بدهی خانوار بازدید $14.3 T در اعتبار سخت تر از استانداردهای

خانواده های آمریکایی اضافه شده $155 میلیارد دلار از بدهی در سه ماهه اول و به طور کلی سطح بدهی افزایش یافت و به یک رکورد جدید در $14.30 تریلیون دلار بانک فدرال رزرو نیویورک گفت: در روز سه شنبه در یک گزارش که فراهم می کند یک تصویر لحظهای از جایی که خانواده ترازنامه ایستاده بود قبل از coronavirus همه گیر آورده زیادی از اقتصاد را متوقف کند.

توازن وام افزایش یافت $156 میلیارد از سه ماهه چهارم به $9.71 تریلیون. اما دسترسی به اعتبار کلی محکم اندکی در سه ماهه اول و انواع دیگری از بدهی کاهش یافته است که فدرال نیویورک گزارش گفت:.

این گزارش فراهم می کند یک تصویر لحظهای از مصرف کننده داده ها از مارس 31. اما پس از حساب های اعتباری در حال به روز رسانی یک بار در ماه این اطلاعات ممکن است به طور کامل منعکس کننده اثرات بیماری همه گیر که منجر به گسترده خاموش شدن ناگهانی و از دست دادن شغل در نیمه دوم ماه مارس.

“این مهم است که توجه داشته باشید که آخرین گزارش نشان دهنده یک زمان هنگامی که بسیاری از اثرات اقتصادی از COVID-19 همه گیر شد و تنها شروع به احساس می شود گفت:” اندرو Haughwout معاون ارشد رئیس جمهور در نیویورک تغذیه می کند.

تعادل کارت اعتباری و انواع دیگر بدهی کاهش یافته است $39 میلیارد بزرگتر رها کردن که در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. وام مسکن originations برای خرید و refinancing همراه جدید وام خودرو بودند را از سه ماهه چهارم. و ميانه نمره های اعتباری برای مردم در نظر گرفتن جدید وام خودرو و وام مسکن بالاتر بود در سه ماهه اول کمتر از آن در پایان 2019.

محققان گفت: بیشتر تجزیه و تحلیل مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا این تغییرات مربوط به بیماری همه گیر. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این تحولات و گسترده تر دولت از خانواده ترازنامه نزدیک به عنوان کلید داده ها به روز شده و وضعیت اقتصادی تکامل می یابد” گفت: Haughwout.

فدرال نیویورک محققان همچنین تجزیه و تحلیل چگونه دسترسی به اعتبار متنوع برای خانوارها بر اساس درآمد خود را. حدود 60 درصد از خانواده ها در کمترین درآمد کدهای پستی تا به حال کارت های اعتباری نسبت به 75 درصد از مردم در درآمد بالاتر کدهای پستی آنها یافت می شود.

مردم در کاهش درآمد مناطق نیز تا به حال به طور قابل توجهی کمتر اعتباری در دسترس محققان نوشت: در همراه پست وبلاگ.

برای مثال مردم در کد پستی که در آن متوسط درآمد ناخالص تنظیم شده است که در زیر $45,000 حال متوسط از $1,900 در اعتبار در دسترس است. مصرف کنندگان در برخی مناطق تا به حال تنها چند صد دلار اعتبار در دسترس است. در بالاترین درآمد مناطق اما, ميانه دارنده کارت اعتباری به حال 14000 دلار در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de