هیلاری کلینتون: ‘ولادیمیر پوتین را عروسک خیمه شب بازی’ تهمت ‘نمی توانید برنده شوید بدون’ روسیه

هیلاری کلینتون روز جمعه در توئیتر خود نوشت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او به نام “عروسک خیمه شب بازی” از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است “با در نظر گرفتن کمک روسیه” در سال 2020 انتخابات زیر گزارش می دهد که این کشور از مداخله در انتخابات ریاست جمهوری.

“پوتین عروسک خیمه شب بازی است که در آن دوباره مصرف کرد برای خود” کلینتون توییتی در پاسخ به MSNBC را Kyle گریفین که به اشتراک گذاشته یک گزارش که تهمت سرنگون اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر پس از یک دستیار جریان قانونگذاران در مورد دخالت احتمالی روسیه در سال 2020 انتخابات با هدف کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت رای.

کلینتون نوشت: در روز جمعه که مغلوب ساختن پیشی جستن “می داند که او نمی تواند برنده بدون آن. و ما نمی توانیم اجازه دهید آن اتفاق می افتد.”

مقامات اطلاعاتی مختصر از اعضای مجلس هوش کمیته هفته گذشته به هشدار در مورد فعالیت های آنلاین.

“این پیام بود که به نظر می رسد آنها طرفدار یک نامزد بیش از دیگر, و همه باید با احتیاط” یک منبع ناشناس که با حضور در این جلسه گفت: CBS اخبار در روز جمعه.

ناشناس امنیت ملی رسمی سی ان ان گفت که دستیار ممکن است “mischaracterized” اطلاعاتی در مورد روسیه اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“معقول تر تفسیر اطلاعات است که آنها را به یک اولویت آن را یک مرحله از آن است. این مطلب است که آنها درک جمهور است و کسی که آنها می توانند به کار با او یک dealmaker. اما نه این که آنها ترجیح می دهند او را بیش از [ورمونت مستقل بهداشت ، برنی] ساندرز یا [سابق South Bend, Ind. شهردار پیت] Buttigieg یا هر کس دیگری. پس از آن ممکن است mischaracterized” با توجه به رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر