تعدادی از نهادهای مذهبی در حال پیوستن به مدارس و جشنواره ها و سازمان های ورزشی لغو و یا به تعویق انداختن حوادث با توجه به شیوع کروناویروس.

در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

کلیسای مورمون تعلیق عبادت خدمات در سراسر جهان

آوریل 12: کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران اعلام کرد در وب سایت خود را در روز پنج شنبه که آن را تعلیق تمام تجمعات عمومی در سراسر جهان — از جمله خدمات عبادت — تا اطلاع ثانوی.

“جایی که ممکن است رهبران باید از انجام هر گونه ضروری رهبری جلسات از طریق تکنولوژی” این بیانیه می گوید. “سوالات خاص ممکن است اشاره به محلی روحانیت رهبران. بیشتر جهت مربوط به مسائل دیگر ارائه خواهد شد.”

کمی بیش از 6 درصد از آریزونا جمعیت شناسایی به عنوان مورمون با توجه به 2017 آمریکا آمار و ارقام و رتبه بندی آن در پشت تنها یوتا آیداهو و وایومینگ و نوادا برای جمعیت در صد. از نظر تعداد واقعی بیش از وجود دارد 428,000 اعضای کلیسا در 895 جماعت در سراسر آریزونا.

در این بیانیه همچنین درخواست کاربران برای مراقبت از یکدیگر را به عنوان واکنش جهان همیشه در حال گسترش سرایت.

ترینیتی کلیسای جامع تعلیق حوادث و کلاس

آوریل 12: تثلیث اسقفی کلیسای جامع روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق در رویدادهای کلاس ها و جلسات به صورت دو هفته آینده آن را به عنوان ارزیابی گسترش جدید کروناویروس. اما یکشنبه عبادت خدمات ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده در ساعت 8 صبح و 10 صبح

آریزونا کلیساها درخواست شرکت کنندگان به حد تماس فیزیکی

آوریل 12: چندین آریزونا کلیساها را ساخته اند و نوشته های خود را در Facebook صفحه است که خدمات خود ادامه خواهد داد و در فرد اما آنها در حال گرفتن اقدامات برای محدود کردن امکان پخش جدید کروناویروس.

آریزونا جامعه کلیسا در تمپه خواسته مردم برای محدود کردن تماس فیزیکی و به ماندن در خانه اگر احساس بیمار. در این پست نیز گفت: آنها را تعلیق توزیع تمام مواد غذایی و نوشیدنی در رویدادهای کلیسا.

رویای شهر کلیسا که محل ققنوس در اسکاتسدیل آریزونا و گلندیل نیز ادامه خدمات خواهد شد اما باید کلیسا همکاران نگه درب برای همه ورود و خواسته است تا شرکت کنندگان به موج و یا استفاده از کلامی معرفی به جای از دست دادن.

عهد جدید کلیسای مسیحی از گلندیل ارائه خواهد شد ضد عفونی کننده دست به شرکت کنندگان و نهاد “بدون دست دادن و یا در آغوش گرفتن” سیاست برای هم بودن.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im