نرخ مالکیت خانه Soars به 67.9% بالاترین سطح از سال 2008

ایالات متحده نرخ مالکیت خانه رهبری جوان خریداران شروع به پریدن کرد و به بالاترین سطح از سال 2008 نشان می دهد که رونق مسکن در جریان قبل از همه گیر است تنها شتاب.

نرخ 67.9 درصد در سه ماهه دوم با توجه به اداره آمار گزارش روز سه شنبه. آن چهارم افزایش مستقیم بالا رفتن از 65.3% در سه ماه. این نرخ مالکیت خانه برای خریداران زیر سن 35 گل رز به 40.6% و به بالاترین سطح در تقریبا 12 سال است.

بازار مسکن به مبارزه طلبیده انتظارات rebounding به شدت پس از یک مکث شروع در ماه مارس زمانی که ایالات متحده کسب و کار تعطیل به سرعت گسترش Covid-19. آمریکایی ها با شغل شده اند مشتاق به حرکت به دور از پر بسته بندی شده شهرستانها و ساختمان و کاهش هزینه های استقراض به یک رکورد کم در سه ماهه گسترده تر استخر از خریداران بالقوه.

“نرخ وام مسکن در حال شکر و تخم مرغ در کیک برای خانواده ها است که فکر کردن در مورد خرید گفت:” رالف مک لافلین اقتصاددان ارشد برای Haus, یک شرکت سرمایه گذاری پلت فرم برای homebuyers. “آنها در بر داشت یک فرصت غیر منتظره در بدترین رکود اقتصادی امریکا دیده می شود پس از رکود بزرگ.”

این نرخ مالکیت خانه را جهش بزرگ بود تا حدی ناشی از کاهش در تعداد خانوار مستاجر که کاهش 7.2% با توجه به داده ها در انتشار. نرخ بالای بیکاری مجبور است بسیاری از مستاجرها به حرکت به عقب با خانواده یا هم اتاقی شد و برخی از مالکان است.

هنوز هم تعدادی از خانواده ها داشتن خانه های مشخصی نزدیک به 10% آخرین سیگنال بازار مسکن رانندگی اقتصادی, بهبود, مک لافلین گفت.

“به وضوح جوان خانواده ها نه تنها می خواهید برای تبدیل شدن به صاحب خانه اما آنها در واقع انجام آن” مک لافلین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de