Honeywell, امنیت, تحقیقات نشان می دهد خطر ابتلا به USB تهدید به صنعتی دو برابر شده است بیش از 12 ماه

آتلانتا, جولای 8, 2020 /PRNewswire/ — در یک گزارش منتشر شده امروز توسط شرکت Honeywell (NYSE: HON) بر اساس امنیت سایبر تهدید اطلاعات جمع آوری شده از صدها نفر از امکانات صنعتی در سطح جهان به شدت تهدید شناسایی شده به فن آوری عملیاتی (OT) سیستم افزایش یافته است مقادیر قابل توجهی بیش از یک دوره 12 ماهه.

یافته های حاصل از آخرین Honeywell صنعتی USB تهدید گزارش نشان می دهد که مقدار کل از تهدیدهای رسانه ای قابل حمل USB به صنعتی کنترل فرایند شبکه باقی می ماند به طور مداوم بالا با 45% از مکان های تشخیص حداقل یک ورودی را انتخاب کنید. بیش از مدت زمان مشابه تعداد زیادی از تهدیدات به طور خاص هدف قرار دادن OT سیستم تقریبا دو برابر از 16 تا 28 درصد در حالی که تعداد زیادی از تهدیدات میتواند باعث از دست دادن نظر و یا دیگر اختلال عمده به OT سیستم بیش از دو برابر از 26 تا 59 درصد.

این گزارش نشان می دهد که 1 به 5 از همه تهدیدات به طور خاص طراحی شده به اهرم رسانه ای قابل حمل USB به عنوان یک بردار حمله و بیش از نیمی تهدیدات طراحی شده بودند برای باز کردن درب پشتی ایجاد مداوم دسترسی از راه دور یا دانلود اضافی مخرب بر روی کامپیوتر کاربر. این یافته ها نشان دهنده بیشتر حملات هماهنگ به احتمال زیاد تلاش برای هدف قرار دادن air-gapped سیستم های مورد استفاده در صنعتی ترین کنترل محیط و زیرساخت های حیاتی.

“USB منتقله از نرم افزارهای مخرب آلوده همچنان به عنوان یک خطر عمده برای صنعتی اپراتورها گفت:” اریک ناپ, مدیر امنیت سایبر تحقیقات و مهندسی همکار شرکت Honeywell متصل شرکت امنیت سایبر. “آنچه تعجب آور است این است که ما در حال دیدن یک مقدار بالاتر از تراکم قابل توجهی تهدیدات که هدفمند تر و خطرناک تر است. این نه یک مورد اتفاقی قرار گرفتن در معرض ویروس از طریق USB – این یک روند استفاده از رسانه های جداشدنی به عنوان بخشی از مطلب عمدی و حملات هماهنگ.”

این شرکت Honeywell صنعتی USB تهدید گزارش به بررسی اطلاعات جمع آوری شده از شرکت Honeywell امن رسانه ای ارز (SMX) فن آوری طراحی شده است که برای اسکن و کنترل رسانه های قابل حمل از جمله درایوهای USB. به عنوان دومین شایع ترین بردار حمله به کنترل صنعتی و اتوماسیون سیستم های USB و دستگاه های بازی نقش مهمی در حملات که هدف OT سیستم. در سال های اخیر این حملات شامل Disttrack, Duqu, Ekans شعله Havex, Industroyer, USBCulprit و دیگران.

برای کاهش خطر ابتلا به USB مربوط به تهدیدات Honeywell توصیه می کند که سازمان ها پیاده سازی یک ترکیب OT, امنیت, نرم افزار, محصولات و خدمات مانند شرکت Honeywell امن رسانه ای ارز (SMX) که Honeywell Forge, امنیت, مجموعه, مردم, آموزش و روند تغییرات.

SMX فراهم می کند و اپراتور با کنترل بی سابقه ای و دید به امن تر استفاده از تکنولوژی USB با آخرین تهدید پیشرفته قابلیت تشخیص برای زیرساخت های حیاتی و امکانات. این شرکت Honeywell ایجاد امنیت سایبر مجموعه می تواند برای نظارت بر آسیب پذیری مانند پورت های باز و یا حضور USB کنترل های امنیتی برای تقویت پایانی و امنیت شبکه و کمک می کند تا اطمینان حاصل شود بهتر cybersecurity انطباق.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Honeywell محصولات و خدمات است که می تواند کمک به کاهش, امنیت, خطر, بازدید Honeywell جعل سایبر.

در مورد Honeywell
Honeywell (www.honeywell.com) فورچون 100 شرکت فناوری ارائه می شود که صنعت-راه حل های خاص که شامل هوافضا محصولات و خدمات; کنترل فن آوری ساختمان و صنعت; و عملکرد مواد در سطح جهان است. فن آوری ما کمک هواپیما, ساختمان, ساخت و تولید گیاهان زنجیره تامین و کارگران بیشتر متصل به جهان ما دقیق تر و امن تر و پایدار تر. برای اخبار و اطلاعات Honeywell, مراجعه کنید www.honeywell.com/newsroom.

منبع Honeywell

لینک های مرتبط

http://www.honeywell.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de