مقامات در HonorHealth که در عمل پنج بیمارستان های ققنوس و اسکاتسدیل آریزونا گفت: جمعه شب که آنها در حال کار با county مقامات بهداشتی “پس از presumptive تست مثبت برای کوروناویروس.”

آنها نمی گویند زمانی که و یا که در آن هر coronavirus قرار گرفتن در معرض ممکن است اتفاق افتاده اما “presumptive مثبت” مورد تایید شد توسط Arizona Department of Health Services صبح روز سه شنبه.

“Presumptive مثبت” به معنی یک آزمون برای coronavirus ارسال به بهداشت عمومی آزمایشگاه برگشتم مثبت و CDC خواهد انجام آزمایش های بیشتر برای تایید تشخیص مقامات گفت. بیمار Maricopa شهرستان در 20s خود.

“HonorHealth مانند سایر سیستم های بهداشتی سخت پیشگیری از عفونت پروتکل های در محل برای رسیدگی مشکوک یا تایید موارد این بیماری گفت:” بیانیه ای که HonorHealth سخنگوی ست کاپلان منتشر شد پنج شنبه شب.

“از آنجا که ما کارکنان و پزشکان به دنبال شیوه های استاندارد و روش به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض contagions کمی وجود دارد دلیلی برای نگرانی در میان هر کس دیگری که بوده است و یا در حال حاضر برای مراقبت در بیمارستان است.”

در این بیانیه اضافه شده است که همه coronavirus موارد “هستند که به کار گرفته شده توسط Maricopa County Department of Public Health” و این گروه خواهد مصاحبه با بیمار تعیین هر کس دیگری که ممکن است در معرض خطر و سپس تماس بگیرید و کمک به این افراد است.

“اگر شما شده است تماس, مکان عمومی, بهداشت تعیین کرده است که شما در خطر ابتلا COVID-19 از این فرد” بیانیه ای گفت:.

یک دولت رسمی بهداشت گفت: جمعه شب که او نمی تواند به انتشار اطلاعات در مورد که در آن قرار گرفتن در معرض ممکن است رخ داده است چرا که حفاظت اطلاعات سلامت اما گفت که مقامات بهداشت شهرستان مشغول به کار بود برای تماس با هر کسی که ممکن است در معرض.

“این طولانی تحقیقات و عنوان این تحقیقات توسعه پیدا کنیم و بیشتر مخاطبین” کریس Minnick سخنگوی با آریزونا گروه خدمات بهداشتی و گفت: به آریزونا جمهوری در شب چهارشنبه.

او همچنین گفت: کسی که تایید شد به کروناویروس در روز سه شنبه در یک بیمارستان است و “جدا شده و در خانه است.”

او همچنین تایید کرد که هیچ مورد جدید از coronavirus در آریزونا که از بعد از ظهر چهارشنبه.

دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه شروع به تست برای COVID-19 روز دوشنبه و شناسایی مورد دوم همان روز مقامات گفت.

شهرستان مقامات بهداشت بلافاصله پاسخ به این جمهوری درخواست برای نظر پنج شنبه شب.

یک متخصص بهداشت گفت: جمهوری اسلامی که افرادی که فکر می کنم آنها ممکن است coronavirus باید به بیمارستان یا اورژانس مگر اینکه آن را یک زندگی را تهدید کند.

بهترین چیزی که به انجام اگر کسی گمان آنها کروناویروس جدید و یا یکی دیگر از بیماری تنفسی است که به تماس های خود را از پزشک مراقبت های اولیه به گفته دکتر مایکل سفید افسر ارشد پزشکی برای Valleywise سلامت سیمرغ است.

این مهم به منظور کاهش انتقال ویروس در مناطقی مانند اتاق های اورژانس و مطب و اتاق انتظار, او گفت:.

بهداشت عمومی و مقامات بیمارستان می گویند یک وضعیت که در آن بیش از حد بسیاری از مردم به دنبال مراقبت در اتاق اورژانس می تواند به جلوگیری از کسانی که به طور جدی بیمار از مراقبت از آنها نیاز دارید.

رسیدن به Kaila سفید در Kaila.White@arizonarepublic.com و یا در توییتر @kailawhite.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im