هیلاری راه اندازی پادکست با الهام از اوبراین استرن

هیلاری کلینتون در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک پادکست این بهار فقط در زمان به صدای سنج ایجاد کردن در 2020 انتخابات ریاست جمهوری, اما او با الهام از دو غیر معمول منابع: کمدین و شب گذشته میزبان بحث نشان می دهد کونن اوبراین و دیرین ستاره های رادیویی هوارد استرن.

ریاست جمهوری 2016 نامزد امضا کرده است یک معامله با iHeartRadio ظاهر خواهد شد بر روی پلت فرم همان عنوان معروف podcasters مانند جو روگان و خواهد Farrell, گزارش, سیاسی.

کلینتون الهام گرفته شده بود اوبراین او پس از مصاحبه با او و دخترش چلسی کلینتون برای پادکست “کونن اوبراین نیاز به یک دوست.”

“کانن فقط دودی شور و شوق در مورد این پلت فرم و او این مصاحبه که واقعا همیشه سبز و ایده با او در بخشی با الهام از تجربه است که به انجام همان چیزی که” یک منبع نزدیک به کلینتون گفت. “او می خواهد به سعی کنید به طور گسترده تر-اعم گفتگو خواهد شد که ماندگار بنابراین شما می توانید گوش دادن به آن در یک سال و یا شما می توانید گوش دادن به آن فردا و از آن جالب خواهد بود. و پس از آن او را به انجام برخی از رجزخوانی و raving در مورد اخبار روز.”

در ضمن کلینتون و استرن آمار آن در اواخر سال گذشته زمانی که او در ظاهر خود را نشان می دهد برای ترویج کتاب خود گزارش سیاسی. آنها تنها برنامه ریزی برای صحبت کردن برای یک ساعت اما کلینتون گرم به استرن مهارت در گرفتن مهمانان خود را به باز کردن و آنها به پایان رسید تا ضبط برای تقریبا 2½ ساعت. آن استرن طولانی ترین مصاحبه با یک غیر موسیقیدان خود را در تاریخ نشان می دهد.

کلینتون ادامه داد: نظرات در مورد 2020 مسابقه شده اند ساخت عناوین به خصوص با انتقاد از او 2016 رقیب کنونی سناتور ایالت و سناتور ” برنی ساندرز من-Vt. او همچنین ادامه داد: به شدت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن 2016 نژاد به او از جمله در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را “عروسک خیمه شب بازی” در روزهای اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de