خانه هوش روسیه پروب متن منتشر شده

خانه کمیته اطلاعات منتشر 53 ریز نمرات و سایر مدارک (6,000 صفحه) مربوط به تحقیقات خود را به روسیه سال 2016 انتخابات دخالت تلاش یک نسخه طولانی به تعویق افتاد.

وجود شکاف بین خانه هوش رئیس Adam Schiff, D-کالیفرنیا و کاخ سفید در طبیعت از تاخیر شیف نوشت: در نامه ای به سرپرست مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell خواستار آن را “نگران کننده” و “دخالت های سیاسی است.”

کاخ سفید استدلال آن را تا به حال قدرت به بررسی و طبقه بندی redactions از اسناد releated به “کاخ سفید سهام” در حالی که شیف کمیته ادعا متن بودند آن اموال مسدود کردن دفتر مدیر اطلاعات ملی از به اشتراک گذاری آن را با کاخ سفید است.

“با وجود بسیاری از موانع را در راه ما با آن اکثریت جمهوریخواه و تلاش های برخی از کلید شهود به دروغ به ما و مانع بررسی ما در این متن است که ما در حال انتشار [پنج شنبه] نشان می دهد دقیقا همان چیزی مشاور ویژه رابرت مولر همچنین نشان داد: که برگ برنده های کمپین و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود دعوت غیرقانونی کمک روسیه ساخته شده استفاده کامل از آن کمک کند و پس از آن دروغ و مسدود تحقیقات به منظور پوشش این سوء” شیف نوشت: در بیانیه ای.

متن دنبال شد توسط جمهوریخواهان مجلس در این هفته پس از پانل رای داده بودند به اتفاق آرا در سپتامبر سال 2018 به تنزل رتبه دادن به آنها و آنها را ، جمهوری خواهان منجر شد این پنل که در آن زمان اما شیف گرفت و به عنوان رئیس پس از انتخابات میان دوره ای بدبختانه کنترل از خانه دموکراتیک به رهبری است.

شیف بیانیه ادعا کرد که کاخ سفید تا به حال دستور ODNI برای به اشتراک گذاشتن اسناد و مدارک به بررسی پتانسیل انشاء از nonclassified “کاخ سفید سهام.”

“در ماه مارس 2019 کمیته اطلاع داده شد که ODNI در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاشتن این کمیته رونوشت با کاخ سفید به این دلیل که کاخ سفید ادعا کرد متن دخیل ‘کاخ سفید, سهام,'” متن برچسب “پس زمینه” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

“در پاسخ کمیته کارگردانی که ODNI خودداری از به اشتراک گذاری متن است که باقی می ماند کمیته اموال و به اشتراک گذاشته شد با جامعه اطلاعاتی تنها با هدف declassification. ما خواست که ODNI کامل طبقه بندی نقد و بررسی درخواست و بدون هر گونه تاخیر بیشتر.”

کاخ سفید برداشته خود را بر اسناد و مدارک در این هفته با توجه به اقدام DNI Grenell بیانیه ای ادعا کرد.

“این کمیته پس از بررسی 53 ریز نمرات که بالغ بر ده ها هزار نفر از صفحات و برای جلوگیری از هر گونه تاخیر بیشتر اجازه داده است همه از redactions پیشنهاد شده توسط ODNI با وجود نگرانی های ما که ODNI بیش از حد بیش از redacted اطلاعات است که تاکنون محرمانه” به این نتیجه رسیدند.

“Redactions اعمال طبقه بندی شده و حساس رونوشت امروز منتشر شد کار ODNI نه کمیته و کمیته پذیرش همه IC-پیشنهاد redactions در حال حاضر است.”

در میان قابل توجه ترین متن ها بودند کسانی که از مصاحبه با سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe مدیر سابق اطلاعات ملی جیمز کف زننده و سابق اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس – افرادی که آغاز شده بود رسیدگی به تهمت کمپین ظاهرا مخالفان سیاسی از خروجی دولت.

تنها متن مصاحبه هنوز نقاب در آزادی به دلیل آشکار از منابع و روشهای FBI special agent شهادت به طبیعت تایید نشده از پرونده نوشته شده توسط جاسوسی کریستوفر استیل و پرداخت توسط گلن سیمپسون تلفیقی GPS به حفاری تا خاک در آن نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سوال: “پس اگر من می توانید بپرسید به شما گفت: شما اشاره کردید فقط یک ثانیه پیش هنگامی که شما آن را بخوانید که در آن نقطه در اوایل ماه ژوئیه اطلاعات شده بود کاملا تایید نشده?”

پاسخ: “آره.”

Q: “ls که چیزی او کریستوفر استیل به شما در مورد اطلاعات؟”

یک: “خوب من اول یکی از اولین سوالات من تا به حال به او را بود آیا شما هر گونه اثبات از این ؟ ls وجود هر گونه مستقل گزینش اطلاعات است که شما را داشته باشد ؟ ls وجود دارد یک نوار ویدئویی? ls وجود دارد یک نوار صوتی? آیا شما را از هر چیز دیگری ؟ و جواب نه بود.”

در میان تهمت کمپین مقامات در متن بودند از: Donald Trump Jr., Steve Bannon, جارد کوشنر امید هیکس کوری Lewandowski سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن راجر سنگ براد Parscale مایکل Caputo و ریک دیربورن.

Rep. جان Ratcliffe, R-تگزاس است مغلوب ساختن پیشی جستن DNI نامزد برای موفقیت Grenell و تایید شنوایی کردم در جریان این هفته در سنا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im