به منظور قرار دادن رکود اقتصادی-مبارزه با چک به دست میلیون ها نفر از آمریکایی ها رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکیه بر مالیات آژانس کمتر است که کارگران کوچکتر بودجه و همان 1960 دوران سیستم های کامپیوتری آن زمان گذشته آن خواسته شده بود به انجام این کار.

گود با کاهش بودجه و hobbled توسط منسوخ, تکنولوژی, خدمات درآمد داخلی ایالات متحده تلاش کرده است بیش از دهه گذشته است. ممیزی باید کاهش یافته و مالیات دهندگان خدمات دچار آژانس آمار و ارقام نشان می دهد.

در حال حاضر کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال ستون در کار بیشتر به عنوان آنها در تلاش برای مهار خرید اینترنتی از کروناویروس که تهدید به سقوط بزرگترین اقتصاد جهان را به رکود است.

قانون جدید امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه ایجاد معافیت های مالیاتی به تعهد پرداخت بیمار-ترک سود برای کارگران است. قانونگذاران در مجلس سنا مذاکره شد یک طرح بیش از آخر هفته که می تواند محرک پرداخت بیش از $1000 به میلیون ها نفر از خانواده های ایالات متحده.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او می خواهد پرداخت به بیرون رفتن در اوایل ماه آوریل است.

کارشناسان می گویند آن است که به احتمال زیاد یک ماده از ماه نه ماه قبل از آن پرداخت می رسند. آنها می گویند سراسیمگی از فعالیت می تواند صدمه دیده است IRS توانایی انجام سایر وظایف معمول.

“آن سازمان است که می توانید انجام دهید این مسائل هست. اما در آسیب از هر چیز دیگری آن را قرار است انجام دهد” گفت: نینا E. اولسون, که در خدمت به عنوان نمایندگان ملی مالیات دهندگان مدافع از سال 2001 تا سال 2019.

Mnuchin روز جمعه تحت فشار قرار دادند مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده برای ایالات متحده کسب و کار و خانواده به جولای 15 از 15 آوریل است.

اقتصاددانان می گویند پرداخت های مستقیم یکی از موثر ترین راه برای ایجاد فعالیت های اقتصادی از آنجا که افرادی که دریافت پول تمایل به صرف آن را به سرعت.

در سال 2001 IRS مورد نیاز بیش از شش هفته به موضوع اول تخفیف مجاز توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش مالیاتی را کاهش دهد. در سال 2008 IRS صادر اول خود را پرداخت برای مبارزه با رکود اقتصادی نزدیک به سه ماه پس از بوش امضا کردن بر روی آنها.

از آن پس IRS دچار یک دهه از ریاضت. بودجه خود را در حال حاضر 20 درصد کوچکتر زمانی که تورم از آن در سال 2010 سال مالی با توجه به حمایت ، نیروی انسانی است و به همین ترتیب کاهش یافته است 20 درصد به 73,550 کارکنان.

آژانس به تلاش برای پیدا کردن کارکنان است که می تواند کار با منسوخ زبان COBOL که پی ریزی یک سیستم کامپیوتری برای اولین بار در سال 1968 با توجه به دولت پاسخگویی ،

در حال حاضر آن را باید به شکل از چگونه به کارکنان خود مراکز پردازش در یک زمان زمانی که مقامات محلی در حال ترغیب مردم به ماندن در خانه.

آژانس گفته است که بسته شدن آن 300-به علاوه در فرد کمک مراکز اما همچنان به روند اظهارنامه مالیاتی و مالیات دهندگان “را به بیشترین حد ممکن است.”

“من فکر نمی کنم هیچ یک از سیاستگذاران باید با توجه به هر فکر به پیامدهای عملی در واقع انجام این کار است. IRS ندارد منابع به آن را انجام دهد” گفت: Howard یا سوء استفاده ” gleckman یک تحلیلگر ارشد در موسسه شهری را سیاست های مالیاتی مرکز.

قبل از IRS مسائل پرداخت عوامل را باید برای محاسبه مبلغ بر اساس درآمد و وضعیت خانوادگی و ممکن است زمان اطلاعات بانک به صورت مستقیم سپرده و یا آدرس پست الکترونیکی فیزیکی چک.

از آن خواهد شد با کمک این واقعیت است که 89 درصد از براده بودند الکترونیکی ساخته شده در سال 2018 از 58 درصد در سال 2008.

در پایان روز IRS دریافت پول از درب گفت: Charles O. Rossotti که به ریاست آژانس بین سال های 1997 و 2002.

“آنها نمی خواهند آن را به عنوان سریع به عنوان سیاستمداران می خواهند و آنها نمی توانید آن را کامل,” او گفت:. “اما اگر آنها می خواهند به ارسال 500 میلیارد دلار به 100 میلیون نفر آنها خواهید آن را انجام داده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im