چگونه یک جنگ جهانی اول تلگراف متصل جوان ارتش خصوصی به ایالت آریزونا جان مک کین

سونیا سوختگی خسته شده بود یک روز پس از هفته ها از قفل بودن در قرنطینه. او تصمیم گرفت برای رفتن از طریق یک جعبه عکس های قدیمی از شوهر مرحوم او را در کنار خانواده عکس که نشسته بود در ققنوس گاراژ برای سال.

آنچه که او در بر داشت یک 102 ساله قطعه کاغذ تا خورده در محله های قدیمی است که نه تنها متصل خانواده شوهرش به یکی از آریزونا برجسته ترین و مورد احترام سیاستمداران اما به عنوان یک تند و تلخ یادآور فداکاری بیش از 116,000 خانواده های ساخته شده در جنگ برای پایان همه جنگ.

به عنوان سوختگی طبقه بندی شده اند از طریق جعبه او اتفاق افتاده است بر اساس نامه ای که شوهرش را, دایی, خصوصی ادگار “Roy” چندلر نوشت خانه به مادرش در فارگو, N. D. نامه در لوازم التحریر ارائه شده توسط نجات ارتش آمده بود از فرانسه شد و به تاریخ مارس 10, 1918.

در آن او گفت که او مادر است که او تا به حال تست شده برای تبدیل شدن به یک تیرانداز از خفا به صورت واحد و در انتظار بود کلمه در مورد اینکه آیا او می خواهم آن ساخته شده است. او همچنین خواسته خود را به او ارسال لوازم آرایش.

چیزی که بعد از سوختگی پیدا کردم این بود که یک وسترن یونیون تلگراف مورخ 15 مه به سختی یک ماه بعد.

“عمیقا تاسف به اطلاع شما که خصوصی ادگار R چندلر INF است که رسما گزارش شده به عنوان کشته در عمل ممکن است نهم”

یک داستان در بیسمارک تریبون گفت: چندلر 23 بود و شده بود یک دانش آموز در ایالت دانشکده کشاورزی زمانی که او داوطلب خدمت سربازی قبلی جولای.

“خصوصی ادگار روی چندلر پسر خانم A. P. چندلر اولین فارگو پسر به از دست دادن زندگی خود را در عمل کشته شد در فرانسه در مارس 9, با توجه به تلگراف اینجا دریافت امشب از وزارت جنگ” داستان بخوانید.

تلگراف را امضا

تلگراف شد مهم نظامی ابزار ارتباطی در طول جنگ ندارد اما تا زمانی که جنگ جهانی اول که استفاده از تلگراف به اطلاع بعدی از قوم و خویش از کسانی که از دست رفته و زخمی و یا کشته شده در جنگ به امری عادی تبدیل شد.

قبل از این که خانواده منتظر تلفات گزارش در روزنامه ها و یا شاید دریافت نامه ای از یک افسر فرمانده یا سرباز همکار. در برخی موارد تنها راه خانواده ها می دانستم که عاشق یکی شده بود کشته شد و هنگامی که نامه از جلو متوقف آینده.

تلگراف سوختگی پیدا بود و دهها هزار نفر ارسال توسط وزارت جنگ. بسیاری از آنها امضا شد توسط همان مرد آن بود که نام انسان که گرفتار سوختگی’ چشم:

“مک کین به Adjt Genl.”

او تصمیم به انجام برخی تحقیقات و پیدا کردم که در آن با اشاره به هنری Pinckney مک کین که در خدمت به عنوان آجودان ژنرال ارتش در جنگ جهانی اول شد و در واقع مربوط به اواخر ایالت آریزونا جان مک کین. در واقع او برادر مک کین بزرگ و پدر بزرگ و دایی سجاد جان مک کین Sr.

سناتور. مک کین پسر, جک, هنری گفت: Pinckney مک کین نبود دقیقا موضوع شام-میز گفتگو “به دلیل وجود نوع از این ارتش و نیروی دریایی تقسیم در خانواده من است.”

اما او هنوز هم بخش مهمی از خانواده اش نظامی میراث.

هنری Pinckney مک کین فارغ التحصیل از وست پوینت در سال 1885 و خدمت در فیلیپین در طول جنگ اسپانیا و آمریکا و فیلیپین قیام. برادرزاده اش, جان مک کین, Sr. در واقع در زمان نیروی دریایی آکادمی کنکور به عنوان تمرین برای وست پوینت ،

پس از او گذشت و دریافت وقت ملاقات او تصمیم به شکستن با سنت خانوادگی و ثبت نام در آناپولیس.

مک کین پدر. و مادر و همچنین فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی و دو شد برای اولین بار پدر و پسر جفت شدن چهار ستاره admirals.

نوه اش, جان, سیدنی, مک کین, III, سناتور, همچنین فارغ التحصیل از آناپولیس آیا به عنوان جک که در خدمت به عنوان یک خلبان هلی کوپتر و مربی در افغانستان و در حال حاضر با این نسخهها کار در یک شرکت موقعیت با خطوط هوایی آمریکا.

فوق العاده فروتنی به شنیدن’

جک مک کین که با نام کامل جان سیدنی مک کین IV, گفت مفتخر به یادگیری در مورد خانواده اش ارتباط با سوختگی در سراسر دنيا ،

“این فوق العاده فروتنی به شنیدن” او گفت: جمهوری. “نامه ای خواهم که باور نکردنی است اهمیت به هر کس آن را داده است. این یک حرکت کوچک توسط دولت ایالات متحده, اما آن را نیز به معنی یک تغییر عظیم در زندگی کسی با مرگ از خدمات خود را عضو به طوری که آن را سخت به دست بالا گرفتن چگونه فروتنی در آن است برای دیدن که نه تنها بستگان من آن را امضا کردند اما فقط آن را هنوز هم در اطراف.”

برنز گفت: خانواده او خواهد مانند تلگرام برای رفتن به مک کین ،

جک مک کین گفت که او را قادر به حفظ آن با پدرش کتابخانه و آرشیو در مک کین موسسه در دانشگاه ایالتی آریزونا.

همانطور که معلوم است, هر چند تلگرام نه تنها ارتباط بین مک کین و سوختگی خانواده.

سونیا برنز’ پسر کیت یکی از جک مک کین معلمان در ققنوس کشور روز مدرسه.

“ایست که بسیار کوچک-جهان لحظه” مک کین گفت.

جان D’Anna یک خبرنگار در آریزونا جمهوری/azcentral.com داستان سرایی تیم. او را در رسیدن به [email protected] و به دنبال او را در توییتر @azgreenday.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de