خانه Handicapper شیفت چندین مسابقه به Dems

مستقل آنلاین سیاسی, خبرنامه اتحادش را تغییر وضعیت خود را در 20 مسابقه برای مجلس نمایندگان گفت جمعه که همه آنها بهبود در جهت دموکرات.

آشپز سیاسی گزارش گفت: چهار نفر از نژادها بودند در تگزاس سه تا از آن را تغییر داد از “جمهوری خواه جامد” به “به احتمال زیاد جمهوری خواه” و یکی دیگر که در آن گفت: در حال حاضر یک “شیر یا خط به بالا.”

“برای اولین بار در این چرخه دموکرات ها باید حداقل به عنوان یک فرصت در به دست آوردن کرسی مجلس به عنوان جمهوری خواهان در یک شبکه بر اساس” انتشار توسط آشپز سیاسی گزارش گفت:.

کوک به طور کلی چشم انداز تا به حال دموکرات ها با solid آگهی در 187 مسابقه در حالی که جمهوری خواهان به طور مشابه بودند و در کنترل در 158 مناطق. هر طرف امتیاز شد “به احتمال زیاد” برای پیروزی در 16 مسابقه در حالی که 18 نژادها بودند “تکیه” از حزب دموکرات و 15 نفر “تکیه” جمهوری خواه. بیست و پنج مسابقه امتیاز شد و به عنوان “شیر یا خط یو پی اس.”

خبرنامه نسبت به تغییر به آنچه آن را به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر رای و اقبال پس از شیوع کروناویروس.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بی پایان رای گیری پس از همه گیر شروع به طور جدی به خطر انداختن پایین-انتخابات ایران و اقبال” کوک گفت. “ما ممکن است با نزدیک شدن به نقطه که در آن ده ها تن از جمهوری خواهان مجلس نیاز به تصمیم گیری که آیا برای کاهش جمهور سست و اجرا بر روی چک و تعادل’ پیام ارائه دهندگان بیمه در برابر دموکرات کنگره در حال حرکت بیش از حد به سمت چپ تحت بالقوه بایدن دولت است.”

ده از 20 مسابقه که طبخ آن تغییر کرده است امتیاز در هنوز هم در تاریخ به عنوان “ناب” از حزب جمهوری خواه در حالی که دموکرات ها در پنج دیگران مستحکم منجر می شود. یک صندلی نقل از “شیر یا خط” به “ناب” از حزب دموکرات و چهار رفت از “ناب” جمهوری خواه به “شیر یا خط به بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de