HKBN اعلام نتایج موقت برای 6 ماه منتهی به 29 فوریه سال 2020

کلید برجسته از دوره موقت عبارتند از:

  • درآمد, EBITDA و تنظیم جریان نقدی آزاد (“طالبان”) به رشد خود ادامه داد در سال در سال 101% 77 درصد و 47 درصد به HK$4,457 میلیون, HK$1,283 میلیون و HK$440 میلیون. قابل توجهی در سال در سال افزایش بود و عمدتا به کمک توسط:
    • تحکیم شش ماه از نتایج HKBN شرکت توسعه راه حل های با مسئولیت محدود و شرکت های تابعه آن (در مجموع “WTT گروه”) با درآمد و EBITDA سهم HK$1,104 میلیون و HK$509 میلیون;
    • تحکیم دو ماه و نیم از نتایج HKBN جس منابع (C. I.) محدود و شرکتهای تابعه آن Adura هنگ کنگ محدود و Adura Cyber Services Pte. Ltd. (“جمعی “جس گروه”) با درآمد و EBITDA سهم HK$836 میلیون و HK$57 میلیونو
    • کاهش عامل اجاره هزینه HK$106 میلیون در محاسبه EBITDA پس از اتخاذ HKFRS 16.
  • شرکت درآمد حاصل از افزایش 190 ٪ در سال در سال به HK$2,276 میلیون پس از تحکیم شش ماه و دو ماه و نیم از عامل نتایج WTT و جس گروه به ترتیب در 1H2020. تعداد کل مشتریان شرکت افزایش یافته و در سال در سال به 104,000 در حالی که شرکت افزایش ARPU از هنگ کنگ$1,508 به HK$2,775.
  • مسکونی درآمد رشد 2 ٪ در سال در سال به HK$از 1 ، 252 میلیون از اجرای موفق یک quad-بازی استراتژی است. این فعال این شرکت برای افزایش تاریخی خود را کامل پایه مسکونی ARPU 3 ٪ در سال در سال از هنگ کنگ$184/ماه در 1H2019 به HK$190/ماه در 1H2020 در حالی که ماهانه اونا رای باقی مانده است کم است.
  • هیئت مدیره توصیه می شود پرداخت موقت سود سهام 37 هنگ کنگ سنت (1H2019: 34 هنگ کنگ سنت در هر سهم) و در نتیجه 9% در سال در سال رشد.

935 همکاری صاحبان = بی سابقه ای در مدیریت تراز

“در بحران وجود دارد فرصت است. ما از شرکت مالکیت فرهنگ ما بیشتر متمایز و مهم لوکا (حقوقی مزیت رقابتی ناعادلانه). ما استعداد نیروی 5,861 از جمله کسانی که از جس و WTT در حال حاضر رهبری 935 صاحبان شرکت که سرمایه گذاری خود را پس انداز خانواده در HKBN. بیشتر تحت Co-مالکیت را برای ما بالا 73 مدیران 100 درصد است که نشان می دهد باور نکردنی تراز مورد علاقه در میان ما رهبری تیم گفت:” مالک و معاون اجرایی رئیس ویلیام یونگو مالک و مدیر عامل گروه NiQ لای.

HKBN Co-مالکیت را تا میان استعدادهای:

ارشد

مجموع دعوت برای
Co-مالکیت

Co-مالکیت

Take-up

Co-مالکیت

نگاهی به نرخ

CXO مدیریت کمیته
مدیران و کاردانی مدیران

73

73

 

100%

 

مدیران

405

300

 

74%

 

سرپرستان

1,124

562

 

50%

 

مجموع واجد شرایط برای شرکت مالکیت

1,602

935

 

58%

توجه: همانطور که از 31 مارس سال 2020

برای اطلاعات بیشتر از HKBN نتایج در 1H2020 لطفا به این خبر:
https://reg.hkbn.net/WwwCMS/upload/pdf/en/e_InterimResultsAnnouncement_FY20.pdf

ضمیمه: نامه سهامداران

 

در مورد HKBN Ltd.

HKBN Ltd. (SEHK سهام کد: 1310 به همراه شرکتهای تابعه آن “HKBN” یا “گروه”) is an investment holding company. HKBN که مقر آن در هنگ کنگ با عملیات پوشا آسیا در سراسر هنگ کنگ, سنگاپور, مالزیسرزمین اصلی چین و ماکائوپیشرو یکپارچه مخابرات و فن آوری راه حل های ارائه دهنده. از طریق سه علامت های تجاری اصلی Hong Kong Broadband Network HKBN راه حل های سازمانی و HKBN جس گروه ارائه می دهد جامع توقف ارتباطات و فناوری اطلاعات (“ICT”) خدمات که شامل پهنای باند اتصال به داده ها مدیریت Wi-Fi یکپارچه ابر راه حل های امنیت اطلاعات, تلفن همراه, صوتی, ارتباطات, دیجیتال, راه حل های IoT داده های برنامه های کاربردی سازمانی مرکز داده ها و امکانات تداوم کسب و کار خدمات یکپارچه سازی سیستم ها و OTT سرگرمی. HKBN سه حامل فیبر زیرساخت ها در هنگ کنگ را پوشش می دهد حدود 2.4 میلیون خانه مسکونی و 7,300 ساختمان های تجاری و امکانات. متعهد به ایجاد ماندگاری تاثیر مثبت به هر کجا که آن را عمل HKBN پذیرای یک هدف اصلی برای “ایجاد خانه ما به مکانی بهتر برای زندگی”. این گروه موفق شده است حدود 930 از صاحبان شرکت (سطح نظارت و مدیریت استعدادها در این گروه) که سرمایه گذاری خود را پس انداز خانواده به خرید سهام HKBN Ltd. (SEHK سهام کد: 1310) و یا سرمایه گذاری بخشی از حقوق و دستمزد خود را به سمت مشترک KPI برای فراتر از آن-هنگ کنگ کسب و کار ،

پیوست:

سهامدار نامه

همکار عزیز HKBN سهامداران

#ToughTimesTogether

ما متعهد به پیگیری های ما از هدفمند سود حتی در سخت ترین زمان است. در حالی که جهانی COVID-19 بحران تأثیر است همه ما HKBN یکی از خوش شانس شرکت است که همچنان به رشد از طریق این بحران بنابراین ما در یک وضعیت استثنایی به موجب آن ما می توانید انجام دهید خوب است و به خوبی انجام دهد. در فوریه سال 2020ما راه اندازی شد ما #ToughTimesTogether طرح برای کمک به کاهش تاثیر اقتصادی بحران با شروع waiving ما مارس سال 2020 هزینه خدمات برای مسکونی ما ثابت-خدمات و مشتریان شرکت های بزرگ به دنبال 10,000 رایگان خدمات باند پهن برای خانواده ها در مشکلات مالی و ارائه سه ماه از قرارداد ثابت تجربه کاری برای 100 فارغ التحصیلان تازه. در انجام این, ما امیدواریم که برای الهام بخشیدن به دیگر هدف-محور شرکت به عمل می کنند و با هم به مراتب بزرگتر تاثیر است.

HKBN یک استعداد وسواس شرکت; در واقع HKBN چیزی جز یک استعداد شرکت. همه کسب و کار ما سخت افزار و نرم افزار می تواند با تکرار به اندازه کافی پول و زمان, اما ما فرهنگی DNA غیر ممکن است به تکرار. در HKBN ما معتقدم که ما باید اول وای ما 5,861 استعدادهای قبل از ما می توانیم با هم WOW سایر ذینفعان از قبیل مشتریان و شرکای کسب و کار سهامداران و غیره.

فقط یک سال پیش ما سه رقبای بودن HKBN, WTT و جس. امروز ما یک نهاد 5,861 HKBNers رهبری 935 صاحبان شرکت (اشاره به کد QR زیر) که در حال حاضر به اشتراک گذاری یک مشترک “نخبگان ورزشی تیم” حساب بانکی برای خانواده ما پس انداز. فرهنگ ما مبتنی بر “غرور” از موفقیت های مشترک منجر به موفقیت های فردی به جای “حسادت” است که این بیماری از بسیاری از شرکت های میراث. هنگامی که یک HKBNer به خوبی انجام می دهند, می شود آن را در شرکت ما مالکیت صعودی درد/به دست آوردن پرداخت سود بالاتر کمیسیون و…. ما می دانیم که ما همه در تراز وسط قرار دارد و کمک به یکدیگر ، “غرور” در هر یک از دیگر موفقیت این است که چرا ما نمی مجموعه کلاه در کمیسیون فروش به عنوان ما خوشحال برای دیدن یک اجرای برترین فرد فروش کسب درآمد بیشتر و در مجموع غرامت از طریق کمیسیون از مدیران بالاتر از آنها است. زمانی که یک HKBNer کند و ضعیف در هر یک از موارد فوق ما همه با هم رنج می برند; از این رو, این باعث می شود ما کار دقیق با هم برای جلوگیری از این درد.

در حالی که اقتصاد در حال حاضر بی سابقه ای مواجه headwinds تایمز از بحران ایجاد فرصت برای میراث بازار تغییر کند. با ما اخیر دنباله ای از خریداری و تکمیل ما از شرکت مالکیت III به همراه طرح ما به طور کامل تبدیل به یک مجتمع مخابراتی و فن آوری راه حل های ارائه دهنده. در HKBN ما معتقدیم در “خوردن آنچه ما طبخ قبل از ما آن را به فروش برساند”. امروز ما تحت عظیم داخلی انتقال دیجیتال است که به نوبه خود ما را به فروش خارجی به عنوان تحول به عنوان یک سرویس (“TaaS”) برای کمک به مشتریان ما.

ما انتظار داریم که COVID-19 ساختاری آهسته جهانی کسب و کار به عنوان معمول فعالیت های اقتصادی اما نیروی عظیم تقاضا برای کسب و کار و تحولات آن دومی است که ما در حال تمرکز برای رشد. ما خوشبین هستند از اواسط دوره آینده است.

صمیمانه شما

ویلیام یونگ
مالک و معاون اجرایی رئیس

NiQ لای
مالک و مدیر ارشد اجرایی

اسکن کد QR برای لیست کامل ما را از صاحبان شرکت
https://reg.hkbn.net/WwwCMS/upload/web/en/images/QRcode-Co-Owner-List-EN.png

منبع HKBN Ltd.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im