خانه کمیته مطالبات شهادت از آمازون جف بزوس

کمیته قضایی مجلس می خواهد به شنیدن از مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در مورد اینکه آیا شرکت خود را گمراه کنگره در مورد استفاده از اختصاصی داده های جمع آوری شده از فروشندگان شخص ثالث به تولید و فروش محصولات خاص خود را دارد.

دموکرات ها در این پنل گفت: این شرکت ممکن است با توجه قانونگذاران اطلاعات نادرست در سال گذشته در مورد این که آیا آن را مورد استفاده قرار داده به راه اندازی محصولات رقیب سیاسی گزارش شده است.

وال استریت ژورنال گزارش کرده است که آمازون جمع آوری داده ها در نقض خود را در سیاست ها و اظهارات به کنگره است. آمازون گفته بود این مجله را راه اندازی کرده است تحقیقات داخلی به این موضوع است.

“اگر در گزارش وال استریت ژورنال در مقاله ای دقیق است و سپس اظهارات آمازون ساخته شده به این کمیته در مورد این شرکت شیوه های کسب و کار به نظر می رسد گمراه کننده و احتمالا با عنوان جرم جنایی غلط یا perjurious,” کمیته رهبران نوشت: در نامه ای به بزوس در روز جمعه.

“در نور از ما در حال انجام تحقیقات اخیر گزارش های عمومی و آمازون قبل از شهادت قبل از این کمیته انتظار ما از شما به عنوان مدیر اجرایی آمازون به شهادت قبل از کمیته.”

در ضمن دیابت جاش هاولی R-Mo. می دادستان کل ویلیام Barr به بررسی آمازون است. هالی خواستار یک جنایتکار ضد تراست پروب به این شرکت به عنوان یک نتیجه از این اتهامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de