همونگ سردبیر Facebook پست اسپرز واکنش از مینه سوتا ایران

رئیس دانشگاه مینه سوتا حزب جمهوری خواه خواستار عذرخواهی از سردبیر یک همونگ روزنامه پس از پست های رسانه های اجتماعی به شدت محکوم اعضای جامعه خود که به حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وزارت امور خارجه ایران با معاون جنیفر Carnahan گفت همونگ امروز ویرایشگر Wameng Moua تا به حال نادیده گرفته و حق خود را به سازماندهی و حمایت از حزب جمهوری خواه.

“ما نه برای این زبان و یا اقدامات علیه جمهوری خواهان که به سادگی به شرکت در روند سیاسی و ایجاد صدای” او در بیانیه ای گفت. “آقای Moua مدیون یک عذرخواهی به حزب جمهوری خواه از مینه سوتا مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و از همه مهمتر ده ها تن از مردان و زنانی که در این آموزش است.”

Moua را Facebook پست موجب جنجال و گفت که “در آلمان نازی آنها داوطلب خدمت سربازی یهودیان به انجام هیتلر دستور … این است که ما Judenrat کمیته” با اشاره به شوراهای یهودی نازی ها وظیفه سازماندهی انتخاب قربانیان برای رفتن به اردوگاه های مرگ. او شامل یک عکس از مردم که با حضور یک آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام آموزش توسط دولت ایران و مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

Moua است عذرخواهی برای این پست.

“من ممکن است جرم مردم, و آن را ممکن است یک استارک بیش از مبالغه … مقایسه هر چند درست است, به نظر من,” او گفت:.

برای سال جمهوری خواهان تلاش کرده اند به تاخت و تاز با جوامع مهاجر است که در طول تاریخ شکسته در درصد زیادی برای دموکرات ها. بحث جدید شدت در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است کاهش تعداد پناهندگان در ایالات متحده می پذیرد به 18000 — کمترین تعداد در تاریخ این برنامه — و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که کار به اخراج بیش از 4700 همونگ و لائوس ساکنان با اخراج سفارشات به لائوس.

دولت عربستان گفت: این گروه از 70 نیز شامل شرکت کنندگان, چینی, کره ای و ژاپنی تبار. جمع آوری یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی رهبری ابتکار عمل آموزش به عنوان بخشی از حوادث در سراسر کشور و کشور به سازماندهی داوطلبان فعال و دوباره انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن. در میان شرکت کنندگان بود استر دریاچه ارومیه مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی مدیر آسیا و اقیانوسیه آمریکا نامزدی.

همونگ امروز یک هفته ای دوبار روزنامه مستقر در سنت پل. Moua گفت: رسانه های قومی در خروجی است و برای حمایت از مردم آن را می نویسد و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در برابر پناهندگان و مهاجران است.

“من نمی تواند خنثی هنگامی که شما در حال حمله به مردم من,” او گفت:.

او Facebook پست خود جلب کرد چند صد پاسخ با همونگ نظر بحث مهاجرت سیاست است.

“من فکر نمی کنم او نوشته شده با استفاده از همونگ امروز — او نوشته شده که خود Wameng Moua گفت:” لی پی ای منتظر مدیر مرکز همونگ مطالعات در دانشگاه کونکوردیا که اظهار نظر آنلاین در Moua پست. “فقط به خاطر … او اجرا می شود یک روزنامه او نمی تواند به یک نظر؟”

جنجال نیز می آید به عنوان همونگ جمهوری خواه Sia Lo چالش های دیرین در کنگره ایالات متحده بتی McCollum یک دموکرات در منطقه از جمله سنت پل که در آن بسیاری از دولت همونگ جمعیت ساکن. McCollum به نوشته وزیر خارجه مایک Pompeo به شدت مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار لائوس به نشانه بازگشت توافق و قبول ساکنان با اخراج سفارشات.

دیرین همونگ رهبر Xang ونگ یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی از St. Paul, مخالفت با Moua بیانیه. او افزود که این سیاست فدرال برای دولت به تبعید غیر شهروندان که مرتکب جرم و آن را خاص به همونگ و لائوس مردم و یا تهمت و دولت.

“کسانی که همونگ که حمایت جمهوری خواهان و یا تهمت و دولت آنها همان شهروندان که همان حقوق به عنوان افرادی که حمایت دموکرات ها گفت:” ونگ سابق مدیر اجرایی همونگ آمریکا کمک متقابل انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>