هوستون هلی کوپتر پلیس تصادفات, کشته شدن یک افسر مجروح شدن یکی دیگر از

هوستون پلیس هلیکوپتر سقوط کرد شنبه, کشتن یک افسر سرنشین و به شدت مجروح دیگر هر دو در یک ماموریت است که ممکن است “جعلی تماس” مقامات گفت.

یک خلبان و تاکتیکی پرواز افسر بودند داخل هلی کوپتر که آن را سقوط در یک مجتمع آپارتمانی در اطراف 2 صبح به وقت محلی. هر دو پرواز به یک بیمارستان که در آن تاکتیکی پرواز افسر درگذشت رئیس پلیس هنر اکودو گفت: در یک کنفرانس خبری.

بخش بعد توییتی افسر که فوت شد تاکتیکی پرواز افسر Jason ناکس. او جان سالم به در با همسر و دو فرزند جوان بودند که در بیمارستان همراه با پدر و مادر خود و در قوانین اکودو گفت.

هلیکوپتر قرار بود برای کمک به جستجو برای بدن در نزدیکی یک شاخه فرعی است که باعث شده یک نکته که رئیس پلیس مشخص به عنوان “احتمالا جعلی تماس با ما نمی دانیم.”

ملی ایمنی حمل و نقل و هوانوردی فدرال را بررسی اکودو گفت: در حالی که اداره پلیس انجام موازی homicide investigation.

اکودو به ذکر است که عکس های رنگ در سراسر خیابان را از صحنه در حدود ساعت 3 صبح شش نفر را بازداشت گرفته است. اکودو تاکید کرد که پلیس تا به حال هیچ اطلاعات نشان می دهد هلیکوپتر ممکن است گرفته شده توسط دشمن عمل است.

“جیسون خواهد بود از دست رفته اما ما او را حمل خواهد کرد در قلب ما و خاطرات ما. ما خواهد نونهالان به عنوان یک گروه و به عنوان یک درجه واحد به دلیل Jason خواهد تقاضا آن را از ما. هنگامی که زدم این مرد همیشه رو به بالا” رئیس در بیانیه ای گفت.

خلبان شناسایی شده در بخش صدای جیر جیر به عنوان افسر ارشد پلیس تعقیب Cormier بود “بسیار تا” اما پلیس امیدوار بودیم او را به زنده ماندن.

محققان نمی دانند چه چیزی باعث سقوط. وجود دارد بدون آسیب به هر کسی که بر روی زمین در آپارتمان پیچیده است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im