Hilco املاک و مستغلات اعلام کرد فروش ضروری امکانات پزشکی در بتل کریک میشیگان

NORTHBROOK, بیمار., 6 مه سال 2020 /PRNewswire/ — Hilco املاک و مستغلات LLC اعلام ژوئن 25 سال 2020 به عنوان پیشنهاد مهلت سابق حاد و توانبخشی مرکز در بتل کریک میشیگان. در سال 2005 ساخته شده به خوبی نگهداری تاسیسات ویژگی های 19 بیمار اتاق 12 دفاتر خصوصی و هفت و نیمه خصوصی دفاتر. این ساختمان همچنین مجهز با امکانات متعدد است که آن را ایده آل برای انواع بالقوه با استفاده از پزشکی از جمله ماهواره بیمارستان surgicenter فوری مراقبت, درمانگاه, حافظه, مراقبت از زندگی کمک و یا آسایشگاه در میان دیگران.

این 44,000± SF ساختمان دو طبقه نشسته بر روی بیش از 8.50 هکتار در بتل کریک. ساختمان مجهز با یک روش درمانی استخر, تجاری, آشپزخانه, تناسب اندام منطقه و کاردرمانی ، جارو محوطه شامل یک حوض بزرگ, هوای آزاد, پاسیو, رویداد منطقه و مسیرهای پیاده روی با مشرف. این مرکز پزشکی بود که قبلا مورد استفاده به عنوان یک حاد و توانبخشی بیمارستان که عمل در نزدیک به 90 درصد اشغال در اوایل 2000s در حالی که آن را در خدمت بیماران از جوامع Battle Creek, جکسون, کالامازوو بسیاری دیگر از شهرهای اطراف. این فروش ارائه می دهد فرصت برای تسهیلات برای ادامه خدمت این جوامع از طریق خصوصی و سازمانی و یا شهرداری مالک.

شهر بتل کریکبا جمعیت 51,000 است که در مرکز قرار گرفته در حدود 120 کیلومتری غرب دیترویت و 170 مایلی شرق شیکاگو. ملک دو مایل از شمال منطقه مرکز شهر که دیده است یک تجدید حیات در سال های اخیر و در مجاورت Kellogg کالج, Calhoun منطقه حرفه ای مرکز اوکس در NorthPointe جنگل و Bronson Battle Creek اورژانس بیمارستان. از سال 2008 شده است وجود دارد بیش از 39 میلیون دلار از عمومی و بشردوستانه سرمایه گذاری است که باید با اهرم دلار و 88 میلیون در خصوصی سرمایه گذاری متمرکز در مرکز شهر بتل کریک منجر به ایجاد بیش از 1100 شغل.

استیو مادورامعاون ارشد رئیس جمهور در Hilco املاک و مستغلات گفت: “این مرکز آمادگی خود را برای خدمت و کمک به کسانی که شجاع بهداشت و درمان کارگران مبارزه در خطوط مقدم در طول این نامشخص و بی سابقه بار. این ویژگی را ارائه می دهد یک میزبان از امکانات مطلوب است که به خوبی مناسب برای انواع استفاده های آتی.” او ادامه داد: “ما امیدوار هستیم که فروش این ملک اجازه خواهد داد این مرکز قرار داده می شود به استفاده از مولد به منظور خدمت به کسانی که تحت تاثیر این زمان همه گیر و همچنین شهروندان از بتل کریک و دیگران در سراسر منطقه برای سال آمده است.”

پیشنهاد مهلت ارسال ارائه می دهد چهار شنبه, 25 ژوئن 2020 توسط 5:00 p. m. (CT). ارائه می دهد تحویل داده می شود باید به دفاتر Hilco املاک و مستغلات و یا قبل از 5:00 p. m. (CT) در روز مهلت در نظر گرفته شود. خریداران علاقه مند می توانند پیشنهادات خود را از طریق ایمیل به آدرس زیر: Hilco املاک و مستغلات 5 ریور, Drive, Suite 320, Northbrook, IL 60062 و یا از طریق ایمیل به [email protected]. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس استیو مادورا در (847) 504-2478 و یا [email protected].

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اموال توضیح فرآیند فروش, فروش, نظر یا برای به دست آوردن دسترسی به اموال سعی و کوشش به دلیل اسناد و مدارک مراجعه کنید HilcoRealEstate.com و یا تماس بگیرید (855) 755-2300.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این و یا دیگر خواص موجود برای فروش مراجعه کنید HilcoRealEstate.com.

در مورد Hilco املاک و مستغلات
Hilco املاک و مستغلات (“HRE”) یک Hilco جهانی شرکت (HilcoGlobal.com) است که مقر آن در نرتهبروک, ایلینوی (ایالات متحده). HRE ملی ارائه استراتژیک املاک و مستغلات وضع خدمات. اقدام به عنوان یک عامل و یا مدیر HRE با استفاده از تجربه خود به توصیه و اجرای استراتژی برای کمک به مشتریان در استخراج حداکثر ارزش از دارایی های املاک و مستغلات. با اعمال نفوذ چند وجهی فروش استراتژی ها و تکنیک های تهاجمی تغییر و بازسازی تجربه گسترده و با انگیزه شبکه ای از خریداران و فروشندگان و قابل توجهی در دسترسی به سرمایه HRE فراتر از انتظارات حتی در پیچیده ترین معاملات است.

رسانه های تماس:

Gary اپستاین
Hilco جهانی
دفتر: (847) 418-2712
تلفن همراه: (847) 323-4943
ایمیل: [email protected]

منبع Hilco املاک و مستغلات

لینک های مرتبط

http://www.hilcorealestate.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im