رهبران کوچک, بیمارستان منطقه ای در جنوب توسان می گویند که در آستانه بسته شدن به دلیل هزینه های مرتبط با COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما نیاز اقتصادی کمک به حفظ عملکرد” Kelly Adams, مدیر عامل شرکت از 49-تخت سانتا کروز دره بیمارستان منطقه ای گفت: Arizona Republic. “وجود دارد یک درآمد مشکل است. … همه بیمارستان ها در حال رفتن به نیاز به برخی از اقتصادی امداد بسیار زود است.”

یکی از مشکلات Adams توضیح داده شده است که اعمال جراحی الکتیو لغو شده است به عنوان یک نتیجه از یک فرمان اجرایی توسط آریزونا دولتی mlb در پیش بینی از افزایش بیماران مبتلا به بیماری COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

لغو اعمال جراحی به معنای درآمد کمتر در آینده از بیماران در زمانی که بیمارستان در تلاش است مطابق با فرمان اجرایی از Ducey — که همه آریزونا بيمارستان مارس 24 افزایش تعداد تخت بیمار 50 درصد است. افزایش ظرفیت تخت است که با اضافه کردن هزینه های اضافی در زمانی که بیمارستان بسیار کمی درآمد Adams توضیح داد.

به طور کلی بیمارستان حجم پایین در حدود 40% نه تنها به دلیل توقف عمل جراحی رهبران می گویند, اما همچنین به این دلیل اعضای جامعه ترس در بازدید از یک بیمارستان که در آن آنها به طور بالقوه می تواند در نزدیکی به COVID-19.

رهبران می گویند بیمارستان است که به دنبال منابع مالی مختلف برای رهایی. اما نیاز است که فوری گفت: Patrick Feeney یک مدیر عامل با مستقر در کالیفرنیا جانبی مدیریت سرمایه گذاری که دارای بیمارستان است.

“این فقط در مورد بیمارستان ما. بیمارستان ها نمی تواند عملکرد سودآوری در این محیط به همین دلیل است که ما همه در انتظار پول از دولت است,” او گفت:. “اگر شما می خواهید من برای افزایش ظرفیت تخت 50% چگونه من رفتن به انجام این کار ؟ آن را به من باعث به بسته درب ما.”

بر خلاف بزرگتر بیمارستان, سیستم, سبز دره بیمارستان می کند دسترسی به نقدینگی برای مدیریت از طریق رکود است که تفاوت های کوچک و مستقل بيمارستان و بزرگتر سیستم Feeney توضیح داد.

“در غیاب فوری حمایت دولت آن است که آیا فدرال و یا دولت و یا هر آنچه که ما نمی خواهد آن را از گذشته تا پایان مارس و خواهد بود که یک کشش,” او گفت:. “ما نیاز به کمک در هفته آینده یا دو به رفتن نگه دارید.”

سانتا کروز دره بیمارستان منطقه ای تا به حال مشکلات مالی قبل از. جانبی مدیریت سرمایه گذاری در زمان بیش از مالکیت و به بیمارستان نام فعلی خود را در سال 2018 پس از آن پدید آمده از فصل 11 ورشکستگی.

بیمارستان رهبران می گویند آنها صحبت کرده ام به اعضای آریزونا هیئت نمایندگان کنگره و به Ducey و آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی.

آنها پیشنهاد تبدیل شدن به یک منطقه ای سایت تخت بیمارستان برای درمان COVID-19 بیماران افزایش ظرفیت تخت 65% به 132 تخت. اما آنها می خواهند دولت را به عنوان یک شریک مالی و اجاره فضای تخت از آنها شبیه به ترتیب به آنها اشاره کرد در یک بیمارستان در کالیفرنیا است.

تا کنون آنها تا به حال هیچ تعهد آنها می گویند. حتی اگر دولت موافق نیست به پیشنهاد خود و آنها نمی تبدیل شدن به یک منطقه ای, سایت آنها هنوز هم نیاز به کمک مالی برای حفظ رفتن رهبران گفت.

“اگر ما نمی دریافت فوری حمایت از دولت — اما بزرگ که ممکن است به دلیل وجود دارد فدرال و ایالتی راه — این بیمارستان انتخاب خواهد شد اما به پایان ماه” Feeney گفت.

“ما در حال همکاری با آژانس برای تعیین منابع ممکن است در دسترس برای کمک به این بیمارستان زنده ماندن در مدت نزدیک به ما به عنوان پاسخ به COVID-19” یک ایمیل فرستاده بیانیه از Ducey سخنگوی پاتریک Ptak می گوید.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات دستور سانتا کروز دره بیمارستان منطقه ای به پرداخت $500 مدنی مجازات در ژانویه برای چه سوابق دولت می گویند یک شکست بود توسط اورژانس به پزشک آدرس یک بیمار “های متعدد به طور قابل توجهی نتایج آزمایشگاهی غیر طبیعی.”

بیمار از بیمارستان مرخص شده بود و 10 ساعت بعد از حمل و نقل توسط آمبولانس به بیمارستان های مختلف که در آن بیمار شد و بستری و مبتلا به سپسیس نارسایی کلیوی و یک سوراخ کیسه صفرا, دولت, سوابق نشان می دهد.

دولت سوابق نشان نمی دهد هر گونه مجازات مدنی در سه سال گذشته که به عنوان دور برگشت به عنوان سوابق آنلاین بروید. این بیمارستان در حال حاضر در جایگاه خوبی با دولت, Adams گفت.

این بیمارستان به مدت پنج سال و در دره سبز, است که شناخته شده برای داشتن تعداد زیادی از بازنشستگان. قبل از این تاسیسات ساخته شده بود این منطقه را ندارد یک بیمارستان و یا اورژانس و ساکنان مجبور به سفر حدود 30 دقیقه با ماشین تا رسیدن به یک ER.

بیمارستان مراقبت از دو بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 به همراه نه نفر دیگر که معتقد به مثبت با بیماری آدامز گفت. هیچ یک در یک, او گفت:. بیمارستان تحت درمان اولین بیمار در Pima County که تست مثبت برای ویروس — یک مرد در 80s در بیمارستان رهبران می گویند.

مقامات دولتی پیش بینی کرده اند که اوج COVID-19 خواهد رسید آریزونا در اواسط تا اواخر ماه مارس با بیشترین بستری شدن در بیمارستان رخ داده است.

“من هنوز هم حقوق و دستمزد را. ما گرفتاری در حال حاضر پل زدن شکاف” آدامز گفت.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de