سن دیگو, مارس 23 سال 2020 /PRNewswire/ — حقوق سهامداران حقوقی جانسون Fistel دفتر در حال بررسی پتانسیل نقض قوانین اوراق بهادار فدرال توسط HF غذاهای Group Inc. (“HF یا “شرکت”) (NASDAQ: HFFG).

در مارس 23, 2020, Hindenburg تحقیقاتی با انتشار گزارشی در مورد HF جایی Hindenburg تحقیقات دقیق یک سری از هشدار دهنده پرچم قرمز در مورد HF. به طور خاص, این گزارش اظهار داشت: “ما 90%+ حرکت نزولی برای HF سهام بر اساس ظالمانه قیمت, اصول خودی می پردازد که به نظر می رسد شناسایی کردن شرکت و پتانسیل مجبور به فروش با FTSE/راسل.”

پس از این اخبار قیمت HF سهام عادی فرو کاهش بیش از 18 درصد در اوایل معاملات صبح روز 23 مارس سال 2020.

اگر شما اطلاعات است که می تواند کمک به این تحقیقات از جمله گذشته کارکنان و دیگران و یا اگر شما یک HF سهامداران و علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد بررسی, لطفا تماس با جیم بیکر ([email protected]) از طریق ایمیل و یا تلفن در 619-814-4471. اگر ایمیل لطفا یک شماره تلفن.

علاوه بر این شما می توانید [اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به این عمل]. وجود دارد هیچ هزینه و یا تعهد به شما.

در مورد جانسون Fistelدفتر:
جانسون Fistelدفتر است در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده حقوق سهامداران شرکت حقوقی با دفاتر در کالیفرنیا, نیویورک و گرجستان. این شرکت نشان دهنده فردی و سرمایه گذاران نهادی در سهام مشتق و اوراق بهادار اقدام کلاس دعاوی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و وکلای مدافع خود مراجعه کنید http://www.johnsonfistel.com. وکیل تبلیغات. نتایج گذشته را تضمین نمی کند در آینده نتایج.

تماس با ما:
جانسون Fistelدفتر
جیم بیکر, 619-814-4471
[email protected]

[اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به این عمل].

منبع جانسون Fistelدفتر

لینک های مرتبط

http://www.johnsonfistel.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net