برای جیم تسریع و همسرش, Kathi ماه مارس قرار بود پر از آرامش در عرشه یک کشتی تفریحی, جشن بازنشستگی خود را با دوستان نزدیک; اما پس از یک مرد در کروز آزمایش مثبت برای Coronavirus تعطیلات خود را به سرعت نقل مکان کرد و از استخر و بار خود را به یک اتاق خواب کابین.

“ما وارد رسیف (برزیل) در روز پنج شنبه و در ادامه تور” جیم تسریع در یک شرکت-بازنشسته مسا دندانپزشک گفت: در یک ایمیل مصاحبه با Arizona Republic. “هنگامی که ما ملاقات دوستان ما برای ناهار دیر به ما گفته شد در مورد مرد بودن گرفته شده کشتی زیرا آنها مشاهده آن است.”

این Silversea سایه نقره ای کشتی کروز که ترک مارس 7 برای 20 روز سفر از ریو به فورت Lauderdale باقی ماند قرنطینه در بندر Recife پس از جمعه.

مراکز کنترل بیماری ها منتشر شد کشتی کروز دستورالعمل 8 مارس.

سایه نقره ای کاپیتان Gennaro Arma اعلام کرد به مسافران صبح روز جمعه در صبحانه که تمام مهمانان بودند را به بازگشت به اتاق خود را ترک نمی کند. کاپیتان در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد هنگامی که دیوانگی به پایان خواهد رسید شتاب گفت.

فرد دیگری نیز از حذف کشتی کروز بعد از آن روز تاکنون آزمایش با نتایج نامعلوم است.

این Silversea دیگر کشتی نقره اکسپلورر نیز در یک سفر دریایی از یوشوایا آرژانتین به سانتیاگو, شیلی. کشتی لنگر انداخت در کاسترو شیلی در روز جمعه نیز پس از دیگری مسافر آزمایش مثبت برای ویروس کروز خط اعلام کرد.

“خدمه در تلاش هستند تا این کار را به عنوان راحت به عنوان امکان پذیر است اما باید صادقانه آن را تقصیر خود را نمی, اما آن را نیز نه آنچه که ما امضا برای” شتاب گفت. “من شروع به نگاه به جلو به ما در haz کت و شلوار های آینده برای دیدن اگر ما نیاز به حوله جدید برای گفتگو.”

“ما نمی دانیم که چگونه ما در حال رفتن به قرنطینه شود و اگر ما را به ماندن در Recife و هنگامی که و چگونه ما را دریافت کنید برای رفتن به صفحه اصلی و یا اگر دومین مسافر نیز آزمایش مثبت” شتاب گفت.

Silversea یکی از بسیاری از کروز شرکت هایی که گرفته شده اقدامات بی سابقه ای در پی بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان خطوط کروز مانند کارناوال رویال کارائیب نروژی و مشهور اعلام کردند که تعلیق قایقرانی عملیات به و از بنادر ایالات متحده برای 30 روز در پاسخ به این ویروس.

در بیانیه خود به جمهوری موناکو-بر اساس خط کروز نشان داد تنها یکی از حذف شده مسافر تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

شتاب گفت: خط کروز آیا آنچه در آن می تواند قبل از سفر برای اطمینان از ایمنی مسافران است; اما آن را ترک در یک زمان زمانی که همه چیز نیست خیلی جدی است.

“به اعتبار خود را از آنها گرفت و در دماهای هر کس قبل از ما سوار بود و ما با پر کردن سلامت تاریخچه و بررسی گذرنامه های ما مطمئن شوید که ما تا به حال نشده است به یک کانون جهانی در دو هفته گذشته” شتاب گفت.

پس از قرنطینه های کروز مدیر اجازه داده است مسافران برای رفتن به عرشه برای یک ساعت در روز در یک طبقه-با-عرشه اساس شتاب گفت. “من و همسرم دارای بالکن و برنامه ریزی نمی کنند.”

شتاب گفت: قرنطینه روند چیزی شدید. “به صداقت خدمه باید از خودشون عذرخواهی و تلاش برای مطمئن شوید که ما مواد غذایی و لوازم” شتاب گفت. “آنها حتی تلاش برای ترتیب به نوعی کروز بازی ها و سخنرانی ها و سرگرمی پخش در تلویزیون مدار بسته.”

Silversea گفت: جمهوری اسلامی که آنها در حال حاضر در حال کار با دولت های محلی و مقامات بهداشتی در تعیین چگونگی ادامه.

“اولویت ما این است که برای اطمینان از سلامت و آسایش ما مهمانان و خدمه و ما با تشکر از مهمانان ما برای صبر و درک این موضوع آنها تاثیر می گذارد و بسیاری از سراسر جهان” Silversea اعلام کرد.

تسریع و همسر او به دنبال به جلو به بازگشت به خانه هر زمان است.

“ما یک بالکن و هوای تازه و من با بهترین دوست من,” شتاب گفت. “این می تواند بسیار بدتر از آن من می تواند در دندانپزشکی نشست.”

رسیدن به رایان در ryan.vlahovich@arizonarepublic.com یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im