هاپکینز’ پیج Bueckers خیره کننده, الهام بخش یک نسل از دختران

 

این بازی بیش از تقریبا 30 ثانیه زمانی که دختران کوچک شروع جریان بر روی دادگاه خود را برای دیدار با بت پیج Bueckers.

بقیه برتر هاپکینز دختران تیم بسکتبال ساخته شده راه خود را به رختکن بعد از یک 91-64 پیروزی در Wayzata در روز جمعه. Bueckers ماند در دادگاه احاطه شده توسط طرفداران. بیشتر نگه داشته به آینده ساخت این صحنه نگاه مانند یک ستاره راک پریدن به داخل یک گودال mosh.

جمعی از مردم شامل 10 ساله و دختر بچه ای به نام جید مشتاق بازیکن بسکتبال از بلومینگتون. پدر و مادر او معمولا بیرون رفتن برای شام در روز ولنتاین. در این سال آنها به ارمغان آورد و دختر خود را به Wayzata بنابراین او می تواند تماشای Bueckers بازی برای اولین بار.

“من به معنای واقعی کلمه آنها التماس به من گفت:” جید که Bueckers’ تولدش در شیرازه.

و این بود که در یک بازی راه.

این Bueckers اثر است. یک نسل از دختران — در حال حاضر زنان جوان — در سراسر شهرهای دوقلو و بیشتر مینه سوتا رشد idolizing لیندسی واندن به عنوان یک ستاره بسکتبال. Bueckers داشتن است که همان تاثیر را بر نسل جدیدی از دختران است.

“من هنوز” Bueckers گفت. “من فقط 18 سال بچه دبیرستانی.”

او در آنجا همه حق است.

Bueckers’ hoops ستارگی رخ داده است در رسانه های اجتماعی عصر که ایجاد یک سطح متفاوت افراد مشهور — و فشار است. کودکان و نوجوانان دیده بان فیلم ها از نرم و صاف او می گذرد و NBA-محدوده سه اشاره گر خود را در اپل. او حدود 350,000 Instagram followers (تنها 39,000 کمتر از Vikings کارفرمایی کرک عموزاده). او متوجه است که همه چیز را به او پست می رسد مخاطبان زیادی از جمله بسیاری از کودکان و نوجوانان.

Bueckers به تازگی برای اولین بار دختر به نظر می رسد بر روی جلد Slam magazine, همراه با این تیتر: “بیشترین برق HS بازیکن در جهان است.” ESPN.com برفلد او هفته گذشته است.

این است که مقدار زیادی را به خصوص برای یک معلم مدرسه ابتدایی بالا. Bueckers آن دسته همه برازنده.

“من افتخار در نقش یک مدل خوب,” او گفت:. “اگر من یک بازیکن بزرگ است اما یک فرد بد خاموش دادگاه در آن طول می کشد به دور از بازی. من فقط می خواهم به کسی که مردم می توانند با نگاه کردن به.”

شخصیت او را فراهم می کند عاطفی متعادل به هیستری در اطراف او اتفاق می افتند. Bueckers شماره 1-تاریخ دبیرستان بازیکن در کشور اما او نشان می دهد که هیچ نفس است. او ارائه می دهد قدردانی واقعی برای طرفداران و به طور کامل پذیرای تاثیر او داشتن در کودکان و نوجوانان و بسکتبال زنان.

“او آن را به عنوان یک برکت و رحمت” گفت: پدر او باب. “او واقعا می خواهد برای الهام بخشیدن به.”

Bueckers به حال خود بسکتبال بت بنابراین او می داند او را تحت تاثیر قرار. او کانون توجه این است که واقعا منحصر به فرد است ،

حضور در هاپکینز بازی های خانگی این فصل دارای عقاید. شکست Royals در قرعه کشی بزرگ سوئیچ در جاده ها. طرفداران بسکتبال در سراسر مترو می آیند به تماشای بازی او.

“افرادی هستند که به بازی هایی که من دیده ام هرگز قبل از” مربی برایان Cosgriff گفت.

Bueckers قرار داده و در حد معمول خیره کننده نشان می دهد در برابر Wayzata: 27 امتیاز نه کمک شش ریباند و شش دزد دو بلوک. او در یک سطح متفاوت از هر کس دیگری در دادگاه است.

صحنه پس از آن بود که هر دو قابل توجه و معمولی است. طرفداران احاطه او در دادگاه تا زمانی که او تا به حال برای رفتن برای postgame صحبت کنید. ده ها تن از طرفداران — بیشتر دختران جوان با پدر و مادر — منتظر خارج هاپکینز’ قفل اتاق را برای او به ظهور.

این اتفاق بعد از هر بازی راه. Bueckers نیست سوار اتوبوس تیم به خاطر او صرف حداقل نیم ساعت با طرفداران postgame. او یا درایو و یا یک سوار به طوری که او می تواند به جای همه کسانی که می خواهند به دیدار با او.

“او در او راه” Cosgriff اعلام کرد به عنوان او راه می رفت از اتاق قفل به مربا بسته بندی راهرو.

Bueckers ماند 30 دقیقه تا زمانی که هر بچه یک عکس selfie تولدش یا Infinite تصویری. او رقصید با دختران کوچک خود را در انجمن giggling همراه با آنها.

او امضا نسخه از اسلم جلد مجله. چهار دختر که در ظاهر به بالا دانش آموزان خواست برای یک عکس. یک پسر جوان منتظر تولدش.

Bueckers و پدر او در میان گذشته به ورزشگاه را ترک کنید.

“اگر کسی می خواهد به استفاده از وقت خود را برای آمدن به تماشای بازی” Bueckers گفت: “این تنها حق است که من به عقب.”

 

chip.scoggins@startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر