هر قسمت از “شراب و جرم و جنایت” پادکست لگد کردن با یک لاسی کوچک “پاپ!” عنوان آماندا جاکوبسن باز می شود یک بطری او را زوج با نشان دادن این موضوع است.

مسلما شراب ساخته شده با دزدکی Toms قاتل یا قاتل مبلغان تمام موضوعات مورد بحث در “شراب و جرم و جنایت” از آنجا که نشان می دهد عرضه در سال 2017.

اما آن وجود دارد — “پاپ!” — و برخی از فقیر unsuspecting Nebbiolo بود برای همیشه مربوط به Necrophilia.

“شما فکر می کنم شما می دانید این شراب و سپس قبل از اینکه شما آن را می دانم, آن را فقط به گل آن را ترش و آبدار و سپس آن را خشک و اسیدی … و سپس آن را به قتل شما و defiling خود بدن مرده” آماندا cackled در قسمت شماره 1.

شرکت میزبان لوسی فیتزجرالد به دنبال آن با چند خیلی چیزهای مورد necrophilia از جمله این واقعیت است که آن را به عنوان یک جرم در برخی از ایالت ها (آن را صرف بزه در مینه سوتا). او سپس به اشتراک گذاشته اتهامات که هیرودیس پادشاه تا به حال حفظ جسد یک زن او می خواهم مورد نظر در عسل به مدت هفت سال و به خوبی …

“است که ناپاک” آماندا interjected.

“شما خراب عسل برای من” screeched نشان می دهد سومین شرکت میزبان Kenyon Laing.

“ما فقط شروع کار” لوسی هشدار داد.

سه میننتنکا دبیرستان alumnae خجالتی نیست و دور از بحث واقعا نگران کننده عمل می کند از جمله کسانی که مرتکب شده Jeffrey Dahmer و نوجوان که به سرقت از دختران جوان’ اجساد آنها را به لباس پوشیدن به عنوان عروسک نگه داشته و آنها را در آپارتمان خود. اما میزبان نیز گفتگوی بورسی بیشتر در مورد نشاط جرائم مربوط به همه چیز از هنر سرقت به راهبه خوردن مدفوع.

دهید نگاهی به کمدی رویکرد به رله حقایق مورد و بازی شیر یا خط در مقدار زیادی از خاطرات مشترک و digressions (به عنوان مثال چگونه آماندا پس از آغوشش استفراق کند همچنان کودکش زرق و برق; شراب که توصیف کنیون را به سینه). در صورتی که آن را در حال حاضر ظاهری: اصلا انتظار P. C. لهجه محلی از رادیو عمومی. میزبان صحبت می کنند اغلب-زدگی در میان دوستان بومی که تا حد زیادی نا مناسب برای کاغذ روزنامه.

هر چند “شراب و جرم و جنایت” میزبان بحث مانند آنها با داشتن یک گفتگوی خصوصی (آنها می گویند که آنها اغلب فراموش نکنید که آنها در حال ضبط) بیش از 130,000 مردم گوش دادن به هر قسمت به طور متوسط. قرار می دهد که نشان می دهد در میان ردیف بالا از جهان حدود 800,000 پادکست و قطعا در میان محبوب ترین از کسانی که مینه سوتا-رشد کرده است.

32 ساله میزبان در حال تبدیل شدن بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده در سراسر کشور و در زادگاه خود را. آنها به تازگی به دست آورد فرهنگ پاپ مشهور وضعیت زمانی که BuzzFeed برجسته آنها را در آن آزمونها “که ‘شراب و جرم’ گال شما هستند؟” و شما ممکن است دیده می شود چهره خود را مشرف مینیاپولیس از بیلبوردهای ترویج مارس 21 زندگی می کنند نشان می دهد در سنت پل فیتزجرالد تئاتر که تا به حال تقریبا به فروش می رسد قبل از آن به تعویق افتاد با توجه به COVID-19.

یک خواهر-مانند دوستی

“شراب و جرم و جنایت را” فرض — سه نفر از دوستان دوران کودکی “chug شراب چت, واقعی جرم و جنایت و از بند باز کردن خود بدترین مینه سوتا لهجه” را به عنوان شعار خود را توضیح می دهد — capitalizes در محبوبیت از دو به ظاهر عدم تطابق روند.

برای اولین بار است که تورم علاقه به “جنایت واقعی” نوع (فکر می کنم: “Serial” و “ساخت یک قاتل”). دوم دوست دختر مجازی gabfest که نکردم رادیو بحث تبدیل شده است و حتی بیشتر در دسترس از طریق پادکست ها.

“شراب و جرم و جنایت” طرفداران آمده نشان می دهد خود را برآورده سازد مرضی کنجکاوی اما چوب در اطراف برای میزبان’ رفاقت.

دوستی آغاز شد و بیش از دو دهه پیش و سه نفر بودند عملا جدایی ناپذیر از طریق دبیرستان. سپس آماندا را با صدای بلند و خشن و بی ادب هنرپیشه, بود رای دادند “جالب ترین” توسط همکلاسی های خود را. Kenyon سیاسی دانشگاهی انتخاب شد “ترین استدلالی.” لوسی بود “شبح وار از یک روز” به عنوان Amanda آن را تمرین خوفناک سرگرمی مانند جمع آوری اعلامیه. (او کسی است که در ادامه به تلاش سردخانه مدرسه قبل از اینکه منصرف توسط science.)

سه شروع یک جوان دموکرات باشگاه و تحت سلطه بحث تیم. ایده خود را از shenanigans بود حلق آویز کردن در یک ماشین لباسشویی و پدیده هنگامی آشکار شد بیش از نسخه هایی از داستان واقعی یک خمیری مجله شناخته شده برای برانگیختن طبقه کارگر همسران با اعترافات امور و دیگر گناهان.

آنها خواهید بود برای اولین بار به اعتراف: آنها بزرگ و پیشرفته.

آنها صرف زمان کافی در یکی دیگر از خانه های که هر دو Kenyon و آماندا را دیده اند لوسی, مامان, برهنه, واقعیت آنها پخش یک قسمت جدید در مورد برهنه گرایی جنایات. (این دخترا’ مادران شد بهترین دوستان شما از طریق دختران خود و در حال حاضر یک باشگاه به آنها تماس بگیرید “مادرم که نوشیدن.”)

پس از آنها فارغ التحصیل شده و در سمت چپ خانه آنها همچنان به هم زمانی که همه آنها در مینه سوتا است. فعالیت های مورد علاقه بود و شراب خواری, تماشای, پیر “پزشکی قانونی فایل” قسمت و سرگرم کننده ساخت ملودرام جرم enactments دوباره. در هنگامی که از جمله بندر Kenyon پیشنهاد آنها به نوبه خود طنز را برگردان های ترسناک به یک پادکست.

آنها به سرعت آمد تا با “شراب و جرم و جنایت” مفهوم و Kenyon امن مختلف WineandCrimePod رسانه های اجتماعی دسته که انباشته چند صد پیروان — قبل از آنها می خواهم حتی ثبت یک قسمت.

(صحبت کردن) جرم و جنایت می کند پرداخت

پس از انتخاب یک قسمت را با موضوع آنها ایجاد یک اسکریپت اصلی با پایین رفتن از گوگل سوراخ خرگوش. هر چند آنها اغلب با استفاده از آرشیو روزنامه به عنوان منابع آنها را مجبور به پیروی از استانداردهای روزنامه نگاری از واقعیت-چک کردن و یا نگاه کردن به معانی یا تلفظ کلمات (از این رو برش از “اسقفی”).

عاری از هر گونه مفهوم بی طرفی آنها به آسانی در ستایش قربانیان و اسلم perps. جکسون با آریل کاسترو است “[کلمه FCC خواهد بوق] ترسو.” سابق خود اسیر هستند “[bleeping] phoenixes.”

اگر نشان می دهد برای تلفن های موبایل مانند یک دسته از دوستان خود صحبت کردن در مورد مسائل آنها در اینترنت در مورد این که چرا اساسا آن است. اما “شراب و جرم و جنایت” طرفداران بسیار نیست به دنبال یک گزارش خبری با عنوان داستان یک مورد و ریف که آن را احاطه کرده است.

در طول یک قسمت جدید در کارتل جنایات مثلا لوسی مشترک سرگرم کننده واقعیت است که شما نیاز به حداقل یک پوند و نیم از خاکستر به آنها را تبدیل به یک الماس است. سپس آماندا گفت: داستان از عطسه به پدر او cremains و به او توصیه شرکت میزبان از غیر معمول خود را پایان زندگی آرزوها: “شما در هر بخشی از خاکستر و من درخواست خود را به باقی می ماند در یک پلاستیک baggie در کابینه مشروب خود را.”

درست است وجود دارد یک مقدار عادلانه از بالشتک در اطراف pithiest اطلاعات و جالب ترین جوک ها. اما از زمانی که یک دختر gabfest شده در مورد انتقال کارآمد اطلاعات ؟ (که گفت: لوسی مامان گوش نمی, چرا که او در می یابد که نزدیک به دو ساعت در قسمت بیش از حد طولانی و برخی از طرفداران اعتراف به گوش دادن در 1.5 سرعت یا سرعت حمل و نقل.)

زنان صدا مانند آنها چنین یک رابطه نزدیک که شنوندگان متوجه ممکن است تعاملات خود را عمدتا مجازی. آماندا لوسی و Kenyon رکورد نشان می دهد که از طریق اسکایپ از خانه های خود در مینیاپولیس, Des Moines و ژوهانسبورگ بود.

Kenyon که نقل مکان کرد به آفریقای جنوبی برای کار شوهرش و نمی تواند تضمین ویزای کار بود به خصوص با انگیزه به نوبه خود خلاق خود را در تلاش به کسب و کار.

هنگامی که “شراب و جرم” شروع به گرفتن ذکر شده در همان جمله را به عنوان برخی از این نوع رهبران — از جمله biggie, “مورد علاقه من قتل” — از آن ارائه شده قابل اعتماد درآمد. کمی بیش از یک سال پیش و پس از لوسی گذاشته شد از کار خود را به عنوان یک ویرایشگر کپی آماندا ترک او فرفره به عنوان مدیر یک رستوران و دو پیوست Kenyon تمام وقت. “من فقط نوع چیره آنها” کنیون شوخی.

همانطور که معلوم است پول پادکست طول می کشد به مراتب بیشتر از تولید واقعی نشان می دهد. (آنها به فروش تبلیغات برای همه چیز از پیام کوتاه مبتنی بر درمان به پست الکترونیکی سفارش تامپون اشتراک درخواست Patreon عضویت طراحی کالا و تورهای ترتیب.) اما توانایی خود را به کشت پرداخت مخاطبان نشان می دهد وجود دارد و اشتها برای, خنده دار, پرده گفتگو در مورد موضوعات تابو.

این شراب & جرم’ coven

هر چند اکثر قتل قربانیان مردان, true crime نوع تمایل به تمرکز بر روی موارد با قربانیان زن چون آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد به تجربه دلسرد کننده ترین جنایات از جمله کسانی که مربوط به قاتلان سریال تجاوز جنسی و یا آدم ربایی است.

واقعی جرم و جنایت نیز تمایل به چنین جنسیتی زیر; “شراب & جرم” میزبان می گویند حدود 85 درصد از شنوندگان خود را شناسایی به عنوان زنان است.

شنیدن این داستان می تواند اعتبار اضطراب زنان در مورد قربانی بودن میزبان می گویند. مشترک misogynistic indignities که زنان تجربه (مانند توری به در مترو به عنوان مثال از آماندا زندگی) می تواند یک زن احساس به عنوان اینکه او یکی jilted خواستگار و یا یک راه رفتن به ماشین خود را به دور از پایان در سردخانه. زنان می توانند هر دو با شناسایی بسیاری از واقعی قربانیان جرم و جنایت (تفکر “است که می تواند فقط به عنوان به راحتی شده من”) و احساس آرامش به اجتناب سرنوشت خود را.

پروفسور آماندا Vicary یک روانشناس اجتماعی در ایلینوی وسلی دانشگاه که همکاری این نویسنده شناخته شده ترین مطالعه بر روی زنان به ظاهر متناقض علاقه واقعی جرم و جنایت یک دهه پیش concurs که بخشی از زنان انگیزه برای گوش دادن شاید در سطح ناخودآگاه است که تمایل خود را برای یادگیری مهارت های زنده ماندن.

“ما می دانیم که زنان به سادگی بیشتر ترس از اینکه قربانی یک جرم و جنایت نسبت به مردان” او گفت:. “مطالعات من نشان می دهد که زنان می توانند یاد بگیرند که چیزی از جرم و جنایت — چه مجموعه ای قاتل خاموش ؟ آنچه که او را کشتن ؟ و یا چگونه می تواند از من فرار اگر من اسیر? — آن است که فقط مربوط به آنها.”

“شراب و جرم و جنایت” فن کتی Dickson 42 ساله و سلامت روان درمانگر در تمپا می گوید: او می یابد true crime مربوطه شخصا به عنوان کسی که تجربه تروما و به کار او کمک به تروما بازماندگان. او علاقه اولیه در نوع او نوشت: از طریق e-mail شد “تلاش برای درک آنچه اتفاق افتاده است به من — تلاش برای ایجاد حس از چیزی بی معنی.”

او شمارش خودش را در میان بسیاری از طرفداران زن که نظر واقعی جرم و جنایت به عنوان “مطالعه چگونه برای ایمن ماندن و زنده است.” اما او همچنین امیدوار است که با افزایش آگاهی از جنایتکاران ذهن-مجموعه می تواند کمک به جلوگیری از آینده اعمال مجرمانه.

“اگر ما درک می کنیم” چرا ” از مردم ارتکاب جرم ما کار می کنند به آدرس این عوامل و کاهش جرم و جنایت,” او نوشت.

اگر داستان کمک به مردم اتخاذ سالم شیوه های ایمنی که بزرگ گفت: Vicary. اما اگر طرفداران افراط ورزیدن به نقطه “که در آن شما می توانید تابع دیگر در جامعه ای چون شما خیلی می ترسم که هر کس یک قاتل زنجیره ای” که یک مشکل است. خوشبختانه کمدی رویکرد از “شراب و جرم و جنایت” جبران scariness.

خود نشاط-اما-احترام رویکرد که یک فن به عنوان “horrifically لذت بخش” ایجاد پیوندی قوی با شنوندگان. شاید این ساده حس اطمینان دهید effuse: باید هر یک از چیزهای وحشتناک ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه شما عزیز شنونده ما در اینجا خواهید بود برای کمک به شما خنده راه خود را از طریق آن.

طرفداران اغلب بگویید میزبان چه مقدار از آنها قدردانی باز گفتگو در مورد همه چیز از زندگی جنسی خود به خود مسائل مربوط به سلامت روان. “کل این پادکست TMI,” آماندا مشاهده شده است.

در میان نمایش های متعدد بررسی پنج ستاره آنلاین یک فن ذکر شده درخواست تجدید نظر از آن تنش میان تاریکی و سبک سری: “بیایید صادق باشیم این است که برخی از گریم موضوع است. همچنین ورزش در تصدیق خالی بی پایان با طنز, شراب و Minnesotan لهجه بنابراین … وجود دارد هر چیزی بهتر است؟”

دیکسون گفت: این میزبان’ شخصیت است که پادکست خود ایستادگی کردن از هزاران نفر دیگر در این ژانر است.

“من می تواند انتخاب تصادفی مورد دخترا پوشش داده اند و به آسانی پیدا کردن دیگر غلاف که همان پوشش مورد,” او نوشت. “آنچه که من را نگه می دارد به آینده را به “شراب و جرم’ هفته به هفته, اکنون سه سال است, دهید.”

میزبان نیز قدردانی به شنوندگان خود را. آنها می گویند که آنها لذت بردن از ملاقات با طرفداران پس از زنده نشان می دهد و به رسمیت شناخته شده در مکان های که اتفاق می افتد بیشتر به آماندا به عنوان کسی که زندگی در مینه سوتا و آبی ،

“بودن با کسی که دوست دارد توجه, آره, من می خواهم مردم را به روش من” او اعتراف کرد. “من مانند شنوایی که نشان می دهد به معنی چیزی برای شما به دلیل آن است تا اعتبار زمانی که ما در حال کار بر سنجش ما است.”

سه قدردانی قادر به نوبه خود antics خود را به یک حرفه ای است که لوسی گفت: احساس می کند به خصوص احشایی در طول زندگی نشان می دهد.

“دوم شما راه رفتن به روی صحنه و شما می بینید که صدها نفر از مردم آن را مانند: ‘همه آنها پرداخت می شود; آنها تمام زمان زندگی خود را به اینجا می آیند به تماشای ما انجام این کار احمقانه [بوق] از من با داشتن سرگرم کننده با دوستان من است.’ این ضربات داشته باشید که این کار من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im