“او نه فقط یک برچسب’: Dion جانسون حامیان فشار برای سپاهی شلیک پس از بررسی گزارش منتشر شده

خانواده و حامیان Dion جانسون 28 ساله به ضرب گلوله توسط وزارت امنیت عمومی سپاهی در ادامه فشار خود را برای شلیک سپاهی جورج سروانتس یک روز پس از ققنوس پلیس منتشر شد پرونده جنایی به روز یادبود تیراندازی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز پنجشنبه وکیل Jocquese بلکول گفت: این گزارش در سمت چپ او و جانسون خانواده با سوالات بیش از پاسخ.

وی با اشاره به تناقضات در این گزارش از جمله این که یک سپاهی تماشای زنده ADOT جریان گفت: هرگز او را دیدم سروانتس بازگشت به موتور سیکلت خود را پس از نزدیک شدن به جانسون درب مسافری و قبل از نزدیک شدن به درب راننده که سروانتس گفت: اتفاق افتاده در طول مصاحبه با محققان مفصل در گزارش.

بلکول در ادامه آنچه که او و جانسون خانواده درخواست شده است برای هفته ها سوال چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای جانسون برای دریافت درمان های پزشکی پس از ضربه.

گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه گفت: یک تماس و درخواست آمبولانس ساخته شده بود در 5:38 صبح و آمبولانس وارد پنج دقیقه بعد هر چند ترافیک فیلم نشان داد که آمبولانس نشسته در نزدیکی صحنه برای چند دقیقه قبل از خدمه حمل و نقل جانسون. او وارد HonorHealth دره آهو مرکز پزشکی در 5:58 صبح در این گزارش گفت:.

بلکول علاوه بر این سوال سروانتس’ تصمیم به رویکرد جانسون از سمت راننده بود که در مواجهه با ترافیک و اگر او نگران بود برای ایمنی خود را. بعلاوه او پرسید که چرا هیچ اشاره ای سروانتس دادن دستورات به جانسون قبل از عکسبرداری است.

هر چند چند تن از شاهدان توصیف یک مبارزه بین جانسون و سروانتس بلکول گفت سروانتس’ خود اعلام کرد ترس برای ایمنی خود و پس از آن تیراندازی بی جا بود چون جانسون غیر مسلح.

خواستار سروانتس’ شلیک ویژه مجلس سنا در جلسه

جانسون مادر Erma جانسون صحبت در کنفرانس مطبوعاتی و گفت که او “مبارک” به گزارش.

مانند بلکول جانسون هنوز هم سوال بود پس از خواندن 160 صفحه گزارش.

“چرا او (سروانتس) هنوز هم در خارج وجود دارد در تلاش برای محافظت و خدمت به جامعه ما?” جانسون گفت. “او یک پسر خوب. به نظر من او می خواست به یک قهرمان در آن روز و به جای اینکه یک قهرمان او به قتل پسرم و درمان او بسیار ظالمانه.”

جانسون گفت: او شده است “درد و رنج” پس از مرگ پسرش و اضافه کرد که خانواده اش در “فوق العاده ای درد.”

Janelle, چوب, با, دختر سیاه, فروم گفت که نه جانسون و نه هر مادر باید به دفن فرزند خود را.

“ما (سیاه فروم) به وجود آمد برای مادران … به مطمئن شوید که فرزندان ما سیاه و سفید ما و پسران و دختران دیگر استفاده می شود برای هدف عمل دیده می شود دیگر به عنوان هیولا دیده می شود دیگر به عنوان یک تهدید” او گفت:.

وود گفت جانسون “minding کسب و کار خود را” و سروانتس شکست خورده و به دنبال او پروتکل منجر به چه جنگل به نام ناموجه تیراندازی.

“من خیلی خسته از شنیدن افسران پلیس … بگویید کسی بخاطر ترس,’,” او گفت:. “اگر شما تا ترس خود را از ترس پشت کردن خیابان ها. من نمی نیاز مردم در جامعه ما هستند که می ترسم از ما.”

چوب گفت: او را داوطلب به اجرای قانون او را در موارد مربوط به مردم سیاه و سفید اگر آنها ناراحت کننده و یا ترس به روش فرد خود را به امید جلوگیری از مرگ دیگری در دست اجرای قانون است.

بلکول صحبت کرد و سپس دوباره فشار برای رژیم صهیونیستی است. mlb به تماس ویژه مجلس سنا در جلسه به تصویب یک لایحه که اعطای DPS 4.8 میلیون دلار برای بدن فرسوده دوربین.

این لایحه که سرمایه گذاری دوربین و کارکنان برای رسیدگی به این فیلم که به تصویب دولت و مجلس به اتفاق آرا. قبل از دولت سنا می تواند شنیدن این لایحه قانونی فعالیت متوقف شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

بلکول خواسته Maricopa County وکیل Allister عادل به نظر جانسون خانواده و امنیت عمومی به عنوان دفتر مورد بررسی همچنین خواستار شهرستان دفتر دادستان به “شفافیت” در طول روند.

او و چند نفر دیگر صحبت کرد که در این کنفرانس خبری علاوه بر این به نام DPS مدیر هستون Silbert به آتش سروانتس.

‘او یک هشتگ’

Camile dani w Johnson, خواهر, گریه, به عنوان او صحبت می کرد در مورد جزئیات از گزارش پلیس گفت که او برادر گفت سروانتس “شما نمی باید انجام تمام است که” هنگامی که او را تهدید به او شلیک کنید.

او گفت: او برادر “بود کامل نیست” اما افزود: “این افسر نبود یا.”

جمهوری است که در روند دستیابی به سروانتس’ پرسنل فایل از DPS.

Dani w به نام سروانتس یک “هیولا” و اضافه کرد که آن را “مضحک” است که او غیر مسلح برادر مرده در دست خود را.

Tremikus محمد با ققنوس محلی کمیته عدالت و یا دیگری بسته کنفرانس خبری گفت جانسون بشریت است “از دست رفته در روایت است.”

او تکرار خواستار سروانتس به اخراج می شود.

“ما خسته از همان روایت اتفاق می افتد و بیش از بیش و بیش از دوباره,” او گفت:. “ما خسته از پلیس و اجرای قانون حفاظت از افسران خود را زمانی که آنها قرار است به محافظت و خدمت ما.”

محمد گفت: گزارش پلیس نباید “نگه داشتن وزن در مورد اینکه آیا یا نه حقیقت گفته شده است” و به نام برای عموم به ادامه اعمال فشار بر سازمان های درگیر برای پاسخ در مورد تیراندازی.

“او یک هشتگ او یک تی شرت — او یک انسان واقعی است که سزاوار به زندگی ما داده نشده است توجیه دلیل هنوز برای مرگ” محمد گفت.

این ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر به عنوان چهارشنبه گفت که هنوز بررسی پرونده. اف بی آی نیز مورد بررسی برای دیدن اگر هر گونه فدرال و پاسخ مورد نیاز است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de