برپایی مراسم آتش مقدس برگزار می شود در خالی اورشلیم کلیسا

یک گروه کوچک از روحانیون مسیحی جشن مراسم آتش مقدس در کلیسای قبر مقدس در اورشلیم در روز شنبه به عنوان coronavirus همه گیر مانع از نمازگزاران از نظر باستانی و مرموز مراسم.

آنها وارد Edicule یک اتاق ساخته شده در سایت که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی به خاک سپرده شد و از مردگان برخاست و پس از مصلوب شدن. آنها پدید آمده با شمع روشن توسط یک آتش سوزی مرموز که وفادار مشاهده به عنوان یک پیام الهی. منبع آتش است یک راز نزدیک نگهبانی.

روحانیون از فرقه های مختلف ارتدوکس و سپس دور اطراف داخل خالی کلیسا شعار نماز که تکرار کردن دیوار.

در سال های گذشته کلیسا خواهد بود بسته بندی شده با زائران هر نگه داشتن شمع و عبور نور در اطراف تا زمانی که آن را روشن صد ساله دیوار. این مراسم همراه با رویدادهای دیگر در هفته دفاع مقدس منتهی به عید پاک شد مدرج در خط با ممنوعیت تجمعات عمومی.

اسرائیل گزارش کرده است بیش از 13000 coronavirus عفونت و 158 مرگ و میر. این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی.

اسرائیل می گوید از آن ساخته شده ترتیبات ویژه با رهبران کلیسا اجازه می دهد تا شعله مقدس انجام شده در خارج از کشور به دیگر ارتدوکس جوامع است. زیرا هر کسی با وارد کردن اسرائیل باید به قرنطینه مقامات خارجی از آمدن به انتخاب کنید تا شعله آن را دریافت خواهد کرد در هواپیما خود را و بلافاصله به خانه بازگشت.

مراسم قدمت حداقل 1200 سال. کلیساهای ارتدکس جشن عید پاک در این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im