مت Carothers قرار بود در دبی هفته گذشته به تماشای ورزش پادشاهان در این شرکت از خانواده سلطنتی. او عقب نشینی به پایین تر سطح خود در پالوس وردس, کالیفرنیا., جایی که او تبدیل شده بر روی لپ تاپ خود و امید خود را اتصال به اسکایپ نخواهد بود balky.

یک تحلیلگر برای TVG اسب مسابقه شبکه مینیاپولیس بومی مشغول به کار معمول خود را ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر شیفت در غیر معمول ترین راه: از خانه خود را. او شکایت. با تقریبا هر متحده ورزشی idled توسط coronavirus او احساس سپاسگزار برای دیدن مسابقه اسب هنوز هم در لیست تلویزیون تنها جریان اصلی رویداد ورزشی هنوز در حال پخش زنده است.

“Oaklawn و گلف استریم مسابقه شد و در آنجا چهار نفر از ما در خانه های ما در مکان های مختلف انجام می دهند نشان می دهد که ما نبودند با هم” Carothers گفت. “تا زمانی که وجود دارد, آهنگ های در حال اجرا آن را تعهد ما برای نشان دادن نژادها اگر ما می توانید آن را با خیال راحت. من امیدوارم که ما می توانیم به مردم کمی از حواس پرتی.”

یک تعداد انگشت شماری از ایالات متحده آهنگ های soldiered از طریق همه گیر بسته شدن دروازه های خود را به طرفداران و در حال اجرا به شدت برای یک تلویزیون و پخش می مخاطبان است. TVG ارائه یک بیت از مومیایی کردن برای دو بیبهره جمعیت — افرادی که به تماشای ورزش و مردم که شرط بندی بر روی آنها — با ادامه نمایش مسابقات بر روی آن کانال کابل و ارائه wagering از طریق وب سایت خود را. فاکس FS1 و FS2 شبکه نیز پخش برخی از زنده مسابقه اسب.

با چند تا آهنگ هنوز عامل TVG 24 ساعته منو به رشد کمی التقاطی. شنبه گذشته آن را دنبال معتبر فلوریدا دربی با یک مسابقه برای $7,000 claimers از دروازه طلایی رشته در کالیفرنیا. حتی رنگ اسب, نژاد, معمولا دیده می شود در فیلم کابوی, یک به نوبه خود در این مرحله از اوکلاهما را Remington پارک.

در روزهای شنبه و یکشنبه NBCSN را پخش می TVG را “Trackside زنده” برنامه هفته سوم در یک ردیف حذف سه ساعت از مسابقه در میان ضبط monster-truck تظاهرات و بازی های NFL. است که به یکی دیگر از 80 میلیون خانوار این شانس را به دیدن یک رویداد ورزشی آشکار در زمان واقعی وام یک تکه کوچک از حالت عادی به یک خانه نشین کشور است.

“من انجام داده ام بسیاری از نشان می دهد در TVG اما من هرگز انجام هر چیزی شبیه به آنچه ما در حال انجام در حال حاضر گفت:” تاد Schrupp یک مینه سوتا مادری که صرف 21 سال در شبکه. “اجتماعی فاصله فیزیکی بخشنامه. ما هنوز هم می تواند اوراق قرضه به عنوان یک جامعه و ورزشی است که یک رویداد جمعی و حتی اگر شما در محل.

“بسیاری از ما در هوا مردم انجام می دهند زندگی می کنند نشان می دهد از خانه های خود. آن را نمی ممکن است ما بهترین کیفیت فنی کار, اما برای من, ما, شگفت انگیز ترین کیفیت کار. بودن در هوا را احساس می کند و حتی مهم تر در حال حاضر.”

Carothers راه اندازی شد به گزارش هفته گذشته 12 میلیون دلار در دبی, جام جهانی, یکی از ثروتمندترین اسب دوانی. Schrupp در حال برنامه ریزی برای رفتن به purple entertainment در کنتاکی که در آن بهار مسابقه دیدار برنامه ریزی شده بود برای شروع پنج شنبه.

جام جهانی به تعویق افتاد, the purple entertainment دیدار لغو شد و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر اقامت در خانه سفارش در 19 مارس ، روز بعد TVG در ادامه به پخش می نژادها و بدون آن در هوا میزبان آن را به عنوان طبقه بندی شده اند را چگونه پاسخ می دهند. آن کار می کرد از یک طرح به بسیاری از آنها پخش از خانه های خود در سراسر کشور با Schrupp و تکمیل نشده به پایین خدمه در لس آنجلس استودیو.

Schrupp که بزرگ شد در چسکا گفت: معمولا وجود 350 کارکنان در ساختمان است. تنها حدود هشت مجاز در حال حاضر به تولید چهار ساعته نشان می دهد که پخش جمعه ها روزهای شنبه و یکشنبه. به عنوان استودیو میزبان او به عنوان هاب برای هر روز عمل اتصال با دیگر در هوا شخصیت از طریق اسکایپ و یا دوربین های زنده.

شبکه مجبور شده است به تنظیمات دیگر را بیش از حد. با مسابقه به حالت تعلیق در شناخته شده در آهنگ های مانند سانتا آنیتا و قنات, TVG رسیده دورتر کردن لیست به مکان هایی مانند Fonner پارک — کوچک پنج هشتم مایل مسیر در Grand Island, Neb. — و با توجه به این پلت فرم ملی.

“Fonner پارک است نه یک مسیر است که به طور معمول دریافت اعتبار در TVG” گفت: پوست گوساله و بره لوین TVG مدیر ارشد اجرایی و رئیس شرکت مادر FanDuel. “آنها شده ایم محوری به کانون توجه است. و همه را دوست دارد این فلک زده. این به آنها فرصت درخشش.”

لوین گفت: TVG می رسد 45 میلیون خانه تعدادی که تقریبا سه برابر طول NBCSN را simulcasts از “Trackside زندگی می کنند.” با دیگر زنده ورزشی برای تماشای او معتقد است بسیاری از بینندگان جدید می دادن اسب مسابقه یک نگاه. رتبه بندی از هفته گذشته برنامه تلویزیونی از فلوریدا دربی در NBCSN شد تا 46 درصد بیش از سال گذشته ساخت آن را شبکه تماشا ترین برنامه بیش از آخر هفته.

به درخواست تجدید نظر به کسانی که تازه کار, میزبان انجام می دهند بیشتر توضیح حالی که تمرکز کمتر بر پیچیده شرط یا خودی اصطلاحات مخصوص یک صنف.

“ما احساس ناگهانی نرخ بهره” Schrupp گفت. “و با زمان بیشتری برای پر کردن ما می توانید انجام دهید بیشتر داستان سرایی. این واقعا خوب به عقب بر گردیم در تماس با آن کنار این ورزش است.”

او گفت: آن را خوب است بیش از حد به شنیدن بازخورد از ورزش-گرسنگی طرفداران. Schrupp کردم عاطفی او به عنوان توضیح داده شده ایمیل از مردم سپاسگزار برای طعم زندگی به عنوان آن استفاده می شود و یا برای یک شانس را به احساس وابستگی به دیگران در حالی که محدود به خانه های خود.

Carothers گفت: او را آگاه از درد و رنج coronavirus باعث شده است. او تعجب اگر او باید به خنده کمی کمتر خود را نشان می دهد شاید یک رویکرد درونگرا. که احساس می کشد در مورد زمانی که طول می کشد برای اجرای 6-furlong, با حداکثر سرعت دویدن در زیر خورشید فلوریدا است.

“من شنیده ام از افرادی که خدا را شکر برای گفتگوی بورسی که کمی از فرار” او گفت:. “چیزی است که کسب و کار به طور معمول در حال حاضر. اما ما نشان می دهد را انجام دهد. ما فقط در حال رفتن به انجام بهترین های ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im