هزاران نفر از هنگ کنگ پزشکی حرفه ای آغاز خواهد شد و پنج روز اعتصاب دوشنبه پس از دولت حاضر تقاضای خود را به تعطیل تمام نقاط ورود از چین در میان شیوع ویروس مرگبار در سرزمین اصلی.

مذاکرات بین بیمارستان اقتدار کارکنان داد و بیمارستان اقتدار شکست خورده پس از این شهر اجرایی کری لام تصمیم خود را برای حضور در مذاکرات روز یکشنبه رادیو تلویزیون هنگ کنگ گزارش به نقل از رئیس اتحادیه وینی یو. صنعتی اقدام کرده است “رسما آغاز کرده است,” او گفت: به نقل از.

رای بیش از 3000 اتحادیه اعضاء در روز شنبه منجر به حدود 99 درصد از “بله” رای به اعتصاب. بیش از 9000 عضو متعهد شده اند برای شرکت در تعلیق غیر اورژانس خدمات ارائه شده توسط این شهرستان در بیمارستان اقتدار قبل از گسترش آن به ارائه تنها محدود به نیازهای اضطراری آن گفت.

هنگ کنگ مقامات در برابر فشار برخی گروه ها به تعطیل تمام مرزهای خود با چین که در آن شیوع بیماری مرگبار کشته شدن بیش از 300 نفر و آلوده بیش از 14,000 دیگران است. هنگ کنگ دارای 15 موارد تایید شده از سویه جدیدی از کروناویروس. دولت تمدید تعطیلات مدرسه و معلق ساکنان چین هوبئی که در آن شیوع محور از ورود به شهر.

اقدامات در حال حاضر اعلام شده توسط دولت “محکوم به شکست زمانی که دولت مصمم است در امتناع از آدرس چلیپا از مشکل” اتحادیه گفت: در روز شنبه. “به عنوان کشور پس از کشور شروع به اعلام ممنوعیت خارجی’ ورود از چین, هنگ کنگ دولت تصمیم به نگه داشتن درهای خود را باز.

نکات سفت

ساعت پس از هنگ کنگ پزشکی کارگران, رای, دولت به نظر می رسد برای باز کردن درب برای کنترل بیشتر در سفر از سرزمین اصلی است.

“دولت در حال بررسی عفونت به طور مداوم و به کاوش بیشتر سفت مدیریت کنترل نقاط” سخنگوی گفت. دولت به دادگاه تجدید نظر به کارگران “به تجدید نظر در تصمیم خود” و حفظ ارائه خدمات و ستایش آنها را به صورت “ایستاده سریع در پست های خود را.”

اتحادیه تاسیس شده در اواخر سال گذشته گفت: این تصمیم به اعتصاب “است یکی از آسان نیست.” این گروه لغو شد برنامه ریزی شده مذاکرات با بیمارستان های خودگردان در روز یکشنبه به دلیل اجرایی لام نبود حضور RTHK گزارش شده است. آن گفت: لام امتناع برای حضور در مذاکرات به معنی در حال حاضر شکسته شده با توجه به گزارش.

به طور جداگانه یک دلار هنگ کنگ اجرایی عضو شورای گفت که ساکنان باید به جلوگیری از سفر به سرزمین اصلی و یا در معرض خطر داشتن مشکلات بازگشت به شهر و رادیو و تلویزیون هنگ کنگ گزارش داد در روز یکشنبه ، لام اعظم-choi بیانیه نشانه ای دولت می تواند تا سطح شیب دار border-کنترل محدودیت. لام گفت: اقدامات ممکن است شامل کوتاه شدن باز بار برای پورت های محدود کننده حمل و نقل و معرفی قوانین برای جلوگیری مرزی, ترافیک, این گزارش گفت:.

کامل بسته شدن مرز به دنبال کارگران است “نه جواب درست” است و نه در خط با سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل اجرایی کری لام گفت: در یک جلسه در روز جمعه.

محدودیت در سفر به و از چین باید گسترده تر به عنوان افزایش ترس از ووهان coronavirus باعث کشورها به نوار پروازهای نادیده گرفتن راهنمایی از سازمان بهداشت جهانی است. آمریکا و استرالیا, سنگاپور فیلیپین و نیوزیلند در میان کشورهای محدود کردن ورود برای غیر شهروندان سفر از چین است.

ویتنام و یمن سفر هوایی به چین, ایتالیا ممنوع پروازهای ورودی و قطر ایرویز شد اولین خاورمیانه حامل را به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین است. شرکت های هواپیمایی در استرالیا و فیلیپین نیز اعلام کرد برنامه های مشابه در روز شنبه.

ویروس محدودیت های مسافرتی گسترش به عنوان جهانی سرایت ترس افزایش

این اتحادیه همچنین گفت اعضای آن باید پرچم موقعیت های خطرناک است که رخ داده است با توجه به تعداد زیادی از موارد مشکوک از جمله کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و چهارم تعیین شده برای کارکنان اداره جدا شده از بیماران.

تلاش برای دفع شیوع رمان coronavirus ها به عنوان یک چالش به هنگ کنگ مقامات ویژه citywide کمبود فولاد ماسک است که نگرانی در مورد دولت آمادگی برای رسیدگی به چنین یک بحران بهداشتی.

سرعت گسترش ویروس به یاد بسیاری در هنگ کنگ ویروس سارس در سال 2003 که سرچشمه در سرزمین اصلی و کشته شدن حدود 300 نفر در مالی توپی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de