چگونه آریزونا مدارس در حال تلاش برای جایگزین سنتی حافظه های فوق و مراسم فارغ التحصیلی

Ary Nath خود را صرف آخرین روز مدرسه مارس 12, در یک اتوبوس به سمت فرودگاه با گروه کر مدرسه. او نمی دانست که این امر می تواند آخرین روز خود را در زمان.

Nath, ارشد در دانشگاه بالا در توسان برنامه ریزی شده را بر روی یک هواپیما در آن روز در راه خود را به شهر نیویورک به آواز خواندن در کارنگی هال با بقیه از گروه کر همکلاسی. به جای سه ساعت قبل از پرواز خود را school district لغو سفر او به جلو نگاه به آن ،

او می داند که چرا این سفر لغو شد اما در حال حاضر بسیاری از نقاط عطف دبیرستان پیش بینی ها آثار قبل از coronavirus عصر. تالار اجتماعات خطرناک هستند, ساخت مدل فارغ التحصیلی ارشد سفر و حتی یک روز در مدرسه عبور در اطراف سالنامه مخاطره آمیز است.

بالا مدیران مدرسه در سراسر کشور در حال تدوین برنامه ای برای مراسم فارغ التحصیلی. ترین مراسم نگاه نمی خواهم سنتی فارغ التحصیلی. برخی انجام خواهد شد تقریبا. یک مدرسه منشور در حال برنامه ریزی یک درایو در فارغ التحصیلی. اما مقامات می خواهند خود را سالمندان بدانید: این نقطه عطف نمی خواهد به رسمیت شناخته نشده.

و وجود یک بارقه امید برای Nath: توسان Unified School District تعویق مراسم فارغ التحصیلی اما نشده لغو شد مانند دیگر مدارس.

“این واقعا چیزی برترین و من فقط خوشحال است که این احتمال وجود دارد,” او گفت:.

چه در مناطق دیگر انجام می دهند

Nath نسل اول آمریکا. پدربزرگ و مادربزرگ او برنامه ریزی شده برای پرواز به آریزونا از هند به دیدن او قبول دیپلم خود را. COVID-19 او گفت: “بسیار nixed که.”

خود را در منطقه توسان متحد گرفته است صبر کنید و ببینید رویکرد است. توسان را سرپرست, گابریل, Trujillo گفت: در یک پیام ویدئویی ممکن است 1 که در فرد مراسم برای مدارس خواهد بود به تعویق افتاد و تا ماه ژوئن (17 و 18 در حالی که مدرسه باید یک تلویزیونی فارغ التحصیلی برنامه در اواخر ماه مه.

“ما بسیار امیدواریم که ما قادر خواهید بود برای ما تسهیل در فرد مراسم,” او گفت:.

تلویزیونی برنامه به شما اجازه salutatorian, valedictorians و مدیران مدارس تحویل اظهارات.

مسا مدارس دولتی بزرگترین منطقه در دولت وعده داده خانواده مجازی فارغ التحصیلی در نامه ای به تاریخ آوریل 1. مجازی مراسم خواهد بود جریان روز و زمان فارغ التحصیلی در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود برای هر مدرسه بالا است. مسا نیز چاپ خواهد شد و پست کردن کپی از فارغ التحصیلی برنامه برای هر دانش آموز توزیع حیاط علائم و آگهی های روزنامه.

چندلر متحد, دومین مدرسه در منطقه دولت نوشت: به خانواده ها در مارس 5 که در این منطقه در حال کار بر روی یک برنامه ریزی برای برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در دبیرستان “در حالی که هنوز پیوستن به توصیه CDC دستورالعمل.” در این مراسم دانش آموزان خواهد بود نشسته شش فوت از هم جدا و مخاطبان خواهد بود به احتمال زیاد محدود است. این مراسم به جای خواهد به زندگی می کنند جریان برای خانواده ها به تماشای.

Peoria, Dysart و گوزن دره مدارس به طور مشترک اعلام فارغ التحصیلی برنامه ای برای پایان ماه ژوئن و اوایل ماه جولای. مناطق محفوظ State Farm ورزشگاه که در آن آریزونا کاردینالز بازی برای مراسم “اگر جمع آوری محدودیت ها برداشته و یا تنظیم اجازه می دهد تا این رویداد را به محل.” رزرو برای تاریخ های زیر:

  • 26-27 ژوئن: پیوریا Unified School District
  • 30 ژوئن: Dysart Unified School District
  • جولای 2-3: گوزن دره Unified School District

فرمت این مراسم نبوده است تصمیم گرفت در عین حال با توجه به آزادی مطبوعات.

گلندیل اتحادیه دبیرستان منطقه در نامه ای به خانواده نوشت که آن را “به طور فعال به دنبال” سالن برای فرد در مراسم فارغ التحصیلی هنگامی که محدودیت ها برداشته.

تنظیم شد و فقط محدود به بزرگتر مناطق.

سالمندان در مدیسون کوهستانی دبستان و دبیرستان در شهر فینیکس برداشت شخصی حیاط نشانه اواخر ماه گذشته خود را جشن فارغ التحصیلی آینده. مجازی مراسم برنامه ریزی شده است برای 101 سالمندان در مارس 21.

یک درایو در فارغ التحصیلی در شمال آریزونا

Northpoint اعزامی یادگیری آکادمی یک مدرسه منشور در پرسکات, هنوز برنامه ریزی برای برگزاری یک مراسم فارغ التحصیلی در روز آن را در اصل برنامه ریزی برای برگزاری یک. اما دانش آموزان نخواهد بود نشسته و با هم آنها را در اتومبیل های خود را.

ملیسا وگنر, Northpoint مدیر گفت: 32 سالمندان را در مجموعه ای به فارغ التحصیل از مدرسه. این ایده الهام گرفته شده بود درایو در سینما. پرسکات یک شهر کوچک وگنر گفت و از مردم می خواهم به جشن کلاس از سال 2020 است.

“هیات من بلافاصله تصمیم گرفت ما می خواستیم به انجام کاری در حق تاریخ برای این بچه ها ما نمی خواهیم به آن رشته همراه از طریق تابستان و ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد” او گفت:.

بنابراین در این مراسم اتفاق می افتد در پشت پارکینگ پرسکات, رفت و آمد مکرر خودروهای مونتاژ در ردیف. این مراسم خواهد بود پیش بینی شده بر روی یک صفحه نمایش بزرگ و صدا پخش خواهد شد از طریق یک کانال رادیو FM.

این مراسم شامل یک ارشد دانلود فیلم با عکس های مختلف از دانش آموزان سال چهارم دبیرستان. و چون کلاس آنقدر کوچک است که سالمندان نیز می توانید ارسال در ویدئوها با سخنرانی کوتاه. در نهایت دانش آموزان خود را دریافت دیپلم “drive-thru” سبک به عنوان خروج آنها.

“ما در حال تلاش برای خلاق در مورد آن و ما ارج نهادن به خود و زمان خود را rite of passage,” وگنر گفت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im