Houston Rockets مالک: NBA ممکن است رزومه در چند هفته آینده’

صاحب Houston Rockets پیش بینی NBA بازی خواهد شد در “چند هفته آینده” پس از تعلیق آن با توجه به شیوع کروناویروس.

در طول یک کاخ سفید فروم دوشنبه راکت صاحب Tilman Fertitta گفت که او انتظار می رود این لیگ را انتخاب کنید تا باقی مانده از این فصل به زودی با فرض متحده همچنان به بازگشایی و هیچ خوشه در coronavirus موارد رخ می دهد.

“من فکر می کنم آنچه که آنها در حال انجام است انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در برخی از کشورهای خاص و اگر ما در حال رفتن به قادر به بازی مطمئن شوید این ویروس همچنان به رفتن در مسیر درست در چند هفته آینده” Fertitta گفت.

Fertitta گفت: بازیکنان “نیاز به بازی برای دریافت پرداخت می شود” نشان می دهد یک فوریت از NBA نیروی کار به عقب بر گردیم به دادگاه به شروع به ساختن پول دوباره. راکت مالک و رئیس جمهور هر دو فکر می کنم بهتر است برای ادامه فصل به طور منظم قبل از شروع پلی آف.

“من فکر می کنم که اگر چیزهایی که به خاطر رفتن به راهی است که آن را به رفتن من فکر می کنم NBA . . . خواهد شد تصمیم به سعی کنید برای شروع فصل دوباره,” او اضافه شده است.

حرفه ای و دانشگاهی ورزش در ایالات متحده بودند به حالت تعلیق در طول coronavirus بیماری همه گیر. گلف حرفه ای و نسکار دوباره خود را در فصل آخر هفته گذشته.

کالیفرنیا و نیویورک اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به ورزش لیگ پشت در عمل بدون طرفداران هر دو کشور رول استراتژی برای بازگشایی منطقه های منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de