کالیفرنیا زن که خانواده شرکت ایجاد ظروف اسنک داغ جیب چهره صدور حکم در روز سه شنبه برای پرداخت 300.000 دلار به افرادی که به او کمک کرد دو دختر تقلب در امتحانات ورودی کالج و کمک کرد تا یک پیروزی پذیرش در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان جعلی والیبال استخدام.

میشل Janavs تنظیم شده است به نظر می رسد در بوستون در دادگاه فدرال پس از اعتراف به گرفتن بخشی در یک گسترده آمریکا پذیرش کالج خیانت و تقلب طرح برای کمک به او را به دست آوردن یک مزیت غیر منصفانه است.

دادستان به دنبال 21 ماه در زندان برای Janavs که التماس گناه در ماه اکتبر. او وکلا استدلال می کنند Janavs سزاوار مشروط.

او در میان 53 نفر به اتهام شرکت در یک طرح که در آن ثروتمند پدر و مادر با توطئه کالیفرنیا پذیرش کالج مشاور به استفاده از رشوه خواری و دیگر انواع تقلب به امن پذیرش فرزندان خود را به مدارس برتر.

ویلیام “ریک” خواننده مشاور التماس گناه در ماه مارس به اتهام او تسهیل تقلب در امتحانات ورودی کالج و کمک به رشوه مربیان ورزشی در دانشگاه ها به ارائه مشتریان خود را’ کودکان به عنوان جعلی ورزشی استخدام.

36 پدر و مادر متهم پس از مارس 2019 شامل “زنان خانه دار ناامید” بازیگر Felicity Huffman محکوم شد و در ماه سپتامبر به 14 روز در زندان و “Full House” ستاره Lori Loughlin که در حال مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

Janavs سابق اجرایی در آشپز America Inc یک برگزار شد نزدیک تولید کننده مواد غذایی تاسیس توسط پدرش که ایجاد مایکروویو اسنک خط داغ جیب قبل از فروخته شدن به Nestle SA برای $2.6 میلیارد دلار در سال 2002.

دادستان گفت: Janavs پرداخت خواننده $100,000 به دیپلم گرفتن قانون کنکور در آزمون مرکز خواننده کنترل از طریق رشوه در محل دو دخترش در جهت باد نمرات خود را.

دیپلم بود علامت Riddell یک مشاور در فلوریدا مدرسه خصوصی که التماس گناه به مصرف SAT و ACT آزمون ورودی کالج در محل خواننده مشتریان کودکان و یا تصحیح پاسخ های خود را در حالی که اقدام به عنوان یک آزمایش پروکتور.

دادستان گفت: Janavs نیز موافقت به پرداخت $200,000 برای تسهیل پذیرش از یکی از دختران او را در USC با رشوه دادن به یک دو و میدانی رسمی در مدرسه به تعیین او به عنوان یک والیبال استخدام.

USC است پس از لغو دختر او را از پذیرش پیشنهاد با توجه به Janavs’ وکلا. در نامه ای به دادگاه Janavs عذرخواهی برای اقدامات او گفته او “موجب آسیب به دیگر دانش آموزان که خیلی سخت کار کرده اند به درخواست و به دست آوردن پذیرش در یک نمایشگاه مد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im