یکی از برنت گاردنر خاطرات مورد علاقه خود را 6 ساله پسر هولدن گاردنر است که خود را در مسابقات کشتی.

برنت اغلب نشستن در انتهای یک راهرو در خانه خود را به عنوان هولدن به سرعت از سرعت کامل به سوی او و سپس آنها می خواهم به یک مسابقه کشتی.

“به تازگی آن را تبدیل به طور فزاینده ای خطرناک در پایان من چون او را بزرگ و می تواند اجرا شود بسیار سریع است و بسیاری از” برنت گفت: در مقابل حدود 200 نفر روز شنبه در یک مسا کلیسا.

هولدن که درگذشت Feb. 3 پس از برخورد با یک semitruck بود گذاشته و به استراحت پس از خدمات در مسا AZ قرمز کوه LDS موسسه.

برنت و به بهترین دوستان است که اغلب کشتی, بازی Minecraft و گاهی نوازش با هم.

“هولدن من بود بهترین دوستان کسانی که کلمات حتی نمی گرفتن کسری از آنچه که من در آن گفت:” Brent. “ما فقط دوست داشتم همه چیز همان – او را دوست دارد بسکتبال چون من عاشق بسکتبال او را دوست دارد شکلات سفید فندق کوکی ها چون من عاشق شکلات سفید فندق کوکی ها (و) پای گردو چون من عاشق پای گردو.”

هولدن بود برنت و یاس گاردنر فرزند سوم از چهار, با توجه به پدربزرگش جیم گاردنر جونیور پسر عاشق برای جنگ ستارگان و علاقه دیرین شناسی و باستان شناسی منعکس شد در طول خدمت در جنگ ستارگان با مضمون برنامه و سنگ های هنری در سراسر.

یاس گفت: من یک عشق عمیق برای عیسی و اغلب گفت: نماز های طولانی و برکت زمین و درختان و تشکر از خدا برای هوا و کفش و حتی نان.

“هولدن بود مرد کوچک من,” او گفت: در حالی که گریه می کرد. “من نمی توانم به شما بگویم که چگونه سپاسگزار هستم که من را نگه داشته او را به خانه (از مدرسه) یک سال بیشتر از آنجا که ما تا به حال بسیار سرگرم کننده در سال گذشته ما تا به حال بسیاری از ماجراهای.”

در فوریه. 3 هولدن زده بود نیمه کامیون در نزدیکی تقاطع برق جاده و جنسن خیابان در مسا. او در راه رفتن به خانه از مدرسه با او پسر عمو و برادر کوچک جیم گاردنر جونیور گفت: Arizona Republic.

نیمه کامیون شد, عنوان, غرب در Jensen خیابان و در مورد به نوبه خود به سمت راست بر روی قدرت جاده که خود را پشت چرخ رفت تا در محدود کردن و ضربه هولدن بود که ایستاده در پیاده رو با توجه به مسا اداره پلیس.

او گرفته شده بود به یک بیمارستان در وضعیت بحرانی اما بعد از آن درگذشت.

یک سخنگوی پلیس کارآگاه Brandi جورج گفت که بخش رسیدگی به حادثه ادامه دارد. ممکن است که اتهامات می تواند زمینه هیچ اتهام و یا دستگیری ساخته شد, او گفت:.

“ما نمی هر گونه احساسات به سمت (راننده)…این یک تصادف بود; با عرض پوزش از آن اتفاق افتاد (و) ما فکر می کنم او باید برای آن پرداخت اما من می دانم که او و خانواده اش در حال صدمه زدن بیش از حد” گفت: جیم گاردنر, Jr.. “Everybody hurts از یک حادثه شما رو به بخشنده و زندگی است فقط بیش از حد رفو کوتاه برای نگه داشتن کینه.”

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im