خانه Dems تقاضا پروب به استفاده از زور در پورتلند تظاهرات

دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده خواسته ناظران داخلی برای عدالت و امنیت بخش برای راه اندازی یک بررسی اینکه آیا آنها را “آزار مقامات اورژانس” به منظور توجیه هدف قرار دادن معترضان مسالمت آمیز هفته گذشته در پورتلند اورگان است.

در یک نامه مشترک به بازرسان کلی برای عدالت و امنیت بخش قانونگذاران گفت: آنها نگران بودند که دادستان کل ویلیام Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ بودند با استفاده از ماموران فدرال به “سرکوب متمم اول قانون اساسی محافظت فعالیت در واشنگتن دی سی پرتلند و دیگر جوامع است.”

بازرسان به طور کلی نشستن در داخل شاخه های اجرایی سازمان های داشتن یک منحصر به فرد وظیفه به گزارش یافته های خود را به هر دو کنگره و آژانس سر.

نامه ای به امضا رسید قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, خانه, امنیت, رئیس Bennie تامپسون و خانه نظارت رئیس کمیته کارولین Maloney.

“این ماده در نهایت فوریت” آنها نوشت. “شهروندان نگران هستند که دولت مستقر راز نیروی پلیس به بررسی جرایم اما برای ارعاب افراد آن را به عنوان دیدگاه و دشمنان سیاسی.”

سرکوب در لیبرال سنگر و استحکامات از پورتلند جلب گسترده انتقاد و چالش های قانونی به عنوان ویدئوها ظاهر reuters.com/article/us-global-race-protests-portland/u-s-swoops – کردن-در-پورتلند-معترضان-پس از مغلوب ساختن پیشی جستن-order-to-protect-بناهای ts-idUSKCN24I2W5 از استتار-چادری افسران بدون روشن شناسایی مدالها با استفاده از زور و بینام و وسایل نقلیه به بازداشت معترضان و بدون توضیح.

اورگان فرماندار و پورتلند, شهردار, هر دو حزب دموکرات به نام حرکت سوء استفاده از قدرت توسط دولت فدرال و دولت طرح دعوی در دادگاه در برابر ایالات متحده آمریکا سازمان های درگیر.

آمریکا وکیل برای منطقه اورگان در ضمن نیز درخواست بررسی by Homeland Security inspector general و خواسته وزارت دادگستری داخلی ناظر به نقد و بررسی سرویس مارشال آمریکا با استفاده از “کمتر کشنده مهمات.”

(گزارش شده توسط سارا N. لینچ ویرایش توسط نیک Zieminski)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de