موسیقی دارای عقاید این موضوع آشنا و زرد اسکرول کردن متن. در تار تئاتر فیلم من مادر ساویر و من خندیدی در هر یک از دیگر.

ما در نهایت شاهد “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” نهایی فیلم در یک حماسه آغاز شد که در سال 1977 با فیلم “جنگ ستارگان: امید تازه.”

من 12 بود که من تو را دیدم یکی از اولین. آن را بر خلاف هر چیزی من می خواهم دیده می شود. موسیقی احساس مانند آن را ممکن است بلند کردن صندلی توسط عالی برای اولین بار ظاهر عظیم Imperial Star Destroyer این موجودات فوق العاده و حماسه های lightsaber جنگ.

ساویر بود 4½ اولین بار من قرار “جنگ ستارگان” در دی وی دی پلیر. آن جادویی برای او بیش از حد.

اولین lightsaber آبی بود مانند لوک اسکای واکر. مال من بنفش و همان را به عنوان استاد جدی Mace Windu.

در اولین روز از مهد کودک تا زمانی که سایر تردید در درب کلاس درس به من گفت: آرام “با استفاده از نیروی ساویر.” او وارد شجاعانه.

سایر عینک قهوه ای جدی روپوش هر روز برای حدود یک سال زمانی که او 7. ما نام سگ ما پس از یک Ewok.

“آیا یا نه. وجود ندارد سعی کنید” من می گویند که ساویر تلاش برای مشق شب. و یا زمانی که او حاضر به تمیز کردن اتاق خود “سمج و سخت است سر خود را. نرم کردن آن ما خواهد شد.”

ما به تماشای فیلم در خانه و سپس در تئاتر به عنوان امکانات جدید منتشر شد و پس از بحث و گفتگو در مورد فناوری خوب در مقابل شر و به همین دلیل سربازان طوفان به نظر می رسد به دست خود اهداف به طوری که اغلب.

سایر خیس تا درس از “جنگ ستارگان”: وفاداری, غلبه بر ترس, چگونه اقدامات خود را تعریف شما از این قدرت در تنوع و قدرت از امید.

او 20 در حال حاضر تقریبا آماده کردن خود را. اگر وجود دارد هر گونه مطلب “جنگ ستارگان” فیلم او خواهیم بود و بعید است به اما است که همه حق است. یک کهکشان دور به ارمغان آورد به ما نزدیک تر است.

به زور می خواهد با او.

رسیدن به مطلوب در karina.bland@arizonarepublic.com. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im