آریزونا بیمارستان و بهداشت و درمان انجمن خواسته است رژیم صهیونیستی است. mlb برای استراحت دو کلید اجرایی سفارشات در COVID-19 گفت: اجتماعی فاصله اقدامات در حال کار در دولت است.

این انجمن می خواهد Ducey به استراحت محدودیت در اعمال جراحی الکتیو که او مجموعه ای از اجرایی منظور در مارس 19.

همچنین از او خواسته به تجدید مارس 26 منظور افزایش تخت بیمارستان ظرفیت در دولت و 50 درصد توسط مارس 24.

بیمارستان ها تا به حال قبل از آن مهلت به افزایش ظرفیت تخت 25 درصد و بیمارستان است درخواست Ducey اجازه می دهد تا گسترش تخت برای جلوگیری از وجود دارد.

در نامه مورخ پنج شنبه, ارتباط رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Ann-Marie Alameddin نوشت که مداخلات بهداشت عمومی که Ducey و تیم خود را اجرا کرده اند ثابت شده و موثر که به محیط زیست است “کاملا متفاوت از آن در اواسط ماه مارس.”

نظارت داده ها و پیش بینی های مدل “به وضوح نشان می دهد” که آریزونا اجتماعی فاصله اقدامات در حال کار به “صاف منحنی” و صرفه جویی در زندگی Alameddin نوشت. داده ها و پیش بینی مدل های بیمارستان ها نشان می دهد در حال حاضر ظرفیت کافی برای پاسخگویی به اوج COVID-19 تقاضای او گفت:.

زمان مدل سازی پیش بینی بستری شدن در بیمارستان در آریزونا را به اوج مورد مارس 30.

“در حالی که این مهم است که هیچ یک از ما تبدیل به بیش از حد خوش بین و ما باقی می ماند و همیشه هوشیار ما معتقدیم این زمان موفقیت شما را فراهم می کند یک فرصت برای دوباره برخی زودتر تصمیم گیری در سیاست” نامه است.

“شواهد همچنان به کوه که اجتماعی فاصله اقدامات کاهش گسترش جدید COVID-19 عفونت در دولت ما.”

Alameddin می پرسد فرماندار اجازه می دهد تا بیمارستان بیشتر در اختیار بیش از روش انتخابی “برای دیدار با رشد بیمار تقاضا برای بسیار مهم در پزشکی است.”

“ما صمیمانه از شما متشکرم و دولت خود را برای اجرای مهم مداخلات. دولت خود را مداخلات باید ‘مسطح منحنی’ و صرفه جویی در زندگی از Arizonans. بدون آن مداخلات ما در نظام سلامت خواهد غرق شده است با عواقب غم انگیز,” Alameddin می گوید: در این نامه است.

“با اجرای پیشنهاد ما تغییرات به دستور اجرایی 2020-10 و 2020-16 ما معتقدیم که شما می توانید بهبود سلامت عمومی با ارائه بیشتر بیمار دسترسی به نیاز روش و در ادامه به اطمینان حاصل شود که آریزونا است که در بیمارستان افزایش ظرفیت برای دیدار با اوج تقاضا برای بیماران مبتلا به COVID-19.”

رسیدن به خبرنگار در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im