سن دیگو, Feb. 21, 2020 /PRNewswire/ — سان Diego بیشتر انجمن از REALTORS® (SDAR) و سن دیگو MLS میزبانی back-to-back نامزد بحث در جمعه, فوریه 14, برای کالیفرنیا 50th کنگره منطقه و شهر سن دیگو شهردار. Matthew T. سالنتحریریه و مدیر نظر در San Diego Union-Tribune, تعدیل هر دو بحث در مقابل یک بسته بندی شده از بیش از 300 نفر در DoubleTree by Hilton Hotel.

ادامه مطلب

با 3 مارس اولیه انتخابات کمتر از دو هفته دور از نامزدها در این مشخصات بالا نژادها در مورد مسائل مهم به منطقه خود از جمله تامین مسکن, اجاره, کنترل و بی خانمانی.

“سان Diego بیشتر انجمن از REALTORS® (SDAR) و SDMLS مفتخریم به پشتیبانی از این گفت و گو در مهم ترین مسائل مربوط به منطقه ما از جمله مسکن و املاک دیگر مسائل که مربوط به اعضای ما” گفت: SDAR جمهور کارلا Farley.

اولین بحث برجسته 50th کنگره منطقه نامزدهای عمار Campa-نجار (D) صاحب کسب و کار/مربی; Carl DeMaio (R) مالیات دهندگان مدافع/تاجر; هلن Horvath (NPP) سازمانی مشاور توسعه; دارل عیسی (R) بازنشسته عضو کنگره; برایان جونز (R) سناتور ایالت/صاحب کسب و کار; و هنری آلن Ota (NPP) وام افسر/کشاورز. موضوعات داغ مورد بحث شامل مقرون به صرفه مسکن و بی خانمانی و فنی می و فردی مک.

مدیر سالن باز بحث با سوال “چه خواهد شما را به مسکن بیشتر مقرون به صرفه برای ساکنان منطقه خود را و خاص است؟”

DeMaio پاسخ داد: “ما در حال رفتن به مبارزه سرپا نگه داشتن. 13 لغو این تقسیم رول ابتکار در نوامبر, چرا نمی توانید هر گونه اشتباه در مورد آن, آنها در حال رفتن برای پایان دادن به با صنعتی املاک تجاری — آنها در آینده پس از تک خانواده های مسکونی. من قصد دارم به مبارزه به مطمئن شوید که گاز ما پول مالیات است که در واقع رفتن به زیرساخت برای پشتیبانی از پروژه های مسکن. من قصد دارم نگاهی به تلاش به عنوان من در حال حاضر در مقابل محدود بودن حکم اعمال شده در صندوق های رای با شکست اندازه گیری در این سال انتخابات.”

پس از کنگره نامزد مناظره شهر سن دیگو حزبی شهرداری نامزدهای گیتا Appelbaum, خانواده, پزشک پرستار; Barbara Bryشهرستان Councilmember/بازرگان; Todd گلوریا, Assemblymember; غنی Rielکامپیوتر و فناوری; Scott شرمنشهرستان Councilmember; و Tasha Williamson, غیر انتفاعی, اجرایی, زمان مرحله دوم بحث در مورد مسائل اطراف آن با درآمد متوسط مسکن, قانون اجرای نقش در بی خانمانی, اجاره, کنترل و اندازه گیری A.

سالن از نامزدان ریاست جمهوری خواست در مورد آنچه انجام می دهد فراتر از تلاش برای ساخت واحدهای بیشتر به خانه ها و آپارتمان های مقرون به صرفه تر. گلوریا گفت: “من فکر می کنم که آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که قانون من انجام داده ام در سطح دولت است که برای رفتن از هر واحد بر اساس ارزیابی هزینه ها به یک قطعه مربع پایه و اساس. من فکر می کنم که تشویق ساخت و ساز از خانه است که کوچکتر هستند.”

سالن آورده و سپس تا بحث اندازه گیری یک رای گیری که نیاز به یک انتخابات به تصویب تحولات مسکن از شش یا بیشتر واحد در بخش هایی از شهرستان سان Diego. Bry بود مردد در حالی که گلوریا اعلام کرد او مخالف اندازه گیری A. شرمن وزن در, گفت که او کاملا در برابر اندازه گیری و افزود: “ما یک بحران مسکن. ما یک قیمت مسکن بحران است. و اگر شما واقعا می خواهید برای قرار دادن هر چیزی با شش واحد یا بیشتر در مقابل رای دهندگان به تصویب رسید که فقط رفتن به افزایش هزینه و حتی بیشتر. این معنا ندارد به من. آن را فقط رفتن به افزایش هزینه های مسکن.”

رسانه های تماس: اسکات Sorensen, (858) 715-8000, editor@sdar.com

فایل های مربوط به

2020.02.19 آزادی مطبوعات – SDAR بحث.pdf

تصاویر مرتبط

californias-50th-congressional.jpg
کالیفرنیا 50th کنگره منطقه بحث
SDAR میزبان کالیفرنیا 50th کنگره منطقه و سن دیگو شهرداری بحث است.

منبع بیشتر سن دیگو انجمن از REALTORS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im