یه دستگاهی $105M را توانمند سازی عوامل به اجازه دهید مشتریان خود را خرید قبل از آنها به فروش

AUSTIN, Texas, مارس 14 سال 2020 /PRNewswire/ — یه امروز اعلام کرد آن را امن رشد سرمایه از $105Mاز جمله $20M در حقوق صاحبان سهام و $85M در بدهی. این $20M از حقوق صاحبان سهام تامین مالی منجر شد توسط آدامز خیابان همکارانبا اضافی مشارکت نیزه مبادرت همکاران و LiveOak سرمایه گذاری شرکای. این $85M در بدهی های امن شد از چند نهادی وام دهندگان.

این بودجه جدید اجازه خواهد داد که Homeward به خرید خانه های بیشتری برای مشتریان خود و گسترش آن عامل مشارکت.

“با وجود COVID مربوط به نوسانات ایم ادامه داد: به دیدن مشتری قوی و عامل تقاضا برای ما ارائه. مسکن موجودی کم است راست, در حال حاضر, اما تقاضا همچنان بالا و مشتریان با استفاده از ما غیر مشروط پول نقد ارائه می دهد به ضرب و شتم دیگر مناقصه” گفت: تیم Heylبنیانگذار و مدیر عامل شرکت در Homeward.

جفری Diehl, Adam خیابان مدیریت شریک و سرمایه گذاری خواهد شد پیوستن به هیئت مدیره. جف led اولیه سرمایه گذاری در BoomTown یکی از برجسته CRM راه حل برای عوامل املاک و مستغلات و سرمایه گذاری در یه سازگار با آدم خیابان تمرکز به هدف انعطاف پذیر شرکت هایی که نیاز به سرمایه به رشد سوخت.

“ما یک انتخابی سرمایه گذار به ویژه در محیط فعلی اما یه ایستاده بود گفت:” جفری Diehl. “این شرکت به سرعت در حال رشد است قوی رهبران با تجربه صنعت و قابل کشش با شرکای عامل.”

همچنین شرکت در دور Jed کاتزمدیر عامل پرتاب نیزه مبادرت همکاران و قبلا بنیانگذار Move.com و Rent.Net.

“Homeward حل دراز مدت درد نقطه برای Realtors و مشتریان خود را با ساخت ارائه می دهد بیشتر رقابتی و فروش خانه خاص تر” گفت: Jed Katz. “ما فکر می کنم آنها باید A+ تیم و جامد مدل که قرار هست به مقیاس در راه صنعت و بازار سرمایه خواهد گرفت.”

قرار دادن عوامل پشت در مرکز املاک و مستغلات معامله نوآوری

تیم Heyl تاسیس Homeward برای توانمند سازی مدرن عوامل املاک و مستغلات. تیم یکی از کشور, بالا از عوامل فروخته است بیش از 3,500 خانه و تاسیس Heyl گروه در سال 2009 که رشد کرده است برای تبدیل شدن به یکی از برترین 25 عامل تیم در کشور.

“اکثر شرکت های فن آوری باید از خارج از املاک و مستغلات فضا و تلاش برای کاهش این عامل را” گفت: Heyl. “ما در حال گرفتن یک مقدار رویکرد متفاوت است. ما توانمند سازی عوامل نهادی سرمایه به طوری که آنها می توانید مشتریان خود را قادر به خرید قبل از آنها به فروش برسد.”

43 درصد از خریداران خانه باید خانه موجود آنها نیاز به فروش قبل از آنها خرید خود را یک بعدی. این مانع می تواند باعث مالکان به تاخیر حرکت خود را به طور نامحدود که لطمه می زند و هر دو به مشتریان و عوامل آنها.

برای حل این مشکل یه کار با عوامل به مشتریان خود را تایید شده به یه نقد ارائه کرده است. عوامل به طور مستقیم به یه سایت و می توانید ثبت نام خود را به مشتری در کمتر از یک دقیقه. یه سپس آثار به تایید مشتری خود را به یک نقد ارائه کرده است.

این شرکت خواهد شد در حال گسترش روابط خود با عوامل بالا را در سه کشور آن را به اجرا در: Texas, کلرادو, و گرجستان. در سال های آینده این شرکت قصد دارد برای باز کردن آن ارائه نمایندگی در سراسر کشور.

“Homeward ساخته شده است توسط یک عامل است که در تلاش برای توانمند سازی ما و نه قطع ما” گفت: خط Hornung, موسس و مدیر عامل شرکت از 8z املاک و مستغلات. “یه درک نقش عوامل باید در معامله و به همین دلیل ما از همکاری با آنها. ما با استفاده از خانه به عنوان یک سلاح مخفی برای کمک به برنده شدن مشتریان جدید و مشروط خریداران خیلی سریع تر از ما می تواند قبل از.”

“کار با یه مشتریان من رو تایید و برنده را در روز” گفت: اعطای Rothbergیک عامل املاک و مستغلات در هوستون. “آنها قادر به حرکت به خانه جدید خود را برای اولین بار پس از آن وقت خود را به فروش خانه قدیمی خود را در نهایت درآمد آنها $40,000 بیش از پایین توپ iBuyer ارائه می دهد.”

طراحی مجدد صفحه اصلی خرید تجربه

این یه راه توسط شرکت اصلی ارائه شده است. آن را می دهد homebuyers اعتبار برای سهام خانه خود را به جلو و اجازه می دهد تا آنها را به همه پول نقد را به امن بعدی خود را در خانه با استفاده از بودجه شرکت. یه مشتریان نیز دریافت یک طبقه قیمت تضمینی در خانه موجود در مورد آنها قادر به فروش آن به صورت کامل آن ارزش بازار است.

خریداران که با استفاده از یه همه پول نقد را به طور متوسط تخفیف 2 – 5 درصد خود به خانه بعدی و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به ضرب و شتم که خریداران را با پشتوانه وام مسکن ارائه می دهد. یه مشتریان همچنین می توانید اقامت در خانه فعلی خود را در حالی که آنها را ارتقاء جدید خود را اموال. آنها تنها حرکت یک بار و می توانید کنترل زمان خود حرکت می کند.

یه مشتریان مجبور به فروش خانه های موجود در تخفیف به iBuyers که به طور معمول ارائه پایین تر از بازار قیمت گذاری و دریافت هزینه بیشتر از کسانی که از سنتی عوامل املاک و مستغلات. هزینه سرویس برای یه شفاف است بین 2 – 3 ٪ از قیمت خرید بسته خانه اندازه و موقعیت نسبت به iBuyers که شارژ تا 9 درصد از فروش خانه قیمت. iBuyers همچنین بخشی از عامل املاک و مستغلات کمیسیون و در برخی موارد نیروی خریدار خانه به کار منحصرا با خود عامل.

این یه راه:

  1. دریافت تایید: ارسال یک درخواست آنلاین و یه محاسبه خواهد شد عدالت خانه خود را و شما را با ارائه یک تصویب در دقیقه.
  2. را همه پول نقد را با یه بودجه: امن خانه بعدی خود را با ساخت تمام پول نقد را با یه بودجه.
  3. اجاره خانه جدید خود را از Homeward: حرکت به خانه جدید خود را و اجاره آن از Homeward تا شش ماه در حالی که شما به پایان آگهی خود را در خانه موجود است.
  4. فروش خانه های موجود: لیست خانه خود را برای فروش در زمانی که شما آماده هستید. اگر آن را نمی کند, فروش Homeward آن را خرید از شما در قبل از توافق عادلانه قیمت بازار.
  5. دریافت وام مسکن و در خانه جدید خود را: به عنوان به زودی به عنوان خانه های قدیمی خود را به فروش می رساند, خرید جدید خود را یکی از پشت یه در قیمت اصلی به علاوه یک 2 – 3% راحتی هزینه.

در مورد یه
یه اجازه می دهد تا مشتریان استراحت و خرید قبل از آنها به فروش برساند. مشتریان خرید خانه آنها می خواهند با استفاده از همه نقدی ارائه و سپس خود را به فروش دارایی فعلی در بازار پر ارزش است. تاسیس در سال 2018 و با حمایت Adams خیابان همکاران و دیگران Homeward است که به سرعت در حال گسترش در تگزاس, گرجستان و کلرادوبا برنامه ای برای ارائه این راه حل به عوامل و خریداران خانه در سراسر کشور. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید Homeward.com.

در مورد Adams خیابان همکاران
آدامز خیابان همکاران یکی از بزرگترین و بیشترین تاسیس خصوصی بازار شرکت مدیریت سرمایه گذاری در جهان است. آدامز خیابان شروع سرمایه گذاری خود برنامه در سال 1972 و امروز موفق $41 میلیارد دلار از دارایی های سراسر پنج استراتژی اولیه و ثانویه خصوصی, صندوق سرمایه گذاری, شرکت سرمایه گذاری خصوصی و سرمایه گذاری های اعتباری و مستقیم رشد سهام سرمایه گذاری. آدامز خیابان استخدام بیش از 200 نفر در شیکاگو, پکن, بوستون, لندن, منلو پارک, مونیخ, نیویورک, سئول, سنگاپورو توکیو.

در مورد پرتاب نیزه سرمایه گذاری شرکای
نیزه سرمایه گذاری شرکای یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در سان فرانسیسکوتاسیس سابق کارآفرینان که تجربه دست اول توسعه شرکت از مفهوم به رونق سرمایه گذاری. نیزه سرمایه گذاری در مراحل اولیه فن آوری شرکت با آدرس دهی بازار و قوی مزیت های رقابتی. این شرکت یک سرمایه گذار فعال با یک چشم انداز بلند مدت و کمک به نسل بعدی از بنیانگذاران ساخت جهان در حال تغییر شرکت.

در مورد LiveOak سرمایه گذاری شرکای
LiveOak سرمایه گذاری شرکای سرمایه گذاری سرمایه صندوق مستقر در آستین تگزاس. با 20 سال سرمایه گذاری موفق, سرمایه گذاری در تگزاسبنیانگذاران LiveOak باید کمک به ایجاد نزدیک به 2 میلیارد دلار از ارزش سرمایه گذاری. در حالی که تقریبا همه LiveOak سرمایه گذاری شروع در دانه و یک سری مراحل LiveOak کامل چرخه عمر سرمایه گذار متمرکز بر کمک به ایجاد دسته پیشرو در فناوری و تکنولوژی-فعال خدمات شرکت مستقر در تگزاس. LiveOak سرمایه گذاری شرکای بوده است منجر سرمایه گذار در حدود 30 هیجان انگیز با رشد بالا تگزاسمبتنی بر شرکت در هفت سال گذشته از جمله آنهایی که مانند CS, دیسکو, دیجیتال, داروساز, OJO آزمایشگاه Opcity و TrustRadius.

منبع Homeward

لینک های مرتبط

https://www.homeward.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de