بيمارستان مسابقه به امن اعتباری خطوط از وال استریت

بانک ها در حال هولناک با درخواست از بیمارستان جدید برای خطوط اعتباری به عنوان آنها مبارزه با گسترش coronavirus و دیدن یک شیب کاهش در درآمد چون همه اما ضروری ترین عملیات به تعویق افتاد.

هر دو بيمارستان بزرگ مانند نیویورک – پروتستان که در بيمارستان واقع شده است و در کانون شیوع و کوچکتر از آنهایی که در خط مقدم در حال تنظیم امکانات جدید و یا نقاشی بر کسانی که آنها را در حال حاضر امن برای دسترسی سریع به پول نقد. گسترده فشار سیگنال نگرانی در مورد اینکه آیا آنها به اندازه کافی برای مقابله با این بیماری همه گیر هزینه های حتی پس از فدرال محرک توسعه یافته حدود 100 میلیارد دلار از کمک.

“ما هرگز دیده می شود چیزی که در آن ما به طور همزمان مبارزه مراقبت های بهداشتی بحران در همان زمان که ما در حال مبارزه با یک بحران مالی است که به طور مستقیم مؤثر بر مراقبت های بهداشتی” گفت: Mike Allen, chief financial officer از OSF سیستم بهداشت و درمان اجرا می شود که مراقبت حاد مراکز در ایالت ایلینوی است. خود شرکت به دنبال افزایش آن خط اعتباری از $30 میلیون آن به طور معمول حمل برای تا آنجا که $250 میلیون دلار برای رقابت با چه چیزی می تواند یک $330 میلیون آمار در طول شش ماه آینده.

این درخواست در حال اضافه کردن به فشار رو به وال استریت به عنوان کسب و کار در سراسر گسترده عصری برای اقتصاد آمریکا به دنبال پول نقد به آب و هوا شدید رکود اقتصادی.

تا کنون بیمارستان کشیده اند پایین بیش از 1.3 میلیارد دلار از موجود خطوط اعتباری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ. در مورد 1 میلیارد دلار قراردادهای جدید امن شده اند و تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها باید گفت که در مقررات براده است که آنها به دنبال به ترتیب از جمله خطوط اعتباری.

تنگ دسترسی

“بانک ها در حال غرق — آن را فقط به مراقبت های بهداشتی آن را هر صنعت عمده در سراسر ایالات متحده گفت:” اریک Jordahl یک مدیر عامل در مراقبت های بهداشتی مشاوره شرکت کافمن سالن که با این نسخهها کار میکند نه برای سود بیمارستانها و گفت: “بسیاری” از آنها در حال انتظار برای خطوط اعتباری امن باشد و یا به شنود گذاشته باشند. “دسترسی گرفتن کمی سخت تر قیمت گذاری است.”

Livonia, میشیگان مبتنی بر تثلیث سلامت که در عمل بیش از 90 بیمارستان کشید $885 میلیون دلار از طریق چهار تسهیلات اعتباری آن گفت: در 9 آوریل نظارتی تشکیل پرونده.

اوهایو در بيمارستانهای دانشگاه نظام سلامت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده آن به دنبال دیگر خطوط اعتباری پس از برداشت 250 میلیون دلار از یکی با Bank of America Corp در بيمارستانهای دانشگاه رئیس امور مالی مایک Szubski گفت: این سیستم می خواستم به “بازی آن را امن” و افزایش آن موقعیت نقدی حتی اگر آن را ندیده افزایش coronavirus موارد است. اما این مالی مواجه اثر از تاخیر در روش انتخابی.

“تاثیر در حال حاضر بسیار مهم است و بدون هیچ تردیدی در مورد آن,” او گفت:.

بیمارستان ها در مواجهه با هزینه های بالاتر با توجه به هزینه های تجهیزات مانند ماسک های هواکش و دارو در حالی که درآمد حاصل اتحاد “سقوط کردن یک صخره” گفت: Wells Fargo اوراق بهادار تحلیلگر جورج هوانگ.

جایگزین دوره

نه برای سود بیمارستان ها نمی به طور معمول با استفاده از خطوط اعتباری اما آنها در حال تغییر هستند البته به دلیل است که آنها می دهد یک جایگزین برای نابودی سرمایه گذاری در پی این سال فروش گفت: Mike ملدن رئیس بهداشت و درمان صنعت تخصصی گروه وام دهنده در مناطق بانک.

او گفت: تعداد قابل توجهی از مناطق بانک را به ده ها تن از غیر انتفاعی مشتریان به دنبال برای قرار دادن در محل خطوط اعتباری و یا گسترش موجود است. این درخواست باید در بازه زمانی بین $10 میلیون و 250 میلیون دلار و در نظر گرفته شده به عنوان یک backstop بیش از ماه آینده یا دو ،

غرب, عمومی مرکز بهداشت که در خدمت حومه شهر کلیولند اوهایو درو موجود 10 میلیون دلار اعتبار توافق با پنجم سوم Bancorp, با توجه به نظارتی تشکیل پرونده در 8 آوریل. مری ان Freas رئیس امور مالی گفت: این بیمارستان را پس از خاموش کردن آن سودآور روش انتخابی.

که “نه منحصر به فرد برای غرب,” او گفت:.

او گفت: این بیمارستان است که به دنبال برای اضافه کردن یک خط اعتباری جدید است اما به چه مقدار از آن درخواست شده است. Freas گفت: این بیمارستان به احتمال زیاد خواهد شد در صورت “محکم” قوانین و مقررات از جمله به عنوان یک هزینه برای برداشت پول یا به صورت بلا استفاده مانده.

عجله برای پول نقد خواهد شد و به احتمال زیاد فشار بانک ها و ایجاد دسترسی مسائل برای اشخاص کوچکتر که همان ترازنامه به عنوان موسسات بزرگتر.

ولز فارگو را هوانگ گفت: وجود تنها “خیلی” که بانک ها می توانند نسبت به توجه به این که فشار برای پول نقد در حال پخش است در صنایع.

“این یک نقدی, بحران نقدینگی است که هر کس در حال جستجو برای راست, در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر