آمریکاییها به سهولت کارگران مناقصه برای تشکیل اتحادیه های کارگری

در یک حرکت است که هواداران گفت: امر کمک کار خانواده دموکراتیک-کنترل خانه را تایید کرده است یک لایحه که آن را آسان تر برای کارگران برای تشکیل اتحادیه ها و چانه زنی برای دستمزد بالاتر مزایای بهتر و بهبود شرایط کار.

این “حفاظت از حق سازماندهی” و یا حرفه ای عمل خواهد اجازه می دهد تا بیشتر کارگران برای انجام سازماندهی مبارزات و اضافه کردن مجازات برای شرکت هایی که نقض حقوق کارگران. عمل نیز تضعیف “حق کار” قوانین است که اجازه می دهد تا کارکنان در بیش از نیمی از ایالات متحده برای جلوگیری از شرکت در یا پرداخت حق عضویت به اتحادیه های کارگری که نمایندگی کارگران در مکان های خود را از اشتغال است.

در یکی از بحث برانگیز ترین مفاد این لایحه نزدیک راه اندازی نرم افزار رایگان است که اجازه می دهد آنچه حامیان تماس عمدی misclassification از کارگران به عنوان ناظران و پیمانکاران مستقل به منظور جلوگیری از آنها را از پیوستن به یک اتحادیه.

خانه تصویب لایحه 224-194 در روز پنج شنبه. اندازه گیری بعید است به کار گرفته می شود تا در جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و چهره حق وتو تهدید از کاخ سفید است.

حتی پس از دموکرات ها تبلیغ آن به عنوان یک پیروزی بزرگ برای حقوق کارگران و گفت: این امر کمک معکوس یک دهه روند کاهش اتحادیه عضویت در نیروی کار ایالات متحده. کمتر از 11 درصد از کارگران آمریکایی متعلق به اتحادیه, آمار دموکرات به نام ننگین.

“بدون این حمایت زمینه بازی باقی خواهد ماند و به شدت انباشته در برابر کارگران” گفت: Rep. علامت Pocan D-Wis.

این لایحه را حامی Rep. بابی Scott D-Va., به نام اتحادیه های کارگری یکی از قدرتمند ترین ابزار کارگران باید خود را برای بهبود استاندارد زندگی. اما در قانون فعلی وجود دارد “هیچ معنی دار مجازات درنده شرکت های که با استفاده از تاکتیک های غیر قانونی برای منصرف کردن کارگران از برگزاری یک اتحادیه گفت:” اسکات که صندلی خانه آموزش و پرورش و کار این کمیته است.

“برای بیش از حد طولانی, کارگران محروم شده اند از صدای خود را از دست دادن قدرت خود را برای سازماندهی بهتر دستمزد و مزایای گفت:” Pocan co-از صندلی های کنگره حزبی مترقی. خانه لایحه اجازه خواهد داد که کارگران به “مبارزه علیه شرکت ها و ضد اتحادیه منافع خاص است که حمله و فرسایش جنبش کارگری در دهه,” او گفت:.

خواهان رد این لایحه به عنوان یک “سیاسی هدیه به اتحادیه کارفرمایان” است که کاهش حقوق کارگران و کارفرمایان به طور یکسان در حالی که آسیب رساندن به اقتصاد است.

“کار بزرگ است که در وحشت بیش از کاهش عضویت در اتحادیه گفت:” در کنگره ویرجینیا فاکس کارولینای شمالی ارشد جمهوری خواهان در کار پنل. وی تاکید کرد: رهبران اتحادیه برای “self-صحیح و افزایش شفافیت و پاسخگویی” به جای صرف “سه بار به عنوان پول زیادی در فعالیت های سیاسی به عنوان … سازماندهی و به نمایندگی از کارگران است.”

قانون فدرال در حال حاضر محافظت از حق کارکنان به سازماندهی فوکس گفت که مجلس لایحه نیاز کارفرمایان به کارگران اطلاعات شخصی به اتحادیه دهندگان اجازه می دهد آنها را به “هدف آزار و اذیت و تهدید و ارعاب کارگران است.”

اگر مجلس لایحه تبدیل به قانون “کارگران را مجبور به گرفتن پول از حقوق خود را و آن را به اتحادیه های کارگری حتی اگر آنها نمی خواهند به نمایندگی اتحادیه,” او گفت:, و اشاره کرد که این لایحه مخالف است توسط صاحبان کسب و کار کوچک, تجارت, انجمن ها و دیگر سازمان های کسب و کار.

کاخ سفید نیز در اعتراض به این لایحه. در حالی که برگ برنده دولت است که مایل به کار با کنگره برای تقویت حمایت اتحادیه اعضای مجلس لایحه کشتن شغل نقض کارگران حریم خصوصی محدود کردن آزادی انجمن ها و عقب دولت را deregulatory دستور کار کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

دموکراتیک لایحه “به نظر می رسد به برش و چسباندن” هسته مقررات بحث برانگیز قانون کالیفرنیا است که “به شدت محدود خود اشتغالی” کاخ سفید گفت. قانون کالیفرنیا شناخته شده به عنوان مجمع لایحه 5 “است که به طور فعال و تهدید وجود هر دو حق رای دادن کسب و کار بخش و فرفره اقتصاد در کالیفرنیا” کاخ سفید گفت که آن “خواهد بود یک اشتباه جدی برای کنگره برای تحمیل این ناقص کار-کشتن سیاست در کل کشور است.”

قانون کالیفرنیا کشیده شده در سراسر کشور توجه خود را برای تلاش به دستمزد و مزایای حمایت به افرادی که کار را برای سوار-به اشتراک گذاری شرکت های مانند Uber و Lyft. این قانون همچنین شامل مستقل روزنامه نگاران با وجود شکایت که آن می تواند برخی از کار.

تحت PRO قانون کارفرمایان اجازه داده نمی شود به نیروی کارگران برای حضور در ضد اتحادیه و جلسات را به صورت مجازات برای نقض حقوق کارگران.

“از آن زمان به کارگران ابزار آنها نیاز به زنده ماندن در یک اقتصاد ناسالم در برابر آنها” Pocan گفت. “هر کارگر سزاوار به یک اتحادیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>