خوش آمدید به نسخه ویژه ای از دیش, استار تریبیون این هفته عضویت در خبرنامه بر روی همه چیز مینه سوتا سیاست است. ما در حال انتشار نسخه های خاص از طریق آخر هفته پیش رو از سه شنبه. شما می توانید ثبت نام برای اعزام مستقیم به صندوق پستی خود را در startribune.com/hotdishpolitics.

صبح به خیر!

در کارولینای جنوبی نتایج اولیه هستند. جو بایدن برنده بزرگ است. تام Steyer کاهش یافته است پس از فرود در سوم. Ctq آمد در دور ششم با 3 درصد آرا.

مینه سوتا دموکرات گفت: Fox 9 صبح بود که او را برای ماندن در رقابت است.

ما در حال حاضر کمتر از 48 ساعت از سوپر سه شنبه هنگامی که Minnesotans پیوستن به رای دهندگان در 13 کشورهای دیگر در چیدن یک نامزد. Briana نوشت آستر مفید در 3 مارس اولیه و سهام اینجا را در مینه سوتا است. ما نیز منتشر جامع پرسش و پاسخ در دولت اول ابتدایی در دهه اینجا.

بنابراین آنچه که دولت در این مسابقه اینجا را در مینه سوتا که در آن 75 متعهد نمایندگان هستند تا برای grabs? اخیر استار تریبیون/MPR مینه سوتا نظرسنجی نشان داد یک مسابقه نزدیک بین Klobuchar و برنی ساندرز که برنده 2016 قفقاز در اینجا توسط یک حاشیه گسترده ای. در اینجا چگونه Klobuchar خلاصه آن که در فاکس 9 مصاحبه:

“خوب سه شنبه است یک معامله بزرگ است و تنها دو نفر هستند که واقعا رقابت در مینه سوتا در حال حاضر سناتور سندرز و خودم.”

توجه داشته باشید که من در زمان سهام ساندرز’ پشتیبانی و مبارزات انتخاباتی خود را نهایی مینه سوتا فشار که شامل یک شنبه شب تجمع و کنسرت در خیابان. خود را حامیان احساس خوبی در مورد شانس خود را با استناد به شتاب از اوایل دولت برنده و یک زمین بازی. کمپین است نام برخی از 52,000 درب با گروه های مستقل مانند Brrrrrrns مینه سوتا و شهرهای دوقلو DSA انجام کمک رسانی خود را.

Klobuchar, که در حال گذراندن آخر هفته سفر سه شنبه متحده را برمی گرداند به مینه سوتا امشب میزبان یک GOTV تجمع در سنت لوئیس پارک ، او خواهید بود دوباره جمعه بعد از انتخابات نزدیک به یک نتایج سازمان دیده بان حزب در سنت پل. KARE 11 جان Angie ساخته شده گرافیک شسته و رفته نشان Klobuchar پیش-سه شنبه برنامه سفر.

یک عکس فوری از برخی از دیگر کمپین حوادث اتفاق می افتد بر روی زمین امروز در اینجا:

  • اشلی جاد در ادامه یک تخته سنگ از ظاهر به افزایش Elizabeth Warren, از جمله زنان وارن رویداد بعد از ظهر امروز در کمپین HQ.
  • تشکر. انجی کریگدولت حسابرس جولی Blaha و دیو Wellstone میزبان دو GOTV تظاهرات برای Klobuchar در روچستر و سنت پل.

  • سابق NFL linebacker کارآفرین و نیکوکار Dhani جونز عناوین رویدادهای چند برای مایکل بلومبرگ.
  • پیت Buttigieg حامیان جمع آوری خواهد شد برای یک canvassing کیکآف در سنت پل. ما در حال گفت وجود خواهد داشت کیک تولد برای DFL Rep. Rick Hansen!

پیشرو در مینه سوتا DFLers نیز ضربه دنباله برای نامزد خود را از انتخاب در دیگر سه شنبه متحده است. تشکر. Ilhan عمر بود که در یک ساندرز تجمع در ویرجینیا شب گذشته. رژیم صهیونیستی. تیم Walz و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری وجود دارد در Klobuchar طرف. رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلردر ضمن رفت و به اوکلاهما به بیخ و بن برای Klobuchar.

شما نمی خواهد ببینید دادستان کل کیت الیسونیکی از ساندرز’ برجسته ترین مینه سوتا حامیان رقابت در این آخر هفته. به چه دلیل ؟ او در غنا با یک گروه از دولت AGs.

که همه در حال حاضر. سازمان دیده بان StarTribune.com برای اطلاعات بیشتر در ایالت Klobuchar انتخاباتی و همچنین نهایی GOTV فشار در اینجا در مینه سوتا است. مثل همیشه شما می توانید راهنمایی افکار و به روز رسانی در راه ما: hotdish@startribune.com.

برای ثبت نام در ظرف داغ عضویت در خبرنامه اینجا و یا به جلو این ایمیل به دوستان و خانواده به طوری که آنها می توانید با کلیک بر روی لینک ثبت نام بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im