بسیاری از مردم کاملا درک کنید که چه خبر است در پشت سطح جامعه ما و چگونه بسیاری از اختصاص پرشور مردم در حال کار برای ارائه خدمات ضروری به کودکان و نوجوانان و زنان و مردان که به آن نیاز دارید بیشتر” واتسون گفت. “حتی اگر ما در این زمان بحران, من فکر می کنم ما دیده ایم برخی واقعا زیبا مسائل بیرون از جامعه ما است.”

CDC توصیه های

در خانه ماسک صورت در نظر گرفته نمی شود تجهیزات حفاظت شخصی. اما مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که متخصصان مراقبت های بهداشتی ممکن است استفاده از آنها به عنوان “آخرین راه حل” زمانی که فولاد ماسک صورت در دسترس نیست.

CDC توصیه می کند متخصصان مراقبت های بهداشتی احتیاط استفاده کنید که با توجه به این گزینه و گفت: ماسک های خانگی استفاده می شود باید با یک “محافظ صورت” گسترش و یا زیر چانه.

یک سخنگوی HonorHealth که در عمل پنج بیمارستان های ققنوس و اسکاتسدیل آریزونا گفت: بیمارستان ها مصرف نمی شوند و یا با استفاده از ماسک های دست ساز در این زمان.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل chelsea.hofmann@arizonarepublic.com و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر