بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های راحتی و سایت های تجارت الکترونیک در حال غرق با مشتریان به سرعت در حال آماده شدن برای جدید کروناویروس. برای کسانی که در حال حاضر در مواجهه با ناامنی غذایی در این COVID-19 همه گیر می توانید پیدا کردن مواد غذایی بیشتر استرس زا باشد. مواد غذایی pantries سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های دیگر که ارائه کمک های مالی به سرعت در حال تطبیق با نیازهای جامعه در پی شیوع کروناویروس.

در اینجا برخی از راه هایی است که سازمان های غیر انتفاعی در پاسخ و چگونه Arizonans هستند که می توانند کمک می کند مواد غذایی نا امن.

مواد غذایی pantries

بسیاری از مواد غذایی pantries در آریزونا هنوز عامل تنها با برخی تغییرات جزئی. مختلف pantries اجازه می دهد کمک های مالی آنلاین برای کسانی که می خواهند برای کمک به از راه دور.

آریزونا بانک مواد غذایی شبکه (AzFBN) یک سازمان است که با این نسخهها کار به عنوان یک رابط بین مکان هایی مانند سنت مری غذا بانک داد, ایالات مواد غذایی بانک یوما مواد غذایی جامعه بانک, کویر ماموریت بانک مواد غذایی و مواد غذایی جامعه بانک از جنوب آریزونا.

AzFBN ارائه یک لیست از توصیه هایی در وب سایت خود را برای کمک به مهمانان داوطلبان و کارکنان در هنگام وقوع. این توصیه شامل پیشنهادات مانند ارائه خدمات تحویل زمانی که ممکن است برای بازدید کنندگان که احساس خوب و گسترش ساعت پس از عمل برای کاهش صف های طولانی و همچنین به عنوان اجازه می دهد برای زمان اضافی برای تمیز کردن سطوح در بین بازدید کنندگان است.

نیز, St. mary’s بانک غذا داد و بر در شهر فینیکس صادر بروز رسانی در اقدامات احتیاطی اضافی از رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تام Kertis در روز پنج شنبه.

“در این زمان آن را کسب و کار به طور معمول با کمی تغییرات” Kertis گفت: در یک ویدئو در سنت مری وب سایت. “مثل همیشه ماموریت ما این است برای تغذیه به کسانی که نیاز دارند و ما همه چیز را در قدرت ما برای تحقق ماموریت ما است.”

پاسخ وجوه شروع

برخی از سازمان هایی که در حال حاضر در کار با سازمان های غیر انتفاعی در حال جمع آوری کمک های مالی به طور خاص برای یک coronavirus پاسخ.

آریزونا جامعه بنیاد (ACF) با این نسخهها کار به رشد کمک های مالی از طریق سرمایه گذاری و سپس به ارائه کمک های مالی برای سازمان های غیر انتفاعی سازمان های دولتی و موسسات آموزشی. ACF راه اندازی خاص آریزونا COVID-19 جامعه پاسخ صندوق است که پذیرش هر دو در یک زمان و تکرار کمک های مالی.

به عنوان coronavirus تاثیر تکامل می یابد به ACF نیز سازمان نقشه برداری نیاز به تعیین اینکه چگونه به بهترین آنها کمک کند.

“ACF است عمدا تاسیس این صندوق با انعطاف پذیری در ذهن به اطمینان حاصل شود که این منابع ممکن است حمایت از جوامع به عنوان شرایط شرایط و نیاز به تغییر در طول این بحران” سازمان نوشت در وب سایت خود را.

تعطیلی مدارس یک عامل

در روز پنج شنبه سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن, رژیم صهیونیستی. mlb و آریزونا اداره خدمات بهداشت اعلام کرد که آنها نمی خواهد توصیه “گسترده تعطیلی مدارس.” به جای آن تصمیم است تا به مدارس محلی.

با مدارس سراسر آریزونا به طور مستمر اعلام تعطیلی بسیاری از دانش آموزان که تکیه بر روز مدرسه برای وعده های غذایی باید در حال حاضر نگاه در جاهای دیگر.

الحمرا سخنگوی لیندا Jeffries گفت که او را در منطقه نشان می دهد مردم در کمک به سازمانهای مبتنی بر جامعه مانند سنت مری بانک مواد غذایی.

روز شنبه ققنوس اتحادیه (PXU) مدرسه منطقه اعلام کرد که اگر مدارس تعطیل هستند به دانش آموزان از 16 مارس – 20 همه PXU مدرسه و سالن های غذاخوری باز خواهد شد و از ساعت 8 صبح به 9 صبح و از ساعت 11 تا 12 p. m. “برای خدمت به مواد غذایی برای هر فرد 18 سال, پیر و یا جوان است.”

سازمان های غیر انتفاعی تخلیه

در برخی موارد سازمان های غیر انتفاعی نیز تا به حال توقف خدمات خود را با توجه به شیوع بیماری منجر به در دسترس بودن فوری از مواد غذایی است.

مزرعه اکسپرس فراهم می کند دسترسی به مقرون به صرفه برای تولید ققنوس و تمپه ساکنان با کمی به هیچ دسترسی به گزینه های غذایی سالم. غیر انتفاعی با استفاده از اتوبوس و تلفن همراه بازار برای ارتباط با جوامع است اما به طور موقت تعلیق خدمات خود را با توجه به نگرانی های بهداشتی. با آن مزرعه اکسپرس دارای محصولات تازه به خالی کردن در لحظه.

“در پیش بینی نشده به نوبه خود از وقایع هیئت مدیره ما رای دادند روز گذشته به حالت تعلیق خدمات با توجه به COVID-19 را ترک کرده است که ما در به چالش کشیدن موقعیت داشتن کل پیاده روی کامل از محصولات تازه با هیچ خانه تضمین شده راه امن برای گرفتن تولید به دست ما معمول مشتریان بالقوه از دست دادن بیش از یک هزار دلار از موجودی” آنها اعلام کرد در یک ایمیل.

می دانید گزینه های دیگر به کمک این مواد غذایی نا امنی ؟ رسیدن به خبرنگار در kfitzgeral@gannett.com یا 480-356-6407. او در توییتر دنبال کنید @kfitz134.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de