استخدام برای رفع وحشی, بیل Guerin شروع تعمیرات با دو حرکت بزرگ

وحشی ساخته شده دو حرکت نمایشی در هفته گذشته که کاملا مهندسی شده به خشم خود پایه فن.

دوشنبه, وحشی معامله محبوب و بشردوستانه Jason Zucker. جمعه, آن اخراج محبوب و عاطفی مربی بروس Boudreau. طرفداران عصبانی هستند. این است که چرا طرفداران هرگز نباید متصدی franchises.

هر حرکت را حس می کند در انزوا و در این زمینه:

وحشی شده است شپشو تیم برای دو فصل. تغییرات لازم و ایجاد تغییر و تحول ممکن است پرسنل حرکت — تجارت ژاک Parise و رایان Suter — نیاز به بازیکنان اجازه.

لایحه Guerin استخدام شد برای رفع وحشی. سوال این نیست که چرا او این حرکت آن است که آیا او بیش از حد طولانی منتظر.

Zucker انجام شد ضعیف به خصوص در رابطه با قرارداد او به دست آورده با یکی بهنگام پول-به دنبال فصل است. او منطقی ترین بازیکن وحشی به تجارت.

Boudreau نباید سرزنش فعلی تیم متوسط عملکرد, اما استاندارد و مناسب برای قضاوت خوبی پرداخت می شود مربی در فصل چهارم با تیم فعلی خود.

اگر بهترین خط در رزومه تان را به عنوان وحشی مربی این است که “این همه تقصیر من” سپس شما احتمالا به رفتن کردم.

Boudreau فقط به پایان رسید سوم خود را روی لئامت دادن به عنوان NHL سر مربی. او از کار اخراج شد قبل از مربیگری پنج فصل کامل در واشنگتن است. او از کار اخراج شد قبل از مربیگری پنج فصل کامل در آناهایم. برای تقریبا هر NHL سر مربی وجود دارد یک مولد عمر و چند گسترش فراتر از چهار یا پنج سال است.

در این سال تیم وحشی, با وجود بسیار پرداخت می شود بازیکنان و یک پیش فصل عقب نشینی انجام شده است در زیر انتظارات معقول. صف آرایی به حاشیه حذفی نژاد است و نه یک دستاورد مورد که به آن افتخار کنیم.

در روز پنج شنبه شب, وحشی منفجر دو هدف سوم-دوره منجر برابر متوسط تیم در خانه و در نهایت از دست دادن به رنجرز در ضربات. این نوع از شب که شما را از کار اخراج هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید در کار برای یک مدیر که نیست شما استخدام.

Boudreau شخصیت از دست رفته خواهد شد. او disarmingly خنده دار و صادقانه. او باید دیگر سر و کار مربیگری.

اما او هرگز Guerin مربی بنابراین زمان خود را شلیک واقعا مهم نیست مگر اینکه شما یک نفر در مینه سوتا که فکر می کند این تیم در حال آماده شدن برای اجرا حذفی.

Guerin جدید به GM اما او در مدیریت و نه سال. هر کسی که مشغول به کار در مدیریت ورزشی که به مدت طولانی دارای یک لیست شخصی از نامزدهای مربیگری. Boudreau هرگز در این لیست است.

طرفداران که به دنبال یک ارتباط عاطفی با کسانی که آنها را دنبال کنید به نظر می رسد در شوک بیش از Zucker و Boudreau حرکت می کند. توصیه من به صورت هدفمند همدردی خواهد بود کسانی که هرگز به قرارداد به عنوان Zucker بود یا 14 سال بسیار پرداخت می شود در پشت نیمکت که Boudreau لذت می برد.

هر دو غنی و کار در رشته خود را انتخاب کنند.

Zucker در حال پخش است در هاکی شهرستان با یک تیم با کیفیت و اسکیت بعدی به سیدنی کرازبی. که نه یک مجازات است. که یک رویا است.

Boudreau ضرب و شتم شانس با ماندگاری بیش از سه فصل با سه franchises. و اگر شما تزریق می شود او را با حقیقت سرم او ممکن است به شما بگویم که او احساس خوش شانس بود مربیگری این گروه از بازیکنان هاکی کنه. به آنها اجازه دهید او را در ابتدای فصل و به احتمال زیاد اجازه رفتن به او را دوباره پایین کشش.

چون صاحب کریگ Leipold چنین فن وحشی ساخته شده است که مقدار زیادی از احساسی تصمیم گیری در طول سال بسیاری از آنها معکوس است. این Zucker و Boudreau حرکت اثبات است که Guerin دارای مجوز را unsentimental تغییرات.

“اگر بازیکنان صدمه دیده از این پس شاید آنها در حال بازیکنان ما باید در اینجا” گارین در روز جمعه گفت. “این کسب و کار است.”

Guerin به حال خوب ماه عسل که در طی آن همه او نیاز به نبود پل فنتون. در حال حاضر ساعت در حال اجرا است در GM حرفه ای. اگر او تا به حال نگه داشته Zucker یا Boudreau برای احساساتی دلایل او خواهد بود شکست در وظایف خود و برش حرفه خود را کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>