مدارس به نوبه خود بر روی چراغ به نور تا هر کس در زندگی

مدارس در سراسر کشور هماهنگ برای دانش آموزان افتخار ورزشکاران جوامع در برزخ

دقیقا 8:20 p. m. روز شنبه, چراغ مک نامارا در ورزشگاه همراه کشیدن اصلی در هیستینگز سوسو ، این ورزشگاه خالی بود و آرام و در عین حال به نحوی کامل در حال حاضر.

زمان نمادین بود. هشت هفته از مدرسه به سمت چپ 20 به افتخار فارغ التحصیلی کلاس از سال 2020 است.

چند اتومبیل را متوقف و خارج Hastings بالا فوتبال ورزشگاه برای یک نگاه. یک گروه از بچه ها زد به گرفتن عکس از پشت حصار.

در 8:40 ورزشگاه رفت و تاریکی دوباره.

صحنه های مشابه در محل در سراسر مینه سوتا در شب دوشنبه به عنوان دبیرستان استادیوم روشن در حمایت از بهار ورزشکاران تمام دانشجویان ارشد و کل جوامع تعطیل با این بیماری همه گیر.

نشستن در یک استادیوم فوتبال دبیرستان در حال اشتعال در پوچی لازم الاجرا توسط خود احساس انزوا قابل توجه است.

این “نور” جنبش سرچشمه در تگزاس و به سرعت رفت ویروسی به کشورهای دیگر. گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس بالا گرفتار و سپس سابق استار تریبیون sportswriter جان Millea که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک متخصص رسانه برای دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ ارسال یک صدای جیر جیر بدونم که اگر مدارس دیگر خواهد پیوستن به این علت است. توسط دوشنبه, 220 مدارس (و کوهنوردی) تا به حال شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره.

“من شگفت زده,” Millea گفت. “در یک راه خوب است.”

این بحران همه در برخی از ظرفیت. روزها گریبانگیر خیلی غم و اندوه به عنوان تلفات صعود و افزایش بیکاری را به ارمغان می آورد استرس به خانواده ها است.

ورزش اغلب ارائه حواس پرتی در زمان سختی است, اما که محروم دور بیش از حد. برای دبیرستان ورزشکاران به ویژه سالمندان که از دست دادن رقابت و حس با هم بودن با دوستان است که یک واقعیت سخت را قبول کند.

High school sports اتصال جوامع در راه است که تعداد کمی از فعالیت های دیگر می توانید. همسایه ها جمع آوری برای جمعه شب فوتبال بازی زیر چراغ. بچه ها که بزرگ شده اند تا با هم در مدارس و در سفر تیم در رسیدن به اوج زمانی که آنها کسب یک تیم اول دانشگاه یا دانشکده یا اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس برنده یک دولت عنوان با هم.

هیچ چیز صدر ارشد سال است. آخرین رفتن در اطراف در ورزش برای اکثر بچه ها. ارشد, رخصتی بهار. پارگی کیسه آب. فارغ التحصیلی. حلق آویز کردن با دوستان در احزاب گراد قبل از پراکندگی برای کالج. این باید در زمان زندگی خود را.

این بیماری همه گیر ناعادلانه است برای همه. دوشنبه شب در خالی ورزشگاه بودیم و فکر کردن در مورد آن دسته از سالمندان است.

“ورزش مانند یک بخشی از تار و پود جوامع ما” هیستینگز مدیر ورزشی ترنت هانسون گفت. “و به خصوص در زمانی که شما نمی تواند هم مردم از دست رفته است که عنصر برای بسیاری از دلایل مختلف.”

روشن کردن چراغ در یک استادیوم فوتبال نمی خواهد آن را حل کنند. و نه آن را حذف ناامیدی و سرخوردگی. اما شاید آن را به بچه ها دلیلی برای لبخند و احساس آرامش دانستن جامعه خود است فکر کردن در مورد آنها.

این نوع حرکت توسط مدارس به معنی این نیست برای افرادی که به جمع آوری آن را دوست دارم پپ تجمع و یا خانه ، صفوف از ماشین نورد گذشته ورزشگاه احساس می کند مانند یک کامل پاسخ.

صدای بوق. موج به دوستان. فلش خود را بالا پرتوهای. یا فقط درایو به آرامی با یک فکر مثبت.

“این واقعا سخت است که با داشتن ساختمان مدرسه بسته چون ما چنین یک مرکز جامعه” گفت: مینیاپولیس, Washburn اصلی امیلی پالمر که برنامه ریزی شده به نوار ویدئویی یک پیام به دانش آموزان خود را به عنوان چراغ های ورزشگاه تا آتش. “این لحظه ای است که در آن ما می توانیم می گویند,” هی, ما اینجا ما به شما نگاه کنید ما شما را دوست دارم.’ “

بسیاری از مدارس در حال تبدیل شدن خود به ورزشگاه چراغ یک بار در هفته به طور معمول در روز دوشنبه, هر چند برخی از آنها آن را انجام می دهند بیشتر است. وجود دارد دیگر حرکات نمادین. بسیاری از مدارس در حال نگه داشتن چراغ برای 20 دقیقه 20 ثانیه به عنوان اشاره به فارغ التحصیلی کلاس.

هیستینگز دارای سیستم روشنایی است که اجازه می دهد تا هانسون به نوبه خود در این ورزشگاه را چراغ از تلفن خود و یا کامپیوتر. او می توانست حرف آنها را از خود کوچ در نهایت نشان می دهد اجتماعی فاصله. او می خواست می شود وجود دارد در فرد دوشنبه.

Lakeville شمالی آگهی مایک Zweber در ابتدا برنامه ریزی شده به نوبه خود در چراغ های ورزشگاه در روز جمعه به تصرف احساسات “جمعه شب چراغ.” به جای او تصمیم گرفت برای پیوستن به بسیاری از همکاران خود را دوشنبه.

Lakeville شمالی livestreamed کسانی که 20 دقیقه با مصاحبه های ضبط شده از بهار مربیان پیام های خود را به بازیکنان است. Zweber امید است که ساکنان یک دقیقه زمانی که آنها را ببینید چراغ به تأمل در بچه ها که در حال از دست رفته در برخی از واقعا سرد تجارب در حال حاضر.

“من خوشحالم که مردم انجام می دهند این اجازه سالمندان می دانیم که ما احساس می کنیم برای آنها” Zweber گفت. “این منصفانه نیست اما همه ما می خواهیم از طریق آن دریافت کنید. می خواهیم آن را با هم … با هم از هم جدا است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de