به عنوان یک سفارشی استیون Streeter گاهی اوقات می شود تماس از افرادی که به دنبال به فروش خانه خود را به عنوان یک پتانسیل سایت ساختمان.

یک تماس شد کاتالیزور برای یک خانه جدید برای Streeter خود را.

او و همسرش رابین Wettengel شد زندگی در یک خانه آنها می خواهم ساخته شده بر روی دریاچه میننتنکا در عجیب و جالب, جامعه Cottagewood در Deephaven. این زن و شوهر تا به حال هیچ تمایل به ترک. آنها عشق Cottagewood با آن کمی پارک ها و نمادین تاریخی general store.

“شما می آیند از روی پل در پایان روز و در آن احساس می کند مانند یک رفت و آمد مکرر” گفت: Streeter.

و زندگی در دریاچه بود و شاعرانه. “ما همیشه عاشق صلح است که آب به شما می دهد” گفت: Wettengel.

سپس خود را درب بعدی همسایه ها به نام شاید اگر Streeter ممکن است یک مشتری علاقه مند به خرید خانه های خود را در یک خانه قدیمی است که های مختلف ارسال شده است.

استیون صحبت با همسر خود که شیفته ایده ساخت دوباره.

“خانه ما در کنار درب بیش از حد بزرگ بود,” او گفت:. “و من می خواستم چیزی بیشتر گاه به گاه بیشتر beachy” با غیر رسمی جمع آوری فضاها و بدون سر و صدا پس از اتمام. “من گفت:” من در.’ “

خود شرکت Streeter خواهد ساخت خانه. اما برای اولین بار آنها نیاز به کسی برای طراحی آن است. Streeter رسیده به Peterssen/کلر معماری با او می خواهم مشغول به کار در پروژه های متقابل مشتریان.

سایت برای زن و شوهر خانه جدید بود کمی روی حیله و تزویر.

“این بسیار باریک و بسیاری نمونه های بسیاری در Cottagewood” گفت: اصلی گابریل کلر. “چگونه شما آن را احساس استقبال?”

وجود 75 پا از خط ساحلی است اما مجلس می تواند بیش از 50 پا گسترده ای به دلیل عقب نشینی مورد نیاز است. و در حالی که زن و شوهر می خواست یک خانه کوچکتر از یکی از آنها تا به حال آنها هنوز هم می خواستم نسبتا قابل توجهی از یک. زن و شوهر سرگرم غالبا و پسر نوجوان نیز دوست دارد به آن گروه از دوستان.

“ما همیشه به حال یک خانه با بچه ها در آن گفت:” Wettengel. “خانه ما یکی از بچه ها چسبیدن به در.”

زن و شوهر پیش بینی یک خانه ساحلی با الهام از کلبه ساحلی در Hamptons.

“استیون می خواستم به احساس و متوسط انجام نگرفته مثل یک Hamptons کابین” گفت: کلر. “نه مزین ساده و عنصری.”

خانه سنتی دارای ارایش سه گوش شکل و سرو تکان زونا “اما با مدرن نگرش” کلر گفت: از جمله مدرن سقف تخت, برآمدگی که پیچد اطراف یک طرف خانه. استقبال ایوان جلو انتقال به یک عرشه که هم پیچد اطراف پهلو و نقشه کشی بازدید کنندگان در اطراف خانه و به دریاچه.

درب جلو نیز مدرن است — یک سیاه قاب فولادی با پانل های شیشه ای. “این تساوی را به آن و شما می توانید این دریاچه فراتر از” کلر گفت.

سیاه شدن جراحی استفاده شد در سراسر خانه — در راه پله, درب فریم برای درب های شیشه ای در اتاق بزرگ و همچنین در اطراف سنگ آهک کوره فولاد سازی دهان.

“مواد پالت ماند ساده و از طریق انجام تمام خانه” سعید معمار Bob Le Moine.

اتاق برای یک شربت خانه

به حداکثر رساندن مربع بود و یکی دیگر از هدف از این طرح گفت: Le Moine.

از آنجا که خانه بود کوچکتر از زن و شوهر قبلی یکی از آنها تصمیم گرفتند برای فضاهای چند منظوره.

“وجود دارد یک منطقه ناهار خوری کردن آشپزخانه به عنوان مخالف به دو [برای گاه به گاه وعده های غذایی و دیگری برای رسمی تر آنهایی که] گفت:” Wettengel. “آن را با این نسخهها کار برای خانواده ما است.”

او اما می خواهید یک ساقی آن شربت خانه مانند آنها می خواهم تا به حال در خانه های قبلی.

“ما را سرگرم و گاهی اوقات مواد غذایی,” او گفت:. “استیون گفت:” شما باید به من بدهید تا شربت خانه خود را, اما ما فوق العاده معمار آن کار ساخته شده.”

راه حل: کابینت آشپزخانه و باریک دبستان منطقه جمع شده در پشت آشپزخانه.

این خانه مدرن که باید یک mudroom اما با وسعت زیادی از شیشه ای و پس از آن احساس می کند مانند محصور breezeway اتصال آشپزخانه و گاراژ.

“شما می توانید جداگانه دو جلد و داخل سالن/فضای باز تجربه” گفت: Le Moine.

و به جای پنج اتاق خواب به عنوان آنها را به حال قبلی خود را در خانه این زوج در حال حاضر باید سه — یک صاحبان سوئیت یک اتاق مهمان و سوئیت برای خود پسر نوجوان بالاتر از گاراژ با دو ساخته شده است در daybeds به جای sleepovers.

سطح پایین تر به عنوان پسر خود را “غار” از جمله رسانه های اتاق با پانل های آکوستیک برای جلوگیری از صدا در یک اتاق و حتی یک اتاق برای تمرین هاکی تیراندازی.

اتاق هنر

پیدا کردن راه هایی برای ایجاد بسیاری از زوج هنری مجموعه به بخشی جدایی ناپذیر از فرایند طراحی.

“در یک خانه مدرن, آن را همیشه در تلاش برای پیدا کردن مکان برای هنر” گفت: کلر با تشکر امروز تنظیمات برای پنجره های بزرگ و فضاهای باز با چند دیوار.

به جای طراحی خانه و سپس به دنبال مکان برای نمایش هنر برخی قطعات کلیدی از آثار هنری راند طراحی از ابتدا.

“ساخت اتاق را برای خود مجموعه هنر بخشی از این برنامه در اوایل” گفت: Le Moine. “ما متشکل فضاهای هنر است.”

دوم-راهرو طبقه قابل مشاهده از ورود به خدمت به عنوان یک گالری دیواری برجسته آثار هنری. و اتاق های بزرگ که دارای دیوار و درب شیشه ای مشرف به دریاچه دارای یک دیوار جامد بخش در دریاچه جانبی طراحی شده برای نمایش یک تکه بزرگ از علاقه به هنر عکاسی است.

که دیوار بود یک موضوع بحث های زیادی در طول پروژه با توجه به کلر. در ابتدا Streeter می خواستم بی وقفه نمایی از دریاچه. “من گفت:” ما می توانیم قاب که مشاهده.’ من تا به حال به او را متقاعد کند. او مورد اعتماد من است.”

در داخل خانه است گاه به گاه beachy پرنیان زن و شوهر بودند به دنبال.

“وجود دارد بیشتر خام پس از اتمام به عنوان براق از اتمام کامل” گفت: Wettengel.

اروپایی, کفپوش بلوط برای مثال اتحاد knotholes و مات-نگاه نفت به پایان برسد. اتاق های بزرگ و دیوار در حال چادری در زبان و شیار جانبداری نصب شده با نیکل شکاف “برای یک کلبه احساس. آن را می خواند و بسیار آرام گفت:” Le Moine.

شاه سقف داده شد رنگ درمان توسط صنعتگر نقاش Darril اتو برای ایجاد یک نگاه است که تداعی driftwood.

پر نور اتاق بزرگ با تضاد تاریک و دنج دن که چادری در ب sugi ممنوعیت یک تکنیک ذغال سنگ چوب است که باعث می شود آن را بسیار با دوام است.

با استفاده از shou sugi بان برای قاب سازی (و بدانند چگونه آن را به پایان برساند به طوری که سوخته چوب نمی blacken دست خود را هنگامی که شما آن را لمس) یکی از مثال های مشترک حل مشکل ساخته شده است که این پروژه سرگرم کننده گفت: کلر.

“طراحی یک سازنده صفحه اصلی فوق العاده رضایت بخش چون هر جزئیات اعدام شد بی وقفه” او گفت:. “این یک شادی به کار خلاق در پایان زمانی که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ویژگی های پایان است.”

چون Streeter می داند که این صنعت را به خوبی “او می داند که افرادی که واقعا مراقبت و می خواهید را به چیزی خاص و به او اجازه می دهد تا آنها را به انجام آن” کلر گفت. “این یکی از آن پروژه هایی که یک مثال کامل از آنچه همکاری می توانید ایجاد کنید — زمانی که همه فضای مجاز خود را به بهترین ایده ها.”

حالا که خانه خود را کامل است Streeter قدردانی آن است که “بنابراین قابل زندگی چندان آسان” با “انسان مقیاس اتاق.”

و آن گاه به گاه قید شده است و حتی تغییر راه آنها سرگرم گفت: Wettengel.

“به جای شام آن را بیشتر گاه به گاه در حال حاضر — همیشه یک بوفه.” در آب و هوای خوب آنها و مهمانان خود را جذب به تحت پوشش پاسیو برگشت به جایی که آنها می توانید لذت بردن از دریاچه.

“ما به ندرت شام خوردن در داخل تمام تابستان,” او گفت:. “بسیاری از شمع های, درب, باز, شنیدن موسیقی است. … ما در زمان از ویژگی های خوب از ما دیگر خانه و آنها را حتی بهتر است.”

@Stribkimpalmer

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de