خانه OKs تاریخی تغییرات در قوانین را قادر می سازد از راه دور رای گیری

نه جنگ و نه رکود بزرگ یا هر گونه دیگر ملی بحران را متقاعد به اجازه مجلس به رای پروکسی — بدون اینکه “حاضر” را به عنوان قانون اساسی نیاز دارد. اما که تغییر کرده است به عنوان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز جمعه هیل در گزارش مجلس تصویب قانون تغییر به طوری که کنگره می تواند به حفظ عملکرد حتی در حالی که آن را تا حدودی بسته است. تغییر انتظار می رود که به طور چشمگیری تغییر نگاه اگر نه عمل از قوه مقننه — راه اندازی یک قرن 21 WFH مانند دیگران “کار از خانه است.”

تصمیم گیری اجازه می دهد تا نمایندگان مجلس با رأی و انجام جلسات کمیته از راه دور در طول بیماری همه گیر در تلاش برای از سرگیری کار قانونی است که در خود نگه دارد در میان نگرانی های ایمنی بیش از جمع آوری در سی

گفت: تپه, رای گیری برای تصویب این قطعنامه تا حد زیادی به دنبال حزب خط. آن 217-189 به نفع با سه دموکرات — Rick Larsen واشنگتن ایلین لوریا از ویرجینیا و تام O’Halleran آریزونا — پیوستن به جمهوریخواهان در مخالفت با تغییرات تاریخی.

“این خانه باید ادامه وضع” گفت: Rep. جیم مک گاورن رئیس خانه قوانین کمیته در طول یک جلسه طولانی پیش از رای دادن. “و ما باید برای انجام این کار در راه است که امن است برای همه کسانی که در اطراف ما است.”

بحث بر سر تغییرات شدید شده است. به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق می کند آمریکایی ها به کار 435 عضو مجلس دور مانده بوده است با توجه به خطرات بهداشتی در حالی که کوچکتر سنا از سر گرفته است و عملیات هل دادن جلو در مصوبات مختلف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت میدهد.

دموکرات ها استدلال می کنند که خانه می توانید تکیه بر تکنولوژی برای کار از راه دور به عنوان بیماری همه گیر در drags. اما جمهوری خواهان اعتراض به آنچه آنها را به عنوان یک قدرت چنگ زدن در طول بحران.

Rep. تام کول از اوکلاهما بالا جمهوریخواه در قوانین پانل هشدار داد تغییرات را اساسا تغییر ماهیت نهاد “و برای بهتر شدن نیست.”

تحت قوانین جدید قانونگذاران مجلس دیگر نمی خواهد نیاز به سفر به واشنگتن برای شرکت در طبقه آرا. آنها را مجاز به رای دادن توسط پروکسی — اختصاص رای خود را به یکی دیگر از نماینده مجلس خواهد بود که در کنگره به بازیگران آن برای آنها. در نهایت یک ارائه اجازه می دهد تا به صورت مستقیم از راه دور رای گیری پس از آن که تکنولوژی تایید شده است.

فقط به عنوان مهم خانه کمیته ها — نان و کره قانونی کار قادر خواهد بود به طور کامل عملکرد از راه دور. جلسات کمیته نخست زمان برای قانونگذاران — فرصتی برای کوره مقامات مشاجره با همکاران و بسیاری از آن گرفته شده در C-SPAN. قانونگذاران مجلس خواهد بود قادر به پیش نویس لوایح انجام نظارت و حتی موضوع احضاریه از راحتی از خانه خود را.

“این است که در مورد اجازه می دهد مردم را خانه و نمایندگان مردم در کمیته ها — به کار” رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md., که کمک کرده است تا رهبری تلاش شهادت قبل از قوانین این کمیته است.

با کنگره پزشک هشدار را می توان سال قبل از کنگره رزومه کامل عملیات قانونگذاران در حال اضطراب به نمودار جدید معمولی و نه کنار می شود.

زودتر پیشنهاد کنار گذاشته شد دو هفته پیش به مجلس نانسی پلوسی اصرار داشت او می خواست هر گونه تغییر از این اهمیت به دو حزبی. او شنود گذاشته نیروی کار به تلاش برای رسیدن به یک آینده سازش.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی پیشنهاد “هیبرید” برنامه ای که اجازه می دهد این کمیته برای انجام کار از راه دور اما متوقف کوتاه اجازه می دهد پروکسی رای گیری در طبقه.

کلید تهمت متحد مک کارتی استدلال می کند اگر دیگر آمریکایی ها در محل کار, کنگره, باید, بیش از حد. “این یک روز بسیار غم انگیز در داخل این خانه” کالیفرنیا جمهوری خواه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de