با الهام از مورد علاقه خود را به آب و نوشیدنی, جدید سلام-جویدنTM میوه Combos مهارت های ارائه ماندن درست به خود استوایی ریشه. صاف و با طراوت اسموتی گرمسیری است که با ایجاد یک لایه بیرونی از میوه شور همراه با یک خوشمزه و خوش طعم انبه لایه داخل. خامه نارگیل را احاطه کرده و دارای مزه تند عطر و طعم آناناس درون را به زندگی در یک جزیره, کلاسیک, Piña Colada. تنها با یک نیش می زنند, هر طعم جدید اجازه خواهد داد که جوانه های چشایی خود را به فرار به مناطق بدون توجه به آب و هوای خارج.

“در خط مقدم طعم نوآوری ما شاهد یک فرصت عالی برای ما دو لایه ظاهر یک گام بیشتر برای راه اندازی میوه Combos مهارت” گفت: Tatsuya Takamiyaمدیر ارشد بازاریابی افسر Morinaga America, Inc. “ضربه زدن به مصرف کنندگان هیجان برای این گرمسیری, نوشیدنی, تیم R&D ما قادر به یکپارچه ترکیب دو طعم به یک chewlet به مصرف کنندگان یک نام تجاری جدید تجربه طعم.”

ایجاد اسموتی گرمسیری و Piña Colada می افزاید: به نام تجاری همیشه در حال گسترش طعم ارائه شده است. با شور و شوق برای عطر و طعم, HI-جویدنTM همچنان به انجام تحقیقات گسترده ای برای توسعه کامل طعم برای مصرف کنندگان آمریکایی کاوش کام تنظیمات و در حال تحول روند. سلام جویدنTM در حال حاضر در دسترس در 16 طعم ارائه شده در ایالات متحدهاعطای وام به آب نبات را افزایش محبوبیت در میان یک رشد مخاطبان است. سلام جویدنTM دیده است در طول دو سال گذشته رشد دو رقمی پس از معرفی آن به بازار ایالات متحده بیش از یک دهه پیش در سال 2008 یک عهد به نام تجاری را افزایش زیر و هیاهو.

سلام جویدنTM میوه Combos ترکیب ارائه شده است در 3-هر اونس میخکوب کردن محکم کردن کیسه برای یک قیمت خرده فروشی پیشنهاد از $2.59 (متفاوت در بازار). سلام جویدنTM میوه Combos ترکیب در دسترس است به طور انحصاری در 7-یازده مکان در سراسر کشور و در خرده فروش آمازون صفحه. شروع مارس 28th, HI-جویدنTM میوه Combos ترکیب در دسترس خواهد بود برای خرید در اضافی خرده فروشان آنلاین و در HI-CHEW.com. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلام-جویدن™ لطفا like us on Facebook و follow us on Instagram (@HICHEWUSA) و توییتر (@HICHEW).

در مورد Morinaga America, Inc.:
تاسیس در سال 2008 Morinaga America, Inc. توزیع کننده رسمی سلام جویدن™ در ایالات متحده. با بیش از 185 طعم سلام جویدن™ عرضه داشتن, در , ژاپن, Morinaga America, Inc. معرفی کرده است که ایالات متحده بازار به بهترین ژاپنی, صنعت شیرینی سازی. Morinaga America, Inc. (بازاریابی و فروش) و Morinaga امریکا, مواد غذایی, Inc. (ساخت و تولید) هستند و تماما متعلق به شرکت تابعه از Morinaga & Co., Ltd. آغاز شد که در سال 1899 به عنوان اولین, مدرن, آب نبات ساز و تولید کننده شکلات در ژاپن. در سال 2015 Morinaga America, Inc. باز اول آن ایالات متحده تسهیلات ساخت در کارولینای شمالی.

سلام در مورد جویدنTM:
تاریخ Morinaga امتداد بیش از یک قرن که بنیانگذار شرکت Taichiro Morinaga آورده خود را ساخت آب نبات مهارت به ژاپن از آمریکا در 1800s. سلام جویدن™ شده است بهترین فروش نرم آب نبات در ژاپن و در ادامه برای دیدن سال بیش از سال رشد در سراسر نقاط دیگر آسیا و در ایالات متحده. در ایالات متحده, HI-جویدن™ در حال حاضر ارائه شده در زیر طعم: توت فرنگی, سیب سبز, انبه, انگور, موز, کیوی و acai با. سلام جویدن™ نیز ارائه می دهد یک مخلوط گرمسیری با کیوی, انبه و آناناس یک Superfruit مخلوط با acai با کیوی و میوه اژدها یک نوشابه مخلوط با نوشابه و Ramune و شیرین و ترش مخلوط با گریپ فروت, لیمو و هندوانه. ارائه آخرین از آب نبات نام تجاری سلام جویدنTM میوه Combos مهارت های مخلوط شامل طعم های جدید اسموتی گرمسیری و Piña Colada. سلام جویدن™ ساخته شده با کنسانتره آب میوه و 100% عاری از گلوتن کلسترول و رنگ های مصنوعی. سلام جویدن™ همچنان به گسترش میوه ای جویدنی با طعم ارائه شده سالانه است.

منبع HI-جویدن

لینک های مرتبط

http://hichew.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im