چگونه یک ققنوس, ابزار جنسی, شرکت در حال کار برای کمک به پزشکان در مبارزه COVID-19

به عنوان جهانی مبارزه با کروناویروس جدید ادامه شرکت در سراسر جهان در حال تولید محصولات برای کمک به پزشکان در درمان بیماران از جمله آریزونا شرکت اسباب بازی که طرح های تعاملی فضاهای آموزشی برای کودکان و نوجوانان در کتابخانه های عمومی ،

Burgeon گروه کار دیده می شود در بیش از 700 کتابخانه در سراسر شمال امریکا است. یادگیری خود را با فضاهای برجسته شده است و همه جا از ایالات متحده آمریکا امروز به معماری سابقه بوده است.

در هفته گذشته, Burgeon, گروه طراحی هشت نمونه از یک مشاهده از طریق جعبه با دو سوراخ در کنار پزشکان به استفاده از در حالی که گزاری تراشه COVID-19 بيمار. این شرکت خواستار آن در لندن “جعبه” لولهگذاری سپر.

اما چرا یک شرکت می خواهم به درگیر در کسب و کار ؟

Burgeon گروه اصلی کیم Van Der Veen گفت: آریزونا جمهوری که دکتر لسلی ایزلی که با این نسخهها کار در Abrazo, سلامت ارسال شده یک عکس از یک شبیه جعبه از تایوان در محله Facebook گروه کورونادو هیئت مدیره پیام درخواست اگر کسی می تواند آن را در آریزونا.

یک تایوانی دکتر منتشر شده خود را برای طراحی یک “اسپری و جعبه” در 21 مارس با توجه به تایوان خبر داد.

جعبه طراحی شده برای کمک به پزشکان در زمانی که آنها در حال اتصال بیمار به دستگاه تنفس مصنوعی که ارائه تنفس کمک برای کسی که به طور جدی بیمار از ذات الریه و دیگر قادر به دم و بازدم خود را.

یک دستگاه تنفس مصنوعی نیاز به یک لوله به داخل نای و در یک فرآیند به نام لولهگذاری. پزشکان می توانند با استفاده از جعبه گزاری تراشه در حالی که یک بیمار برای محافظت از خود از هر گونه ذرات است که می تواند منتشر شده از بیمار تنفس در طی عمل.

معمولا پزشکان می پوشیدن تجهیزات حفاظتی در طول لولهگذاری اما بسیاری از بیمارستان ها روبرو هستند کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و مانند یک جعبه می تواند یک راه حل است.

“من گفت:” مطمئن باشید من آن را امتحان کنید’,” Van Der Veen گفت. ظرف 24 ساعت Van Der Veen و تیم او ساخته شده خود را برای اولین بار نمونه اولیه و کاهش آن پنج شنبه شب, او گفت:.

“آنها آن را دوست داشت” Van Der Veen گفت. “به عنوان یک ماده در واقع آنها می خواستند ما را بیشتر قبل از آنها تا به حال حتی انجام یک آزمایش در یک.”

پس از چهار نمونه های عرضه شده اند به تگزاس و Burgeon گروه بدست سوالات از سراسر کشور از پزشکان و مراکز پزشکی با توجه به Van Der Veen.

“فقط کلمه از دهان هیچ وب سایت, هنوز, هیچ, بازاریابی” Van Der Veen گفت. “آن گذشت تا به سرعت به بیمارستان بازرسی که مردم دیگر در حال تلاش برای رسیدن به.”

Van Der Veen به تازگی با ارسال پرسشنامه به هر بیمارستان که به پرسش در مورد سپر و در حال همکاری با مقامات بیمارستان به توزیع بیشتر.

“همه آنها ارائه داده به طوری که ما می توانید شماره گیری در بهترین و پر استفاده ترین نسخه” Van Der Veen گفت.

رسیدن به رایان در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>