ارواین کالیفرنیا., مارس 26 سال 2020 /PRNewswire/ — ATTOM داده ها راه حل های متصدی برتر کشور پایگاه داده املاک و اموال ارائه دهنده اطلاعات از داده ها-as-a-Service (DaaS) امروز منتشر شده آن در سه ماهه اول سال 2020 قیمت خانه در ایالات متحده گزارش که نشان می دهد که متوسط قیمت خانه در سه ماهه اول سال 2020 در حال غیرقابل تحمل برای متوسط دستمزد بگیران در 319 از 483 یا 66 درصد از ایالات متحده شهرستانهای تجزیه و تحلیل در گزارش. اما این رقم پایین است از 70.4 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019 و 69.8 درصد از سه ماهه اول سال 2019.

این گزارش همچنین نشان می دهد که داشتن یک خانه متوسط قیمت در سه ماهه اول سال 2020 در ایالات متحده – هزینه $252,500 – مصرف 31.1 درصد از میانگین ملی دستمزد. که درصد پایین از 31.4 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019 و 31.6 درصد در سه ماهه اول سال 2019 به کمترین درصد از سه ماهه چهارم سال 2017, وقتی متوسط کارگران صرف 30.8 درصد از دستمزد خود را به خانه.

این گزارش تعیین قیمت به صورت میانگین دستمزد بگیران با محاسبه میزان درآمد مورد نیاز را ماهانه پرداخت خانه — از جمله وام مسکن و مالیات بر املاک و بیمه — در یک خانه متوسط قیمت با فرض 3 درصد پایین پرداخت و 28 درصد حداکثر “front-end” بدهی به نسبت درآمد. که مورد نیاز, درآمد و سپس در مقایسه با رشد متوسط دستمزد هفتگی از داده های اداره آمار نیروی کار (دیدن کامل روش زیر).

مشاهده Q1 سال 2020 آمریکا قیمت نقشه حرارتی

“خانه استطاعت است inched پیش از این سال در سراسر ایالات متحده به عنوان خرید یک خانه یا یک محل سکونت می شود نزدیک تر و نزدیک تر به سطح که در آن متوسط دستمزد بگير می تواند نوسان معامله در استاندارد دستورالعمل وام. در حالی که قیمت متوسط ملی هنوز باقی مانده است کمی دور از دسترس به صورت متوسط دستمزد بگير قیمت فاصله تنگ است به کوچکترین نقطه در بیش از دو سال گفت:” تاد در دفتررئیس محصول افسر با ATTOM داده ها راه حل های. “به نظر می رسد عجیب و غریب که متوسط قیمت خانه افزایش یافته است 8 درصد بیش از 12 سال گذشته در حالی که میانگین رشد دستمزدها با کمتر از نصف این مبلغ است. اما کاهش نرخ بهره ادامه ساخت تا با اختلاف انداختن ماهانه مالکیت خانه پرداخت در اکثر کشور است.”

“تمام است که ممکن است تغییر در یک راه بزرگ بیش از چند ماه آینده به عنوان تاثیر coronavirus بازدید بازار مسکن. ما در حال ورود به یک دوره عدم قطعیت بزرگ,” او اضافه شده است. “اما در آغازین ماه های سال در این تصویر به نظر می رسد همچنان به روشن برای متقاضیان خانه.”

پرجمعیت ترین شهرستان که در آن یک خانه متوسط قیمت در سه ماهه اول سال 2020 بود مقرون به صرفه نیست برای متوسط دستمزد بگیران شامل لس آنجلس, CA; ماریکوپا کانتی (ققنوس), AZ; San Diego County, CA; Orange County, CA (در لس آنجلس شهری منطقه آماری) و شهرستان میامی-Dade, فلوریدا. گزارش تجزیه و تحلیل 483 شهرستانهای با جمعیت حداقل 100000 تا حداقل 100 خانه های فروش در سه ماهه اول سال 2020 است.

164 شهرستانهای (34 درصد) که در آن یک خانه متوسط قیمت در سه ماهه اول سال 2020 مقرون به صرفه است برای متوسط دستمزد بگیران شامل Cook County (شیکاگو) IL; Harris County (هوستون), TX; Dallas County, TX; Wayne County (دیترویت), MI و فیلادلفیا شهرستان بهبهان.

صفحه اصلی قدردانی قیمت پیشی رشد دستمزد در 64 درصد از بازار
سالانه در قیمت خانه قدردانی پیشی گرفته است میانگین هفتگی رشد دستمزد در سه ماهه اول سال 2020 در 309 از 483 شهرستانهای تجزیه و تحلیل در گزارش (64 درصد) با بزرگترین شهرستانهای استان از جمله لس آنجلس, CA; ماریکوپا کانتی (ققنوس), AZ; شهرستان سان Diego, CA; Orange County, CA (در لس آنجلس شهری منطقه آماری) و شهرستان میامی-Dade, فلوریدا.

متوسط سالانه رشد دستمزد پیشی گرفته است صفحه اصلی قیمت و قدردانی 174 از 483 شهرستانهای (36 درصد) از جمله Cook County (شیکاگو), IL; Harris County (هوستون), TX; Queens County NY; King County (سیاتل), WA و Tarrant County (Fort Worth), TX.

حداقل 30 درصد از حقوق و دستمزد لازم برای خرید خانه در بیش از نیمی از بازار
در میان 483 شهرستانهای تجزیه و تحلیل در این گزارش 288 (59.6 درصد) در حال حاضر نیاز به حداقل 30 درصد از آنها سالانه دستمزد هفتگی به خرید یک خانه. آن دسته از نواحی که نیاز به بیشترین درصد از حقوق و دستمزد شامل Kings County (بروکلین), نیویورک (108.1 درصد سالانه هفتگی دستمزد لازم برای خرید خانه); Santa Cruz County, CA (در San Jose منطقه مترو) (92.8 درصد); مارین کانتی (در سان فرانسیسکو منطقه مترو) (91.5 درصد); Maui County, سلام (88.5 درصد) و مونتری کانتی CA (در سان فرانسیسکو منطقه مترو) (86.8 درصد).

در مجموع 195 شهرستان در این گزارش (40.4 درصد) نیاز به کمتر از 30 درصد از آنها سالانه دستمزد هفتگی به خرید یک خانه. آن دسته از نواحی که نیاز به کوچکترین درصد شامل شهر بالتیمور/County, MD (9.5 درصد سالانه هفتگی دستمزد لازم برای خرید خانه); Madison County, در (در , Indianapolis, منطقه مترو) (10.8 درصد); Bibb County, GA (در مکن منطقه مترو) (11.4 درصد); Calhoun County, MI (در Battle Creek منطقه مترو) (11.7 درصد) و Rock Island County IL (در دونپورت منطقه مترو) (12.4 درصد).

دو سوم از بازار مقرون به صرفه تر از میانگین تاریخی
در میان 483 شهرستان در این گزارش 323 (66.9 درصد) مقرون به صرفه تر از تاریخی خود قیمت به طور متوسط در سه ماهه اول سال 2020 تا از 55.1 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019 و 49.7 درصد از سه ماهه اول سال 2019.

استان ها با کمترین قیمت شاخص های مدیسون کانتی در (در ایندیاناپولیس منطقه مترو) (شاخص 186); شهر بالتیمور/County, MD (159); Mercer County NJ (در ترنتون منطقه مترو) (159); Peoria County, IL (149) و Onslow County, NC (در جکسنویل منطقه مترو) (145).

استان ها با حداقل 1 میلیون نفر است که مقرون به صرفه تر از تاریخی خود به طور متوسط (شاخص حداقل 100 در نظر گرفته شده مقرون به صرفه تر نسبت به تاریخی خود به طور متوسط) شامل Cook County (شیکاگو) IL (شاخص 128); Montgomery County, MD (در واشنگتن دی سیمنطقه مترو) (122); شهرستان نیویورک (منهتن), نیویورک (118); کانتی فیرفکس ویرجینیا (در واشنگتن دی سیمنطقه مترو) (117) و Cuyahoga County (کلیولند) OH (116).

بزرگترین سالانه سود در میان سایر استان ها شامل Johnson County, در (در , Indianapolis, منطقه مترو) (شاخص تا 41 درصد); Butte County, CA (در Chico منطقه مترو) (تا 36 درصد); Niagara County NY (در بوفالو منطقه مترو) (تا 35 درصد); Onondaga County NY (در سیراکیوز منطقه مترو) (تا 27 درصد) و Saint Clair County IL (در St. Louis, MO, مترو, منطقه) (26 درصد).

استان ها با حداقل 1 میلیون نفر است که بزرگترین سالانه در خود بهبود قیمت شامل شاخص شهرستان نیویورک (منهتن), نیویورک (اول تا 23 درصد); شهرستان برانکس نیویورک (19 درصد); King County (سیاتل), WA (تا 14 درصد); آالمدا کانتی (اوکلند) CA (تا 13 درصد) و در شهرستان کنترا کوستا ایالت کالیفرنیا (در سان فرانسیسکو منطقه مترو) (تا 12 درصد) است.

یک سوم از بازار کمتر مقرون به صرفه تر از میانگین تاریخی
در میان 483 شهرستانهای تجزیه و تحلیل در این گزارش با جمعیت حداقل 100000 تا حداقل 100 فروش خانه در سه ماهه اول سال 2020 160 (33.1 درصد) کمتر مقرون به صرفه تر از تاریخی خود قیمت به طور متوسط در سه ماهه اول سال 2020 از 44.9 درصد از شهرستانهای استان در سه ماهه قبلی و 50.3 درصد از شهرستانهای استان در سه ماهه اول سال 2019.

استان ها با کمترین قیمت شامل شاخص Canyon County, ID (در بویزی منطقه مترو) (شاخص 74); Orleans Parish (New Orleans) LA (80); Ada County, ID (در بویزی منطقه مترو) (80); Benton County, WA (شرق Portland, OR) (81) و Genesee County, MI (در سنگ چخماق در منطقه مترو) (82).

شهرستانهای با جمعیت بیشتر از 1 میلیون که کمتر مقرون به صرفه تر از تاریخی خود به طور متوسط (شاخص کمتر از 100 در نظر گرفته شده کمتر مقرون به صرفه در مقایسه با تاریخی خود به طور متوسط) شامل Wayne County (دیترویت) MI (شاخص 86); Tarrant County (Fort Worth) TX (88); Dallas County, TX (90); شهرستان دریاچه نمک (Salt Lake City) دانشگاه تهران (92) و ماریکوپا کانتی (ققنوس), AZ (93).

استان ها با بزرگترین سال بیش از سال کاهش می یابد در قیمت شاخص های مدیسون کانتی در (در ایندیاناپولیس منطقه مترو) (پایین 54 درصد); Bibb County, GA (در مکن منطقه مترو) (پایین 17 درصد); Warren County NJ (در PAمنطقه مترو) (پایین 16 درصد); سنت لوئیس شهر/MO (پایین 15 درصد) و Erie County PA (پایین 14 درصد).

در میان استان ها با حداقل 1 میلیون نفر تنها آنهایی که با کاهش سالانه خود را استطاعت شاخص در سه ماهه اول سال 2020 هستند Philadelphia County, PA (شاخص پایین 3 درصد); Wayne County (دیترویت) MI (1 درصد); Suffolk شهرستان (در شهر نیویورک مترو منطقه) (1 درصد) و Mecklenburg County, NC (در شارلوت منطقه مترو) (پایین 0.4 درصد)

گزارش روش
این ATTOM داده ها راه حل های خانه در ایالات متحده شاخص قیمت تجزیه و تحلیل متوسط قیمت خانه مشتق شده از عموم ثبت فروش قباله داده های جمع آوری شده توسط ATTOM داده و راه حل های متوسط دستمزد داده ها از ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار در 483 آمریکا شهرستانهای استان با یک ترکیب جمعیت از 235 میلیون. این شاخص قیمت بر اساس درصد از متوسط حقوق و دستمزد مورد نیاز را ماهانه پرداخت خانه در یک خانه متوسط قیمت با 30 سال وام مسکن نرخ ثابت و 3 درصد پرداخت از جمله اموال و مالیات و بیمه خانه و بیمه وام مسکن. متوسط 30 سال ثابت نرخ بهره از فردی مک اولیه بازار وام مسکن بررسی شد و مورد استفاده برای محاسبه ماهانه خانه پرداخت.

این گزارش تعیین قیمت به صورت میانگین دستمزد بگیران با محاسبه میزان درآمد مورد نیاز را ماهانه پرداخت خانه — از جمله وام مسکن و مالیات بر املاک و بیمه — در یک خانه متوسط قیمت با فرض 3 درصد پایین پرداخت و 28 درصد حداکثر “front-end” بدهی به نسبت درآمد. به عنوان مثال متوسط در سراسر کشور خانه قیمت از $252,500 در سه ماهه اول سال 2020 نیاز سالانه درآمد ناخالص $65,107 برای یک خریدار قرار دادن 3 درصد و حداکثر توصیه می شود “front-end” بدهی به نسبت درآمد از 28 درصد است — به این معنی که خریدار نمی خواهد هزینه های بیش از 28 درصد از درآمد خود را در خانه پرداخت, از جمله وام مسکن و مالیات و بیمه. که نیاز به درآمد کمتر از $58,708 سالانه دستمزد به طور متوسط کارگر در ایالات متحده بر اساس جدید ترین میانگین دستمزد هفتگی اطلاعات در دسترس از دفتر آمار کار ساخت یک خانه متوسط قیمت در سراسر کشور مقرون به صرفه نیست به طور متوسط بگير.

در مورد ATTOM Data Solutions
ATTOM داده ها راه حل های حق بیمه فراهم می کند اطلاعات ملک به قدرت محصولات است که بهبود شفافیت و نوآوری و بهره وری و اختلال در داده محور اقتصاد است. ATTOM چند منابع مالیات بر اموال سند, وام مسکن, سلب حق اقامه دعوی محیط زیست ریسک مخاطرات طبیعی و محله داده ها را برای بیش از 155 میلیون دلار آمریکا مسکونی و تجاری خواص پوشش 99 درصد از ملت جمعیت. دقیق اطلاعات مدیریت فرایند شامل بیش از 20 مرحله تایید, استاندارد و افزایش داده های جمع آوری شده توسط ATTOM اختصاص هر یک از اموال ضبط با یک, مداوم, ID منحصر به فرد — این ATTOM ID. این 9TB ATTOM داده انبار سوخت نوآوری در بسیاری از صنایع از جمله وام مسکن, املاک و مستغلات, بیمه, بازاریابی, دولت و بیشتر از طریق داده های انعطاف پذیر تحویل راه حل است که شامل فله فایل مجوز اطلاعات ملک Api های روند بازار املاک و مستغلات بازاریابی لیست در نظر گرفتن و اضافه و معرفی اولین اطلاعات ملک تحویل راه حل های مبتنی بر ابر داده ها پلت فرم است که ساده سازی مدیریت داده ها – داده ها-as-a-Service (DaaS).

رسانه های تماس:
کریستین Stricker
949.748.8428
[email protected]

داده ها و گزارش صدور مجوز:
949.502.8313
[email protected]

منبع ATTOM Data Solutions

لینک های مرتبط

http://www.attomdata.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im